[Acimredzamais neticamais ]
Galvenie » Ziņu arhīvs
1 2 3 ... 17 18 »

Cik gan daudz laika mēs pavadām, staigājot pa veikaliem un meklējot kādu īpašu dāvanu sev tuvam cilvēkam. Bet, varbūt šī dāvanu meklēšana būtu daudz ātrāka un vienkāršāka, ja zināsi, kas pēc horoskopa ir dāvanas saņēmējs? 

Auns. Šīs horoskopa zīmes pārstāvji ir piedzīvojumu cilvēki. Derēs jebkura dāvana, kas saistīta ar viņa hobiju vai vaļasprieku. Tāpat, Auns noteikti būs priecīgs par piedalīšanos kādā aktīvā atpūtā, biļetēm uz koncertu, sporta spēli vai ceļojumu! Bieži vien Auni paši dod mājienu, ko vēlas saņemt. 

Vērsis. Viņi novērtē kvalitāti! Dāvanā derēs kāda izsmalcināta rotaslieta (noteikti izvairies no lētām bižutērijām) vai kvalitatīva saimniecības prece. Pielūko, lai tas, ko dāvini ir košā krāsā! Vēršiem patīk komforts, tādēļ viņi noteikti būs priecīgi arī par siltām istabas čībām, vai vilnas plediņu.

Dvīņi. Klasiski un vienkārši cilvēki, kuri mīl pārsteigumus! Dāvanai ir jābūt ar kādu rozīnīti vai īpašu stāstu. Pimēram, nevis vienkārša aproce, bet aproce ar kādu īpašu gravējumu. Dvīņu s ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Horoskopi | Skatijumi: 1444 | Pievienoja: Laura | Datums: 13.06.2016 | Komentāri (0)

2016. gada horoskops zivīm vēsta, ka ir pienācis laiks daudzām zivīm stāties pretī realitātei un saprast ko viņas grib no dzīvēs uguns pērtiķa gadā. Zivis ir pēc dabas sapņotājas, tāpēc mainīgais pērtiķa gads būs daudzām zivīm kā pārbaudījums vai zivis spēj ātri rīkoties un pieņemt lēmumus. Jo mazāk zivis šaubīsies savās spējās, jo vairāk spēs panākt. Daudzām zivīm 2016. gads noritēs braucienos un ceļojumos, tie būs saistīt vai nu ar darbu vai atpūtu. Zivis atradīs jaunus draugus pērtiķa gadā, jo viņi būs lielisks morālais atbalsts apkārtējiem cilvēkiem un vienmēr spēs dot padomu un palīdzēt. Diemžēl ne visas zivis saņems to pašu atbalstu no saviem draugiem atpakaļ. Otrā gada pusē zivis sajutīs lielus spēka pieplūdumu un sāks aktīvi darboties visās dzīves sfērās.

2016. gads zivīm darbā un karjeras jomā būs visai labvēlīgs. Daudzas zivis, kuras meklē savu īsto vietu un darbu beidzot to spēs atrast pērtiķa gadā. Zivis meklēs darbu, kur viņas pilnība spēs izpaust savas spējas un talantus, zvaigznes un veiksmē būs zivju pusē. Zivīm nav jābaidās no grūtākiem uzdevumiem un projektiem darbā, viņas spēj vairāk nekā domā. Ja zivis ieņems augstāku amatu, tad zivīm ir jāsaprot, ka arī viņu atbildība palielināsies, tāpēc ir svarīgi, lai zivis atrod kopīgu valodu ar saviem kolēģiem, padotajiem. Labs attiecības un atmosfēra darbā būs ļoti svarīga.

Finansiālā ziņā zivīm nekas slikts nedraud, diez gan stabils gads, galvenais netērēt naudu uz nevajadzīgām, dārgām mantām.

