[Acimredzamais neticamais ]

Galvenie » 2015 » Decembris » 18 » 2016. gada horoskops skorpionam
20.31
2016. gada horoskops skorpionam

2016. gada horoskops skorpioniem vēsta enerģijas un spēka pārpildītu sarkanā pērtiķa gadu. Skorpions būs gatavs iet un darīt, jo iekšēji būs piekusis, no lietām, kuras nevar risināt un ieslīkušās dzīves rutīnas, tāpēc skorpions mēģinās manīt savu dzīvi radikāli uz labāku un interesantāku. Skorpionus kaitinās citu cilvēku paviršības, kļūdas un trūkumi, tāpēc skorpioniem nāksies iemācīties būt iecietīgākiem, saprotošākiem pret citiem. Savādāk no skorpiona, dēļ viņa negatīvajām reakcijām un sliktā garastāvokļa, sāks izvairīties, draugi, paziņas un kolēģi. Paškontrole palīdzēs skorpionam tikt galā ar visām negatīvajām emocijām, neļaujot skorpionam iekļūt nepatīkamās situācijās un palikt ignorētam.

2016. gadā skorpionam darbā un karjeras jomā būs pārbaudījumiem pilns gads. Lielas izmaiņas gaida jau skorpionu gada sākumā, iespējams viņam nāksies nomainīt darbu, dēļ neizpildāmām prasības, kuras tik pret viņu izvirzītas. Galvenais būs skorpionam nenolaist rokas un neieslīkt depresijā, ja rodas kādas problēmas darbā. Skorpionam ir potenciāls, ko viņš var izmantot, galvenais neķerties vairākiem darbiem un projektiem vienlaicīgi klāt. Otrā gada pusē lietas uzlabosies un skorpiona pūliņi tiks atalgoti, ar labiem projektiem un darba piedāvājumiem. Ja skorpionam būs iespēja paaugstināt savu kvalifikāciju vai ieziet kādus kursus, tad ieteicams būs to izmantot pilnībā.

Finansiālā ziņā grūtāka būs pirmā gada puse, tāpēc ir svarīgi atdod visus parādus pirms ienākt jaunā gadā. Otra gada pusē finansiālais stāvoklis uzlabosies.

2016. gadā skorpioniem attiecību un mīlestības ziņā būs visai veiksmīgs, jo daudzos skorpionos uzplauks sen mītošās jūtas un daudzi ar jaunu sparu iemīlēs savu otru pusīti. Viņu attiecībās un ģimenēs ienāks miers un idille un tas atbalstīts un dos skorpioniem spēku cīnīties ar problēmām. Tomēr būs skorpioni, kuru sirdīs ienāks šaubas, greizsirdība un viņi turēs aizdomās savu otru pusīti. Lai neiznicinātu savas attiecības uz tukšas vietas, skorpioniem ir jāizrunājas ar savu otru pusīti, jo konflikti un scēnas ne ar ko labu nebeigsies. Labs gads, lai skorpioni iemācītos būt daudz maigākiem un gādīgākiem.

Vientuļajiem skorpioniem veiksmīgs gads, daudz jaunu cilvēku un pazīšanos, daudzi skorpioni jau pēc pirmās tikšanās domās, kas tas ir liktenis, bet galvenais būs iepazīt cilvēku tuvāk un tad lemt par tālāk attiecībām. It īpaši romantisks būs skorpioniem tieši rudens.

2016. gadā veselība skorpionam būs stipra, viņš jutīs, ka spēs gāzt kalnos, galvenais būs nepārcensties. Labs gads, lai uzsāktu vairāk sportot un ceļot. 

Kategorija: Horoskopi | Skatījumu skaits: 3147 | Pievienoja: Laura | Atslēgvārdi: 2016, ģimene, skorpions, sarkanais uguns pērtiķis, horoskops, mīlestība, darbs, skorpiona horoskops, 2016 gada horoskops, zodiaks

Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email:
Visi smaidiņi
Kods *: