[Acimredzamais neticamais ]

Galvenie » 2015 » Decembris » 11 » 2016. gada horoskops vēzim
02.08
2016. gada horoskops vēzim

2016. gada horoskops vēzim sola interesantu un daudzpusīgu uguns pērtiķa gadu. Vēži, kas mūžīgi uztraucas un nervozē par visu meklēs mieru un drošību, un atradīs to gan darbā, gan mājās, gan tuvu cilvēku atbalstā. Jo vairāk varēs vēzis sevi veltīs darbam, jo labāka kļūs viņa pašsajūta. Daudzi vēži būs pārņemti ar ideju uzlabot savu finansiālo stāvokli, tik pārņemti, ka pat iespējams uzsāks konfliktus ar savu otru pusīti un radiniekiem. Tāpēc ir ieteicams vēžiem desmit reizes pārdomāt vai sekas ir tā visa vērtas. Daudzi vēži nomainīs darba vietu vai pārcelsies, ne visiem tas nāksies viegli, ieteicams būs neslīkt pārdomās par lēmuma pareizību, bet pieņemt reālo situāciju un rīkoties.

2016. gadā vēzis darbā un karjeras jomā spēs sasniegt ļoti daudz, ja būs neatlaidīgs un uzstājīgs. Daudzi vēži būs apmierināti ar savu mierīgo un vienkāršo darbu, bet tie, kas vēlēsies kaut ko samainīt, spēs atrast sev ko interesantāku un labāku. Galvenais būs sevi parādīt no labākas puses, arī zvaigznes palīdzēs. Labs gads lai iegūtu jaunas zināšanas un paaugstināt kvalifikāciju. Kā vēzis attieksies pret saviem kolēģiem, tādu attieksmi saņems atpakaļ.

Finansiālā ziņā vēzim lielas grūtības nav gaidāmas, ja viņš pats tās neveidos pārāk atliekams un taupīdams naudu vai pārāk to tērēdams nezinot savu pirkumu īsto vērtību.

2016. gads vēzim attiecību un mīlestības ziņā būs ļoti atkarīgs no paša vēža, jo tieši viņš ietekmēs atmosfēru ģimenē vai attiecībās visvairāk. Tāpēc jo vairāk mīlestības, komplimentus un romantiskus brīžus ienesis vēzis savās attiecības, jo laimīgāks būs viņš pats, jo saņems vel vairāk atpakaļ. Bet ja vēzis sāks pieprasīt un kasīties klāt pie savas otrās pusītes, tad paliks pie aukstas pavards, jo pats nezinot ievainos savas otras pusītes jūtas. Visās attiecības ir jāņem un jādod. Jaunās ģimenēs vēži sāks aizdomāties par ģimenes palielinājumu. Vēža attiecības var būt kā vasaras debesis, bez neviena mākonīša, ja pats vēzis to vēlās.

Vientuļajos vēžus gaida spilgtas emocijas un piedzīvojumu pilnas attiecības, tiem, kas meklē nopietnas attiecības būs iespēja satikt to vienīgo un īsto uz rudens pusi.

2016. gadā veselību vēzim nāksies pieskatīt diez gan stipri, emocionālais stress vai vienkārši slikts laiks būs vēža ienaidnieki, tāpēc no gada sākuma vēžiem būs jāpieskata savu imunitāte. Vēžiem jābūt uzmanīgiem uz ceļiem, iespējamas traumas.

Kategorija: Horoskopi | Skatījumu skaits: 3227 | Pievienoja: Laura | Atslēgvārdi: 2016, vēzis, vēža horoskops, ģimene, sarkanais uguns pērtiķis, horoskops, mīlestība, darbs, zodiaks, 2016 gada horoskops

Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email:
Visi smaidiņi
Kods *: