[Acimredzamais neticamais ]

Galvenie » 2015 » Decembris » 28 » 2016. gada horoskops ūdensvīram
23.07
2016. gada horoskops ūdensvīram

2016. gada horoskops ūdensvīram sola mierīgu un stabilu sarkanā uguns pērtiķa gadu. Nekādas lielas un globālas izmaiņas ūdensvīram pērtiķa gadā nav gaidāmas. Darbā ūdensvīrus gaida stabilitāte, daudzi ūdensvīri domās, kā arī pieņems lēmumu par atvaļinājuma ņemšanu, jebkura veida atpūta, ceļojums nāks par labu ūdensvīram. Ūdensvīrs veltīs daudz vairāk laika savai ģimenei un radiniekiem, saprotot cik viņi ir svarīgi ūdensvīram. Gada vidū vairāki ūdensvīru uzstādīs sev mērķi iegūt vairāk līdzekļus, lai veiktu lielus pirkumus un naudas ieguldījumus, cītīgi strādājot viņi sasniegs iecerēto. Pērtiķa gadā būs galvenais ūdensvīram zināt, ko viņš grib un kur viņš iet.

2016. gads ūdensvīram darbā un karjeras jomā būs diez gan stabils. Būs ūdensvīri, kuri būs apmierināti ar esošo darbu un nevēlēsies izmaiņas, būs tie, kas mēģinās sevi pierādīt sevi un iegūt paaugstinājumu, kam būs visai labvēlīga otrā gada puse. Daudziem ūdensvīriem nāksies ciešāk ieskatīties savos kolēģos, jo tieši starp kolēģiem būs tie, kas mēģinās izmantot, piekrāpt, apmelnot un nosūdzēt priekšniecībai ūdensvīru. Pašam ūdensvīram arī būs jāpieskata sava mēle un jācenšas nelielīties lieki kolēģu priekšā. Tiem ūdensvīriem, kuri vēlēsies pamēģināt ko jaunu vai paaugstināt savu kvalifikāciju it īpaši labvēlīga būs otrā gada puse.

Finansiāla ziņā ūdensvīram nekas slikts nedraud, iespējas atrast papildus ienākumu avotus un pavairot savu naudu.

2016. gads ūdensvīram attiecību un mīlestības ziņā gaidāmi daudzi patīkami un romantiski mirkļi. Daudzu ūdensvīru sirdis piepildīesies ar skaistām sajūtām un prieku, ūdensvīri dāvās neaizmirstams mirkļus un piedzīvojumus savai otri pusītei. Daudzi ūdensvīri patiešām aizdomāsies par to, kas ir mīlestību un liks to pirmajā vietā pāri visam. Ūdensvīriem būs grūti kontrolēt un slēpt savas emocijas, neskatoties, ka daudzi to nevarēs pieņem un saprast. Daudzi ūdensvīri aizdomāsies par ģimenes pieaugumu. Vienīgais no kā būs jāuzmanās ūdensvīriem ir tas, ka viņu sajūtu izrādīšana var kādu aizskart vai tieši pretēji pārāk ieinteresēt pretējā dzimuma pārstāvjus.

Vientuļajiem ūdensvīriem gaidāms ļoti zīmīgs gads, caur visu gadu ūdensvīram būs vairākas iespējas, it īpaši pirmā gada pusē, satikt jaunus cilvēkus un iespējams to vienīgo, izredzēto.

2016. gadā veselība ūdensvīram būs jāliek pirmajā vietā, ja gada sākumā visas hroniskās slimības atkāpsies, tas nenozīmēs, ka visas kaites ir prom un uz mūžu. Tāpēc, jo ātrāk ūdensvīrs uzlabos savu veselību un imunitāti, jo veselīgāks viņš būs. 

Kategorija: Horoskopi | Skatījumu skaits: 2446 | Pievienoja: Laura | Atslēgvārdi: 2016 gada horoskops, zodiaks, ūdensvīra horoskops, darbs, mīlestība, horoskops, sarkanais uguns pērtiķis, ģimene, ūdensvīrs, 2016

Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email:
Visi smaidiņi
Kods *: