[Acimredzamais neticamais ]
Galvenie » Horoskopi 2013. gadam
1 2 »

2013. gada horoskops zivīm sola turpināt jau savu iesākto dzīves ceļu. Nestabilais, mainīgas 2013. čūskas gads zivis ietekmēs vismazāk, tāpēc, ka zivīm piemīt īpašības būt izveicīgiem un ar aukstu prātu jebkurās situācijās. Tāpēc zivis viegli apies visas problēmas, kas būs viņu ceļā.

Zivis nebaidīs konkurence, sarežģītas situācijas, problēmas un zivis tiks ar to visu galā un nesteigsies uz priekšu kā citu zīmju pārstāvji. Un ar savu mierīgo gaitu apsteigs savu konkurentus, kuri būs iestiguši problēmās.

2013. gadā zivīm būs jāpārskata savas attiecības, cilvēki, kas reiz jau bija nodevuši, nedrīkst atgriezties zivju dzīve. Lai atrastu jaunus, uzticamus draugus, paziņas, darba partnerus zivīm jābūt atklātiem un godīgiem pret cilvēkiem.

2013. gadā zivis gaida stabilitāte finanšu jomā, vislabāk savu peļņu ieguldīt savā biznesā, bet ja tāda nav, tad uzkrāt. Nav ieteicams aizdot saviem draugiem, paziņām lielas naudas summas, tās netiks atgūtas.

2013. gadā zivis varēs ieraudzīt, kas ir viņa īstie draugi un kas tikai izmanto zivis, lai risinātu savas problēmas, no šādiem cilvēkiem zivīm būs jāšķiras.

 

2013. gads zivīm attiecību, mīlestības ziņā būs lielu izmaiņu, notikumu gads. Zivis varēs tikt galā ar problēmām savās esošajās attiecības. 2013. gadā zivīm ir ļoti labvēlīgs lieliem dzīves notikumiem tādiem kā kāzas, bērnu ieplānošana, dzimšana.

Zivīm, kurām jau ir ilgstošas un pārbaudītas attiecības, čūskas gads būs viens no labākajiem, kad precēties, jo šī laulība būs laimīga un ilgstoša, zivis patiešām tur vērtībā savas attiecības un darīs visu, lai padarītu savu mīļoto laimīgu.

Tām zivīm, kam jau ir ģimene, lai viņu attiecības atgūtu spilgtās krāsas, zivīm ieteicams ir dāvināt dāvanas un ziedus savai otrai pusei un drīz vien zivis kā no jauna iemīlēsies savā mīļotajā. Bet tās ģimenēs, kurās ir bieži konflikti un strīdi, ieteicams ir atrast jaunu kopīgu hobiju, nodarbošanās, kas atraus zivis ar savu mīļoto no dzīves rutīnas.

Tās zivīm, kam nav otras puses aktīvi meklēs to. Zivis māk ļoti skaisti izpaust savu uzmanību - rīcībās, vārdos un dāvanās. Vienīgais mīnuss, ir tas, ka zivis meklē savu ideālu, dēļ kā bieži vien iegūst tikai sāpēs un vilšanos. Zivīm jāmeklē sava otra pusīte ne tikai ar sirdi, bet arī ar prātu un vislielākā iespēja to atrast būs uz rudens pusi.

Kategorija: Horoskopi 2013. gadam | Skatijumi: 6224 | Pievienoja: Laura | Datums: 14.11.2012 | Komentāri (4)

2013. gada horoskops ūdensvīram sola ievest daudz ko jaunu viņa dzīvē. Ūdensvīru nesīs ar vilni uz priekšu un dēļ tā viņam būs jāmaina savu vienmuļo dzīves gaitu. No sākuma ūdensvīram būs grūti pieņemt visu jaunu, bet drīz vien ūdensvīrs sapratīs, ka tas ir tieši laiks, kad viņš varēs izmantot savu izdomu un piepildīt idejas, projektus.

2013. gadā ūdensvīru gaida daudz veiksmīgu projektu, bet šiem projektiem būs vajadzīgs ilgs starts. Tik līdz ūdensvīram parādīsies pirmie darba augļi, viņam parādīsies arī daudz konkurentu. Ūdensvīram būs jāietur veselīga konkurence un maksimāli jāignorē tās baumas, nepatiesības, kuras par viņu izplata skauģi, konflikti varēs tikai pasliktināt reputāciju.

