[Acimredzamais neticamais ]
Galvenie » Ziņu arhīvs
« 1 2 ... 15 16 17 18 »

Interesants video. Gruti pateikt patiesība vai nē, spriediet paši.

Video ir angļu valodā!

Kategorija: Spoki, gari, eņģeļi, dēmoni | Skatijumi: 3971 | Pievienoja: Laura | Datums: 21.10.2009 | Komentāri (2)

Tas, ko mēs saucam par mājas gariņiem, ir astrālā līmeņa būtnes, kas uzņēmušās kādas konkrētas vietas saimnieku-uzraugu funkcijas. Pilsētu dzīvokļos viņi ir stipri retāk, bet privātmājās un, it sevišķi, vecās lauku mājās - gandrīz vienmēr. 

Mājas gariņi ir līdzīgi cilvēkiem - ne ļauni, ne labi, var gan ļoti palīdzēt, gan taisīt tračus, ja kaut kas nepatīk. Astrālā viņi nereti izskatās pēc neliela auguma cilvēciņiem, kas no galvas līdz kājām klāti ar kaķa vilnu un vispārīgi atgādina kaķus, reizēm redzams tikai tāds kā matu kamols. Viņiem patīk mītnes, kurās dzīvo saticīgi, mieru un tīrību mīloši, radoši un kārtīgi cilvēki. It sevišķi viņi mīl kaķus, jo jūtas tiem radniecīgi, kā arī suņus un bērnus, jo paši domāšanā nedaudz atgādina apmēram 4 gadus vecu bērnu - cilvēku dzīve viņiem ir aizraujošs brīnums, tāpēc nevajag brīnīties, ja reizi pa reizei kāda manta noslēpumaini pazūd un atkal atrodas - ļoti iespējams, ka gariņš paņēma to aplūkot.

Viņi sargā savas mītnes no astrālo mošķu iebrukumiem, brīdina mītnē dzīvojošos cilvēkus par briesmām, palīdz saimniecībā - kur ir labs kontakts ar gariņu, tur valdīs patīkama atmosfēra, sadzīves negadījumi būs reti, kūkas nesaplaks. Tāpēc nevajag aizmirst viņiem pateikt paldies ik pa brīdim - atrast mājā klusāko stūrīti, tur ar viņu parunāties, pateikties viņam, paslavēt par palīdzību, atstāt kādu dāvaniņu - spožas mantiņas viņiem ļoti patīk, var arī atstāt kādu kārumu, kas var arī pazust, bet, ja palicis pēc nakts tur pat, tad var aprakt zemē, jo gariņš jau īsti fiziski to neapēdīs, tikai paņems veltes enerģiju. 

Ja mājā sākas poltergeistam līdzīgas izdarības, jāpavēro, vai gariņš necenšas par kaut ko brīdināt. Tad var viņam palīdzēt darbos enerģētiski iztīrot māju, pakvēpinot kadiķus, noliekot spoguļu priekšā baltas sveces, neļaujot nepatīkamiem cilvēkiem nākt ciemos. Ja mājās bieži notiek strīdi, iedzeršanas un tamlīdzīgas nebūšanas, mājas gariņš var arī pamest šo māju, un tad tā paliek brīva visādām draņķībām, kuras tieši pievelk šāda uzvedība...

Ievācoties kādā vecā mājā, stipri iespējams, ka tajā jau dzīvos to iemīļojis gariņš. Ja ir kaķis, labi to ievācoties ielaist pirmo, lai parunājas ar gariņu, viņi ir radniecīgi un vislabāk varēs nokārtot visu. Ir arī labi jaunajai mājas saimniecei pavadīt mājā pirmo nakti, noliekot gariņam veltes - sālsmaize un kausiņš vīna derēs - un parunājoties, sveicinot viņu kā mājas saimnieku, pastāstot savus nodomus šai mājā un lūdzot viņa palīdzību saimniecībā.

Ja mājā, no kuras pārvācas, jau ir savs gariņš, to var aicināt sev līdzi, bet tad labāk, lai jaunā māja būtu tikko celta, bez sava saimnieka, savādāk var sanākt nesaskaņas divu mājas sargātāju starpā, un tad priecīgs nebūs neviens.