2016. gadā zivīm attiecību un mīlestības ziņā būs jāsakārto savas attiecības un ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Horoskopi | Skatijumi: 3607 | Pievienoja: Laura | Datums: 30.12.2015 | Komentāri (0)

2016. gada horoskops ūdensvīram sola mierīgu un stabilu sarkanā uguns pērtiķa gadu. Nekādas lielas un globālas izmaiņas ūdensvīram pērtiķa gadā nav gaidāmas. Darbā ūdensvīrus gaida stabilitāte, daudzi ūdensvīri domās, kā arī pieņems lēmumu par atvaļinājuma ņemšanu, jebkura veida atpūta, ceļojums nāks par labu ūdensvīram. Ūdensvīrs veltīs daudz vairāk laika savai ģimenei un radiniekiem, saprotot cik viņi ir svarīgi ūdensvīram. Gada vidū vairāki ūdensvīru uzstādīs sev mērķi iegūt vairāk līdzekļus, lai veiktu lielus pirkumus un naudas ieguldījumus, cītīgi strādājot viņi sasniegs iecerēto. Pērtiķa gadā būs galvenais ūdensvīram zināt, ko viņš grib un kur viņš iet.

2016. gads ūdensvīram darbā un karjeras jomā būs diez gan stabils. Būs ūdensvīri, kuri būs apmierināti ar esošo darbu un nevēlēsies izmaiņas, būs tie, kas mēģinās sevi pierādīt sevi un iegūt paaugstinājumu, kam būs visai labvēlīga otrā gada puse. Daudziem ūdensvīriem nāksies ciešāk ieskatīties savos kolēģos, jo tieši starp kolēģiem būs tie, kas mēģinās izmantot, piekrāpt, apmelnot un nosūdzēt priekšniecībai ūdensvīru. Pašam ūdensvīram arī būs jāpieskata sava mēle un jācenšas nelielīties lieki kolēģu priekšā. Tiem ūdensvīriem, kuri vēlēsies pamēģināt ko jaunu vai paaugstināt savu kvalifikāciju it īpaši labvēlīga būs otrā gada puse.

Finansiāla ziņā ūdensvīram nekas slikts nedraud, iespējas atrast papildus ienākumu avotus un pavairot savu naudu.

2016. gads ūdensvīram attiecību un mīlestības ziņā gaidāmi ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Horoskopi | Skatijumi: 2519 | Pievienoja: Laura | Datums: 27.12.2015 | Komentāri (0)

2016. gada horoskops mežāzim sola daudz darba un iespējas uzlabot savu materiālo stāvokli sarkanā uguns pērtiķa gadā. Diemžēl daži mežāži pārāk aizrausies ar darbu, aizmirstot par sevi, ģimeni un visu, kas notiek apkārt. Tāpēc jau gada sākumā mežāzim ir jāsastāda sava laika grafiks un jāatrod laiks sev un savai ģimenei, savādāk konflikti un negatīvas emocijas nav izbēgamas. Gada vidū mežāžiem būs jāuzmanās no ļaunprātīgiem un skaudīgiem cilvēkiem, kuri visādā veidā traucēs mežāzim. Bet mežāzim būs labi draugi, kuri palīdzes viņam tik galā ar visādām neparedzētām situācijām un problēmām. Gada beigās mežāži paliks ļoti aktīvi un viņus sagaidīs izaugsme visās sfērās.

2016. gadā mežāzim darbā un karjeras jomā sagaida daudz darba, jauni projekti, tikšanās, pārrunas. Mežāzim būs jākontrolē viss, kas notiek viņam apkārt darbā, lai nepalaistu izdevīgus priekšlikumu un iespējas pacelties augstākā amatā. Daudzi mežāži būs apmierināti ar savu darbu, bet mežāzim būs jāspēj arī no tā atrauties, lai veltītu laiku sev un saviem tuvajiem. Mežāzim būs jābūt uzmanīgam rīkojoties ar naudu, it īpašu svešu. Otrā gada pusē mēžāzim būs jāuzmanās no aizdomīgiem cilvēkiem, darba piedāvājumiem un projektiem. Gaidāmas daudz iespējas, kā mežāzim pavairot savu naudu.

Finansiālā ziņā labs gads, mežāzis var droši izmēģināt savu veiksmi pirmā gada pusē liekot naudu uz kārts.