Ūdensvīram būs jāpieskatās pie saviem darba partneriem, kolēģiem, jo bieži vien izrādīsies, ka viņi saka ūdensvīram vienu, bet aiz muguras dara citu. Nevar uzticēties pirmajam labajam iespaidam.

2013. gadā ūdensvīrs atklās sevī daudz ko jaunu, viņu skatījums uz savu dzīvi, attiecībām, karjeru mainīsies, kas izbrīnīs visus viņam apkārt esošos cilvēkus.

 

2013. gads ūdensvīram attiecību, mīlestības ziņā būs laiks, kad ūdensvīrs sadalīs savu dzīvi, attiecības uz pirms un pēc. Ūdensvīram būs sakrājies daudz pieredzes – redzējis gan priekus, gan bēdas, jutis gan laimi un sāpes. Tāpēc ūdensvīram izveidosies savs skatījums, kā turpināt attiecības, ģimenes dzīvi un uzlabot to, lai nepieļautu vecās kļūdas no jauna.

Tiem ūdensvīriem, kuriem šķiet, ka viņi ir atraduši savu īsto otro pusīti ir jāpārbauda savas abpusējās sajūtas, nevis uzreiz jāsteidzas pie altāra. Jo varbūt pēc laika izrādīsies, ka šīs sajūtas nav tik ilglaicīgas.

2013. gadā tam ūdensvīram, kuram jau ir sava ģimene, var mainīties dzīves vērtības un principi uz labo pusi. Ūdensvīrs sāks vairāk pievērst uzmanību bērnu audzināšanai, ģimenes problēmu risināšanai. Iespējams, būs gaidāms ģimenes pieaugums, kādu tuvinieku kāzas.

Tie ūdensvīri, kam nav otras puses 2013. gada sākumā nemeklēs nopietnas attiecības, viņus vairāk piesaistīs īsi un vieglprātīgi romāni. Bet tuvāk pie gada vidus, ūdensvīrs atvērs uz savu dzīvi un sapratīs, ka viņam ir vajadzīgas stabilas attiecības un cilvēks, kam var uzticēties. Savu īsto otru pusīti ūdensvīram vislielākā iespēja būs satikt 2013. gada rudenī vai ziemā.

Kategorija: Horoskopi 2013. gadam | Skatijumi: 3793 | Pievienoja: Laura | Datums: 14.11.2012 | Komentāri (0)

2013. gada horoskops mežāzim sola izcīnīt savu ceļus uz uzvaru. Mežāzis cīnīsies, lai uzlabotu savu darba līmeni, finansiālo stāvokli – iegūt savu vietu zem saules. Mežāzis būs nopietns un stiprs konkurents, ar kuru nevar nerēķināties.

2013. gadā mežāzi gaida daudz perspektīvu un jaunu projektu, kuros viņš varēs pilnībā izmantot savus talantus un stiprās puses. Kā arī mežāzis izmanīs savu mazliet konservatīvo dzīves skatījumu un atvērsies mūsdienīgākiem risinājumiem.

Savā kustībā uz priekšu mežāzim nav jāaizmirst par cilvēkiem, kas strādā ar viņu kopā, šie cilvēki nav jāignorē vai jāuzskata par traucēkļiem. Jo bieži vien komandas darbs atnesīs lielākus darba augļus nekā mežāža patstāvīgais.

2013. gadā mežāzim īpaši labi ies vadītāja vai pasākumu, notikumu rīkotāja lomā, jo Mežāzis māk ļoti labi organizēt un plānot. Vienīgi mežāzim būs jāiemācās neveltīt sevi visu darbam, jo mežāzim ir vajadzīgs laiks, lai atpūsties, savādāk no stresa un sabojātās veselības neizbēgt.

2013. gadā mežāzim iegūto peļņu labāk tērēt patiesi nepieciešamām lietām, nevis savām iegribām, daudzas lietas ir skaistas, bet nenes nekādu labumu.

 

2013. gads mežāzim attiecību, mīlestības ziņā sola mazliet saspringtu laiku. Mežāzim būs daudz darba un nevarēs veltīt daudz laika savai ģimenei. Mežāzim būs jāmēģina kļūt mazāk piekasītam un ideālistiskam, jo mežāzis var viegli izraisīt strīdus uz tukšas vietas un vēlāk nesaprast kāpēc uz viņu visi ir apvainojušies.

Lai uzturētu un nostiprinātu savas attiecības, no mežāža un viņa partnera vajadzēs daudz pacietības, sapratnes un maiguma. Vel viens labs veids kā mežāzim uzlabot attiecības būs ceļošana kopā ar ģimeni, jo tas radīs pareizo saliedētības sajūtu.

Mežāzim būs jāmēģina kļūt mazāk piekasītam un ideālistiskam, jo mežāzis var viegli izraisīt strīdus uz tukšas vietas un vēlāk nesaprast kāpēc uz viņu visi ir apvainojušies.

Tiem mežāžiem, kam nav otras puses jutīsies veiksmīgi mīlas lietās. Ja mežāzis nostādīs mērķi iekārot kāda sirdi, tad viņam tas noteikti izdosies. Mežāzis meklēs mieru, stabilitāti un drošību, tāpēc mežāzis meklēs nopietnas un ilgas attiecības. Lai gan tieši savā īstajā otrajā pusītē iemīlēsies no pirmā skatiena.

Kategorija: Horoskopi 2013. gadam | Skatijumi: 4073 | Pievienoja: Laura | Datums: 13.11.2012 | Komentāri (0)

2013. gada horoskops strēlniekam sola daudz vieglāku gadu salīdzinot ar citu zīmju pārstāvjiem. Strēlnieks būdams nopietns viegli atradīs sev labas iespējas un izmantos tās, lai uzlabotu savu personisko dzīvi, karjeru un finansiālo stāvokli. Laiks prasīs no dažiem strēlniekiem izmainīt savu skata leņķī uz dzīvi, kļūt daudz mūsdienīgākam, izmainīt sava darba stilu.

Strēlnieks ātri pielāgosies pie mainīgā, nestabilā un ātrā 2013. gada. Lielākoties problēmas viņam ies garām, bet tās, kas nāks, būs ātri jārisina, lai tās neieilgst.

2013. gadā strēlnieks varēs pievērsties un izpausties kreatīvi, mākslinieciski, jo tieši tad visas oriģinālas idejas būs cieņā. Vienīgi kopdarbā strēlniekiem būs jāizvairās no liekas kritikas un pedantisma, lai neradītu liekus konfliktus.

2013. gadā strēlnieks nedrīkst pieņemt ātrus un neapdomātus lēmumus, tādus kā darba vai dzīves vietas maiņas, attiecību izbeigšanu u.t.t.

2013. gadā strēlniekam atradīs laiku, gan strādāt, gan kad atpūsties un pavadīt laiku ar ģimeni, ko tuvinieki ļoti novērtēs.

 

2013. gads strēlniekam attiecību, mīlestības ziņā sola attiecību attīstīšanos, strēlnieka sajūtas nostiprināšanos. Bet strēlniekam nevajag steigties stāties laulībā, labāk pagaidīt un pilnībā pārliecināties par stiprām abpusējām jūtām.

Iespējams, šis būs tas gads, kad strēlnieks tiks galā ar savām ģimenes problēmām, bet lai tas būtu iespējams - strēlniekam ir jābeidz censties kontrolēt savas ģimenes dzīvi, jāuzticas saviem tuvajiem. Kā arī pašam strēlnieks ir jāiemācās pieņemt kritika un savu tuvo viedokļi.

Strēlniekam bieži liksies, ka pret viņu neizturas, tā, ka strēlnieks ir pelnījis un tāpēc strēlnieks bieži vien ir apvainojies un tuvinieki nesaprot kāpēc. Lielāko daļu no problēmām strēlnieks veido pats uz tukšas vietas, strēlniekam ir jāatbrīvojas no viņa kompleksiem un palieku aktīvās fantāzijas – domām par to kas būtu ja...

Tiem strēlniekiem, kam nav otras puses aktīvi meklēs savu mūža mīlestību, strēlniekiem ātri veidosies attiecības, bet ātri arī tās brucinās, dēļ savām šaubām un uztraukumiem. Strēlnieks meklēs stipru un maigu cilvēku vienlaicīgu, strēlniekam ir vajadzīgs kāds, kas sapratīs viņu.

Kategorija: Horoskopi 2013. gadam | Skatijumi: 4577 | Pievienoja: Laura | Datums: 11.11.2012 | Komentāri (0)

2013. gada horoskops skorpionam sola atrast savā dzīvē stabilitāti, sakārtot savu personīgo dzīve, ka arī skorpiona labklājības līmenis var palielināties. 2013. gada viena no lielākajām skorpiona problēmām var būt, tas, ka pasliktināsies attiecības ar cilvēkiem, kolēģiem, visos konfliktos skorpionam ir jābūt maksimāli mierīgam. Skorpions ir pacietīgs, bet kad pacietība beidzas viņš var izraisīt milzīgus konfliktus ar ļoti negatīvām sekām.

2013. gadā skorpionam būs daudz jāstrādā ar cilvēkiem, komandā, komandas darbs atnesīs lielākus augļus, nekā patstāvīgs darbs.

2013. gada pirmā puse būs ļoti nestabila finanšu ziņā, skorpionam nav ieteicams aizņemties lielas summas vai ņemt kredītus. Visus pirkumus skorpionam būs cītīgi jāpārdomā. Otrajā gada pusē skorpions atradīs drošu un patstāvīgu naudas peļņas avotu.

2013. gada vidū skorpiona dzīve var strauji izmainīties – viņu var sagaidīt darba vai dzīves vietas maiņa, vai arī skorpiona dzīvē ienāks kāds ļoti svarīgs cilvēks. Galvenais skorpionam palikt pozitīvam, atvērtam un uzticēties savai iekšējai balsij, tad skorpionam viss noteikti izdosies.

 

2013. gads skorpiona attiecību, mīlestības ziņā sola ne tik viennozīmīgu laiku, skorpions kļūs daudz emocionālāks, ātri veidos konfliktus un strīdus gan darbā, gan ģimenē. Viņam būs jāatrod laiks lai atpūsties un nomierinātos, jāsaprot, ka skorpionam tas ir vajadzīgs.

Skorpioniem būs jābūt ļoti pacietīgiem, dēļ savas emocionalitātes skorpionu sāks daudz kas kaitināt savā ģimenes dzīvē. Skorpionam maksimāli jāatturas no strīdiem, jo sakaitināts skorpions var pateikt to ko viņš nedomā un vēlāk pats to nožēlot.

Lai sakārtotu savu personisko dzīvi, viņam jāvelta uzmanība saviem tuvajiem, jāpadalās ar savām domām, jāpieņem padomi, skorpionam kļūs vieglāk izstāstot par savām problēmām, jo tad viņš gūs vajadzīgo atbalstu.

Tiem skorpioniem, kam nav otras puses būs daudz pielūdzēju, jo skorpions ar savu labvēlīgo raksturu vienkārši pievelk otras puses pārstāvjus. Bet skorpiona īstais sapnis ir atrast savu īsto un vienīgo mūža mīlestību. No sākuma skorpions vienkārši skatīsies apkārt, izteiks un saņems komplimentus, tikai pavadot ilgāku laiku ar cilvēku, skorpions varēs saprast vai ir vērts spert nākamo soli. Satikt savu lielo mīlestību skorpionam vislielākā iespēja ir uz rudens pusi.

Kategorija: Horoskopi 2013. gadam | Skatijumi: 4801 | Pievienoja: Laura | Datums: 11.11.2012 | Komentāri (0)

2013. gada horoskops svariem sola sajust visu pozitīvo enerģiju un ieraudzīt citiem neredzamas iespējas. 2013. gads svariem neliksies mierīgs, svariem būs jāvelta daudz uzmanības un jābūt savāktiem. Jo viņiem patīk labāk pagaidīt, kamēr visas problēmas un sarežģītās situācijas izrisināsies pašas, bet 2013. gadā svariem būs pašiem aktīvi jārisina tās.

2013. gads prasīs no svariem ātri un tieši pieņemt lēmumus, daudzi no kuriem būs svarīgi un ietekmēs viņa nākotni. Lai pieņemtu pareizus lēmumus svariem ir pašiem jānotic saviem spēkam, spējām un veiksmei.

2013. gada pirmā puse svariem var likties smaga un problemātiska, bet otrajā pusē viņi sapratīs, ka nekas nebija velti, jo gaida liels naudas uzkrājums un iespējams pat karjeras kāpums. Viena no problēmām svariem var būt intrigas, tenkas, konflikti darba vietā. Svariem maksimāli būs jāatturas no šiem stresu radošiem faktoriem un jāmeklē miers un harmonija sevī. Svariem ir jāsaprot, ka konkurence ir visur, bet tā nav pārāk jāņem galvā.