2016. gads mežāzim attiecību un mīlestības ziņā būs diez gan atkarīgs no ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Horoskopi | Skatijumi: 2109 | Pievienoja: Laura | Datums: 23.12.2015 | Komentāri (0)

2016. gada horoskops strēlniekam sola izmaiņas, un pie tam bieži vien globālas sarkanā pērtiķa gadā. Daudzi strēlnieki 2016. gadā samainīs savu pasaules redzējumu, iekšējo pasauli un vērtības. Strēlniekiem paaugstināsies pašvērtējums un viņi kļūs pašpārliecinātāki par sevi, kas viņiem nāks tikai par labu. Strēlniekiem nevajadzēs skriet laikam pa priekšu, bet iet palēnām, veicot soļus pēc labi izstrādāta plāna. Pērtiķu gadā viņu dzīve ienāks daudz jaunu cilvēku, jauni kontakti, jauni draugi. Daudz ceļojumu un pozitīvu emociju atnesīs strēlniekam 2016. gads. Strēlnieki jutīsies enerģijas pilni un maz, kas spēs viņus apstādināt no savu mērķu sasniegšanas.

2016. gadā strēlniekam darbā un karjeras jomā būs iespēja visu samainīt uz labāku vai ko jaunāku. Paši strēlnieki gribēs, ko jaunu viņu dzīvē, viņi kals plānus un veidos jaunus izdevīgus kontaktus. Jo jebkurš jauns cilvēks viņu dzīve, iespējams būs tieši tas, kurš palīdzēs strēlniekam sasniegt kaut ko vairāk. Strēlniekiem nevajag baidīties no liela darba pieplūdumu, jo darot visu ar pilnu atdevi un koncentrēšanos, strēlnieki spēs iegūt daudz, iespējams pat labāku un augstāku amatu. Tiem strēlniekiem, kuri ir vai būs daudz ko sasnieguši, būs jāuzmanās no skauģiem, iet īpaši otrā gada pusē, nav ieteicams laist pa tuvu klāt mazpazīstamus cilvēkus.

Finansiāla ziņā labs gads, ja pat daudzi strēlnieki ienāks pērtiķa gadā ar finansiālajām grūtībām, viņi spēs savu stāvokli uzlabot. Labs laiks, lai aizdomātos par biznesa veidošanu.

2016. gads strēlniekam attiecību un mīlestības ziņā būs ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Horoskopi | Skatijumi: 1994 | Pievienoja: Laura | Datums: 21.12.2015 | Komentāri (0)

2016. gada horoskops skorpioniem vēsta enerģijas un spēka pārpildītu sarkanā pērtiķa gadu. Skorpions būs gatavs iet un darīt, jo iekšēji būs piekusis, no lietām, kuras nevar risināt un ieslīkušās dzīves rutīnas, tāpēc skorpions mēģinās manīt savu dzīvi radikāli uz labāku un interesantāku. Skorpionus kaitinās citu cilvēku paviršības, kļūdas un trūkumi, tāpēc skorpioniem nāksies iemācīties būt iecietīgākiem, saprotošākiem pret citiem. Savādāk no skorpiona, dēļ viņa negatīvajām reakcijām un sliktā garastāvokļa, sāks izvairīties, draugi, paziņas un kolēģi. Paškontrole palīdzēs skorpionam tikt galā ar visām negatīvajām emocijām, neļaujot skorpionam iekļūt nepatīkamās situācijās un palikt ignorētam.

2016. gadā skorpionam darbā un karjeras jomā būs pārbaudījumiem pilns gads. Lielas izmaiņas gaida jau skorpionu gada sākumā, iespējams viņam nāksies nomainīt darbu, dēļ neizpildāmām prasības, kuras tik pret viņu izvirzītas. Galvenais būs skorpionam nenolaist rokas un neieslīkt depresijā, ja rodas kādas problēmas darbā. Skorpionam ir potenciāls, ko viņš var izmantot, galvenais neķerties vairākiem darbiem un projektiem vienlaicīgi klāt. Otrā gada pusē lietas uzlabosies un skorpiona pūliņi tiks atalgoti, ar labiem projektiem un darba piedāvājumiem. Ja skorpionam būs iespēja paaugstināt savu kvalifikāciju vai ieziet kādus kursus, tad ieteicams būs to izmantot pilnībā.

Finansiālā ziņā grūtāka būs pirmā gada puse, tāpēc ir svarīgi atdod visus parādus pirms ienākt jaunā gadā. Otra gada pusē finansiālais stāvoklis uzlabosies.