2013. gads svariem ir labvēlīgs sava draugu loka paplašināšanai, svari viegli atradīs jaunas paziņas un draugus. Svariem īpaši labi veiksies organizācijas, pasākumu rīkošanas darbos, sociālas un sabiedriskās aktivitātēs.

 

2013. gads svariem attiecību, mīlestības ziņā sola nemierīgu un nestabilu laiku. Svari būdami ļoti emocionāli, pārnes visas emocijas no darba uz mājām. Svariem blakus ir vajadzīgs cilvēks, kas viņus saprot, mīl, palīdz atrast mieru sevī. Tāpēc svari bieži izvēlās cilvēks, kas ir emocionāli stiprāki par pašiem svariem.

2013. gadā svariem - visas problēmas, kas rodas personīgajā dzīves, ir jānovērš uzreiz, dēļ tā svariem būs jāiet uz kompromisiem un jāatceras, ka labas attiecības ir svarīgākas par pēdējo vārdu strīdā.

2013. gadā svariem lai uzlabotu, nostiprinātu attiecības ģimenē ir jāatrod kāda kopēja nodarbošanās, vai tas ir hobijs, sports vai pat mājas remonts, galvenais, lai nodarbē piedalās visi.

Tiem svariem, kam nav otras puses ir jāizlien no savas dzīves rutīnas un jāiekopj vairāk sabiedrisku dzīvi – jāapmeklē pasākumi, ballītes, kino, klubi, kur iespējams, var satikt savu otru pusīti. Ilgāks romāns ir gaidāms uz rudens pusi, kas var pāraugt īstās attiecības.

Kategorija: Horoskopi 2013. gadam | Skatijumi: 4319 | Pievienoja: Laura | Datums: 11.11.2012 | Komentāri (0)

2013. gada horoskops jaunavai sola atklāt jaunus horizontus, jaunas iespējas kā uzlabot savu dzīvi. Jaunava viegli risinās pat smagākos uzdevumus ar savu uzmanīgo, nesteidzīgo, mazliet pedantisko darba stilu. Īpašus sasniegumus jaunavai nesīs darbs komandā, tikai jāiztiek bez nevajadzīgiem konfliktiem.

2013. gads jaunavai būs svarīgs punkts dzīvē, jo tas būs starta punkts plāniem, sapņiem, karjeras kāpumam, attiecībām, ja jaunava grib kaut ko iesākt un realizēt to dzīvē, tad 2013. gads būs pilnībā tam labvēlīgs.

Uzlabot savu dzīvi jaunavai palīdzēs kompromiss – zelta vidus ceļš, kas būs jāmeklē gan darbā, gan attiecības. Jo jaunavas zīmē dzimušajiem ir zelta rokas, bet raksturs mazliet kaprīzs, lielīgs, patmīlīgs. Jaunavai būs jāiemācās pieņemt kritika un neuzbrukt tiem, kas to izsaka.

2013. gadā par jaunavu zīmes cilvēkiem valdīs divas dažādas lietas – materiālisms vai mīlestība - gan attiecībās, gan dzīvē un katra jaunava izvēlēsies savu pusi.


2013. gads jaunavai attiecību, mīlestības ziņā sola daudz un dažādu notikumu. Lielākoties tie būs patīkami notikumi, kas liks jaunavai justies patiesi laimīgai un mīlētai. Jaunavas raksturs var kļūt maigāks un romantiskāks, lai dotu savām attiecībām jaunu dvesmu un paskatīties uz tām no cita skatu punkta.

Jaunavas zīmes cilvēkiem nedrīkst sevi pilnībā upurēt sava mīļotā cilvēka dēļ, jo viņas neredz robežu un tā pazaudē, salauž sevi, kā cilvēku.

2013. gadā jaunavai lai uzlabotu nostiprinātu savu ģimeni, būs jāpieņem viņas ģimene tāda, kāda viņa ir - ar plusiem un mīnusiem. Jāmīl savus tuvus par to, ka viņi vienkārši ir, jo jaunavai ļoti patīk, kad viņu visi mīl.