2016. gadā skorpioniem attiecību un mīlestības ziņā būs visai ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Horoskopi | Skatijumi: 3222 | Pievienoja: Laura | Datums: 18.12.2015 | Komentāri (0)

2016. gada horoskops svariem sola ne tik viennozīmīgu sarkanā pērtiķa gadu, jo svariem abos kausos būs dažādas lietas, kas svārstīs viņus turp un atpakaļ. Ne viss būs tā kā liksies svariem sākumā, viņi mēģinās saskatīt cilvēkos sliktus nodomus, nebūs droši par savām izvēlēm un šaubīsies vai zem viņu kājām nav plāns ledus. Bet nekādas globālas izmaiņas ar svariem 2016. gadā nenotiks. Dzīve piesviedīs visādus notikumus, piedzīvojumus, izbraucienus, kas sāks iedvesmot svarus, ļaujot aizmirst par viņu iedomātajām problēmām. Daudzi svari satiks ļoti vecus draugus un paziņas, par kuru satikšanu pat nesapņoja. Ģimene būs ļoti svarīga un dārga svariem uguns pērtiķa gadā.

2016. gadā svari darbā un karjeras jomā virzīsies ar nelieliem soļiem uz priekšu. Svariem padosies viss viegli un viņi kustēsies nesteidzoties uz saviem izvirzītajiem mērķiem. Otrā gada pusē svaru dzīve ienāks cilvēks, kas palīdzes svariem iegūt labāku amatu vai vispār nomainīt esošo darbu, galvenais nebaidīties no izmaiņām. Ar darba kolēģiem svariem būs saspringtas attiecības, lielākoties dēļ pašiem svariem, kuri meklēs visur zemūdens akmeņus. Tāpēc svariem būs jāizvēlas – ieskatīties savos kolēģos ciešāk un saprast viņu nodomus, vai pilnība ignorēt savas iedomas un intrigas, kas pat nav ar viņiem saistītas.

Finansiāli labs gads svariem, galvenais neaizrauties ar lietu iegādi, lai pierādītu kādam, ka svari var un ir labāki, labāk investēt naudu īstu vērtslietu iegādē.

2016. gadā svarus attiecību un mīlestības ziņā gaida lielākoties ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Horoskopi | Skatijumi: 3094 | Pievienoja: Laura | Datums: 17.12.2015 | Komentāri (0)

2016. gada horoskops jaunavai sola notikumiem un pārbaudījumiem pilnu uguns pērtiķa gadu. Ir pienācis laiks daudzām jaunavām samanīt savas iekšējās vērtības un kritiski paskatīties uz sevi. Laiks izmantot jaunavai dotos talantus, jo lidojot pa mākoņiem, sapņojot jaunavas neko nesaņems. Jaunavām nebūs tik viegli pieņemt visu jauno, kas ienāks viņu dzīve 2016. gadā, bet tas noteikti izmanīs viņu dzīve uz 180 grādiem. Daudzas jaunavas gaida dzīves vietas maiņas, lielas izmaiņas darbā, pat ģimenes palielinājums. Nav jēgas kalt lielus plānus jaunavām uz pērtiķa gadu, jo tas pienesīs daudz pārsteigumu. Daudz veiksmīgāks gads jaunavām par diviem iepriekšējiem.

2016. gadā jaunavai darbā un karjeras jomā būs labs ķēriens, jaunava zinās ko darīt un kur kustēties. Daudzi pieklausīsies pie jaunavas padomiem, slavēs un cienīs viņu, kas liks jaunavai justies apmierinātai ar sevi un vel uzcītīgāk strādāt. Ja jaunavai darbs nes tikai stresu un ir slikti apmaksāts, tad jaunavai būtu ieteicams to mainīt, jo sliktāk nepaliks. Daudzas jaunavas sapratīs , ka viņā slēpjas vadītāja spējas un tas jaunavai patiks, pat radīs velmi ieņemt augstāku amatu. Pacelties pa karjerās pakāpieniem palīdzēs draugi, paziņas, kolēģi, partneri, jaunavas saņems palīdzību no negaidītām vietām un cilvēkiem, neskatoties cik labi, vai slikti ies jaunavai.

Finansiālā ziņā jaunavām nekas nedraud, ja jaunava ienāks pērtiķa gadā ar finansiālām grūtībām viņai izdosies tās nokārtot jau pirmajā gada pusē.