Tiem jaunavām, kam nav otras puses, būs daudz pielūdzējas un uzmanības nepietrūks, bet jaunavas būs jau savā prāta izveidojuši savu ideālu, līdz mīlestība ienāks dzīve un sagriezīs jaunavai galvu.

Kategorija: Horoskopi 2013. gadam | Skatijumi: 4443 | Pievienoja: Laura | Datums: 08.11.2012 | Komentāri (2)

2013. gada horoskops lauvai sola lielus panākumus un
attīstību darba sfērā. Pie visiem darbiem, kuriem lauva ķersies klāt būs pozitīvs, veiksmīgs iznākums. Tikai lauvai jāatceras, ka viņa darbos nav svarīgs spēks, ātrums un kvantitāte, bet gan kvalitāte.

2013. gadā lauva varēs sakārtot savu dzīvi un padarīt to daudz komfortablāku, bet tas prasīs no viņa daudz darba unpašatdeves. Lauvu var gaidīt karjeras kāpums, par naudu lauvanesatrauksies, jo būs patstāvīga peļņa. Vienīga lauvai būs jāatturas no dārgu, prestižu lietu iegādes, jo tas neuzlabos viņa komfortu un nenesīs nekādu labumu.

2013. gadā veidojot jaunus kontaktus lauvai ciešāk jāpieskatās pie cilvēkiem, jo ap viņu apgrozīsies daudz skauģu, afēristu un izmantotāju. Nevajag uz saviem pleciem krāmēt svešas problēmas.

2013. gadā lauva pievērsīs vairāk uzmanības ģimenes dzīvē un centīsies to sakārtot, bet to jādara ar mīlestību, nevis aukstu prātu, uzspiežot savas pozīcijas un patiesību, tas tikai novedīs pie konfliktiem. Lauvai ir jāpieņem arī citu cilvēku viedokļi.


2013. gadā lauva būs vairāk aizņemts ar savu karjeru un plāniem, tikai nelielu daļu no sava laika varēs veltīt attiecībām. Bet neskatoties uz to, lauvai ir nepieciešams atbalsts, emocijas un mīlestība. Lauvai būs jācīnās ar daudzām problēmām un konfliktiem dēļ savas aizņemtības un dēļ tā, ka nemāk izrādīt mīlestību savai otrai pusei. Tikai pats lauva var sabrucināt savas attiecības vai izglābt tās.

2013. gads ir tas gads, kad lauvai ir jāizmaina sevi, savu mīļoto dēļ, jo lauvas zīmēs pārstāvji mīl izmest visu savu stresu un negācijas uz saviem tuviniekiem un vēlāk nesaprast kāpēc uz lauvu visi apvainojās. Lauvai jāmācās atzīt savas kļūdas un vainas. Ja lauva nav gatavs uz šādu soli, viņu var gaidīt šķiršanās.

Tiem lauvām, kam nav otras puses, ir jāatraujas no darba un jāpievērš uzmanība uz apkārtējiem cilvēkiem, iespējams, ka vien drīz viņš ieraudzīs savu īsto cilvēku, galvenais lauvai nav jābaidās pazaudēt sava neatkarība. Lauvai ir vajadzīgs kāds blakus, ja lauva pat tā nedomā.

Kategorija: Horoskopi 2013. gadam | Skatijumi: 3335 | Pievienoja: Laura | Datums: 08.11.2012 | Komentāri (0)

2013. gada horoskops vēzim sola daudz piedzīvojumu un pārdzīvojumu. Vēzis atradīsies vienmēr kustībā – veidos plānus, risinās problēmas, strādās, ceļos, iespējams, pat, ka mainīs savu darba vai dzīves vietu. Vēzim būs lieli plāni un viņš darīs visu, lai sasniegtu savus mērķus.

2013. gada vēzim ļoti labi palīdzēs viņa prāts un intuīcija, gan plānu izveidē, gan jaunu kontaktu veidošanā. Vienīgi vēzim būs jākontrolē savas emocijas, viņa jūtīgums un biežais uztraukums, ātri vien varēs novest pie nesaprašanās un konfliktiem.

2013. gadā būs ļoti labs tiem vēžiem, kas vēlās iesākt vai turpināt jebkāda veida mācības un kursus – vēzim patīk mācīties un mācīt, tas viņu izceļ no visiem pārējiem un 2013. gada ir ļoti labvēlīgs jaunu zināšanu ieguvei.