2016. gads jaunavai attiecību un mīlestības ziņā būs ļoti piesātināts ar ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Horoskopi | Skatijumi: 3494 | Pievienoja: Laura | Datums: 15.12.2015 | Komentāri (0)

2016. gada horoskops lauvām sola lielu spēka pieplūdumu uguns pērtiķa gadā. Lauvas izmantos to, lai ķertos klāt pie jaunām lietām un sākumiem, galvenais būs to darīt arī apdomāti. Pati dzīve arī būs pilna ar notikumiem, kuri prasīs labu reakciju un spēju ātri izlemt. Daudzas lauvas spēs izlabot savas pagātnes kļūdas. Lauva spēs risināt visu, bet tikai ar aukstu aprēķinu. Lauvām ir ieteicams būt godīgākiem, atklātākiem ar cilvēkiem, noplēst savu masku un parādīt savu īsto seju, kas sajūsminās cilvēkus vel pat vairāk nekā veidotais tēls. Lauvas 2016. gada devīze būs – kļūt labākai, labākam.

2016. gadā lauvai darbā un karjeras jomā būs divas galējības, gada sākumā darba jomā var iestāties klusums un rutīna, bet tās neapstādinās lauvu strādāt ar visu atdevi un parādīt sevi. Otrā gada pusē pateicoties savi uzstājībai daudzas lauvas saņems paaugstinājumu, algas palielināju vai citu labāku darba piedāvājumu. Lauvām jāķeras pie visiem darbiem, lai nepalaist garām īpaši izdevīgus projektus un darbus. Lauva jutīs kā nekad atbalstu un palīdzību no saviem draugiem, biznesa partneriem, kolēģiem otrā gada pusē. Tiklīdz lauvas uzsāks savu ceļu uz labāku nākotni un finansiālo stāvokli galvenais būs neapstāties pusceļā.

Finansiāli ļoti labs gads tēriņiem un iekrājumu veidošanai, lauvām patīk tērēt naudu, bet galvenais to tērēt ar patiesu labumu sev.

2016. gadā lauvu attiecību un mīlestības ziņā gaida ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Horoskopi | Skatijumi: 2871 | Pievienoja: Laura | Datums: 13.12.2015 | Komentāri (0)

2016. gada horoskops vēzim sola interesantu un daudzpusīgu uguns pērtiķa gadu. Vēži, kas mūžīgi uztraucas un nervozē par visu meklēs mieru un drošību, un atradīs to gan darbā, gan mājās, gan tuvu cilvēku atbalstā. Jo vairāk varēs vēzis sevi veltīs darbam, jo labāka kļūs viņa pašsajūta. Daudzi vēži būs pārņemti ar ideju uzlabot savu finansiālo stāvokli, tik pārņemti, ka pat iespējams uzsāks konfliktus ar savu otru pusīti un radiniekiem. Tāpēc ir ieteicams vēžiem desmit reizes pārdomāt vai sekas ir tā visa vērtas. Daudzi vēži nomainīs darba vietu vai pārcelsies, ne visiem tas nāksies viegli, ieteicams būs neslīkt pārdomās par lēmuma pareizību, bet pieņemt reālo situāciju un rīkoties.

2016. gadā vēzis darbā un karjeras jomā spēs sasniegt ļoti daudz, ja būs neatlaidīgs un uzstājīgs. Daudzi vēži būs apmierināti ar savu mierīgo un vienkāršo darbu, bet tie, kas vēlēsies kaut ko samainīt, spēs atrast sev ko interesantāku un labāku. Galvenais būs sevi parādīt no labākas puses, arī zvaigznes palīdzēs. Labs gads lai iegūtu jaunas zināšanas un paaugstināt kvalifikāciju. Kā vēzis attieksies pret saviem kolēģiem, tādu attieksmi saņems atpakaļ.

Finansiālā ziņā vēzim lielas grūtības nav gaidāmas, ja viņš pats tās neveidos pārāk atliekams un taupīdams naudu vai pārāk to tērēdams nezinot savu pirkumu īsto vērtību.

2016. gads vēzim attiecību un mīlestības ziņā būs ļoti atkarīgs no ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Horoskopi | Skatijumi: 3301 | Pievienoja: Laura | Datums: 11.12.2015 | Komentāri (0)