2013. gada vēzim būtu vēlams kļūt sabiedriskākam, spert soli laukā no savām mīļajām mājām un atpūsties, jo tas patiesi viņam ir vajadzīgs.

 

2013. gadā vēzim attiecību, mīlestības ziņā sāksies ar nestabilu, šaubu laiku, pie kura būs vainīgs pats vēzis. Viņš šaubīs, pārbaudīs, turēs aizdomās savu otru pusīti un domās vai pats dara visu pariezi. Vēzis pats kļūs par pārbaudījumu savām attiecībām. Bet abiem izturot šo pārbaudījumu, vēzis tikai iemīlēs savu otru pusi vel vairāk, iespējams, vēža mīlestība nav tik kaislīga, bet tā kā viņš mīl, nemīl neviens.

Tie vēži, kam nav mīļotā aktīvi meklēs savu otru pusīti, ar prieku iepazīsies, veidos romānus. Vēži ļoti idealizē savu mīļoto un tāpēc spēj viegli pazaudēt galvu un pēc tam, kad nokrīt rozā brilles, to nožēlo. Vēzim jāizvēlas sava otra pusīte ne tikai ar sirdi, bet arī ar prātu. 2013. gadā vēzim būs vairākas iespējas atrast savu īsto, tikai vēzim būs jāšķiras no rozā brillēm, lai viņu ieraudzītu.

Kategorija: Horoskopi 2013. gadam | Skatijumi: 4590 | Pievienoja: Laura | Datums: 08.11.2012 | Komentāri (0)

2013. gada horoskops sola dvīņiem ļoti produktīvu, nozīmīgu gadu darba sfērā. Dvīņiem nāksies strādāt ļoti saspringti, jo būs daudz šķēršļu un problēmu viņu ceļā. Bet pirms sākt jaunus projektus un jaunu dzīvi 2013. gadā dvīņiem jānokārto visus vecos nepabeigtos darbus un problēmas.

Dvīņiem būs jābūt patiesiem ar apkārtesošiem cilvēkiem, jo vēlāk viņiem būs vajadzīgi šo cilvēku padomi un atbalsts. Dvīņiem būs jāplāno savs darbs un jāpieņem pie prātīgi lēmumi, jo darba rezultāti būs redzami tikai vēlāk. Dvīņiem nāksies iemācīties dzīvot ekonomiskāk, lai gan naudas pieplūdums būs patstāvīgs, viņi tāpat jutis tās trūkumu, it īpaši ja tērēs to neapdomāti. Labāk apdomāt jebkuru pirkumu, savādāk nauda tiks izsviesta vējā. Lai nauda nestu ienākumus, to labāk ieguldīt biznesā vai nekustamos īpašumus.

2013. gadā dvīņiem projektos var iet reizēm smagi, tad nevajag attiekties no palīdzības, vairāk jāuzticas cilvēkiem.

 

2013. gadā dvīņi attiecību, mīlestības ziņā būs daudz atvērtāki un meklēs mieru, stabilitāti, lai gan grūtības nesīs viņu pašu raksturs – nedrošība, nepastāvība, biežā garastāvokļa un interešu maiņa. Dvīņiem būs jācenšas pārvarēt sevi.

2013. gads dvīņiem sola daudz jaunu romantisku pazīšanos, viņu ar prieku ielaidīsies dēkās, būs vieglprātīgi un tieši vieglprātība var neatnest gaidīto tikšanos ar savu īsto cilvēku. Savu otro pusi dvīņiem ir lielāka iespēja satikt uz pavasara pusi, bet nav jāķer katrs pretim gājējs.

Lai padarītu savu ģimeni stiprāku dvīņiem ar savu mīļoto jāatrod kopējs hobijs, aizraušanās, jāpavada vairāk laika kopā. 2013 gadā dvīņus var gaidīt ģimenes pieaugums.

Precēti dvīņi nevajadzētu aizdomāties par romānu, mirkļa sajūtas nav tā vērtas, jo šādi var pazaudēt savu mīļoto cilvēku un vēlāk atliks to tik nožēlot.

Kategorija: Horoskopi 2013. gadam | Skatijumi: 3708 | Pievienoja: Laura | Datums: 07.11.2012 | Komentāri (0)

1-10 11-14