Avots - http://www.calis.lv/aprunasimies/forums/thread.php?id=8129488#page-1

Paldies cilvēciņam, kas to uzrakstijis, labāku rakstu neesmu ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Spoki, gari, eņģeļi, dēmoni | Skatijumi: 3995 | Pievienoja: Laura | Datums: 28.08.2009 | Komentāri (5)

Karma tulkojumā no sanskrita burtiski nozīmē "izdarītais". 
Karma nosaka cilvēka zemapziņas reakciju uz to, kas ar viņu notiek. Tā, skops cilvēks automātiski atsaka, kad viņam lūdz naudu, pat nedomājot. Zaglis var bez sirdsapziņas pārmetumiem nozagt, bet godīgs cilvēks, atrodot naudu, sāk uzreiz taujāt apkārtējiem, vai kāds to nav pazaudējis. 

Karma rada noteiktu situāciju atkārtošanos. Pateicoties karmai, cilvēks instinktīvi nonāk noteiktās situācijās. Tik piemēram, kauslis katru reizi, vienkārši ejot pa ielu, "obligāti" nonāk kautiņā, tai pat laikā mierīgs cilvēks ejot pa to pašu ielu, nekad pat nepamana kautiņus un konfliktus. Pat ja kauslīgs cilvēks grib dzīvot mierā un nenonākt pastāvīgos kautiņos, viņš tos netīšām pats rada vai tos pievelk. Un viņam nāksies ieguldīt milzīgas pūles, lai no tādas karmas atbrīvotos. Kāpēc tas notiek ? Kauslīgs cilvēks izraisa vibrācijas, kas atbilst viņa karmai, un pievelk citus cilvēkus ar līdzīgām vibrācijām, un tāpat pats pievelkas pie tamlīdzīgām vibrācijām. Lai neradītu kautiņa vibrācijas, viņam ir jāpārveido sevi. 

Karma mainās darbību seku rezultātā. Tā, parastie cilvēki nevar nozagt vai nogalināt. Bet ja cilvēks jau ir veicis vairākus noziegumus, viņš var turpināt to darīt bez sirdsapziņas pārmetumiem, un izpelnās sev atbilstošu karmu. Ja cilvēks pieturās pie "tikumīgas" dzīves, viņš veido sev labu karmu un nākotnē bauda tās augļus. 

Karma var neatgriezeniski sagrozīties un samudžināties. Tā, piemēram, ja valstī, kurā valda asins atriebības paraža, tas var sekmēt dzimtu vai klanu ienaidu un milzīgu upuru skaitu, kas ilgst simtiem gadu. Dažu negatīvu darbību sekas var negatīvi ietekmēt turpmāko saputroto darbību un nesaprotamu situāciju lavīnu, kas r ļoti grūti pārvaramas. 

Karmu var izstrādāt vienas dzīves laikā, vai tā var tikt nodota no vienas pārdzimšanas uz nākamo. Cilvēks, kas dzīves laikā darījis labus darbus, var cerēt uz labu nākamo pārdzimšanu. Ļaundaris - uz sliktu.


Avots: http://www.reikinet.lv/home/menu_128/topic_128/story_497/
Kategorija: Ezorētika | Skatijumi: 2799 | Pievienoja: Laura | Datums: 17.07.2009 | Komentāri (0)

Sapņojot dvēsele it kā pastaigājas cilvēka dzīves nākotnē un caur sapni vēsta par iespējamo prieku vai bēdām. Bieži cilvēka dvēsele ir saistīta ar neredzamiem pavedieniem jau ar mirušo dvēselēm tādā veidā saņemot informāciju no citas pasaules.Starp radiniekiem un tuviem cilvēkiem ir neredzama saite, tāda veidā sapņojot cilvēks saņem informāciju par tuvojošos nelaimi. 

 Sapņi jāsāk skaitīt ar pirmo dienu, kad uzlec jauns mēness.

1.diena- sapnis patiess,nozīmē dzīves līmeņa augšupeju.

2.diena-driz piepildīsies

3.diena-tukšs sapnis

4.diena-piepildīsies

5.diena-piepildisies ļoti precīzi

6.diena-labas nozīmes

7.diena-piepildīsies,bet ne tuvākajā nākotnē

8.diena-iespējams piepildīsies

9.diena-laimīgs,bet nevienam nestāsti

10.diena-nekas nepiepildīsies

11.diena-trešajādienāpiepildīsies

12.diena-piepildīsies,bet ne drīz,vēsta par bagātību

13.diena-devītajā dienā piepildīsies

14.diena-uz nelaimi

15.diena-vēsta par ienākumiem un jauninajumiem

16.diena-vēsta par grūtībām,piepildīsies 30 dienu laikā

17.diena-nepiepildīsies

18.diena-vēsta par sapņu piepildīšanos

19.diena-tukšs,nav nozīmes

20.diena-nav bīstams

21.diena-piepildīsies pēc 24 dienām

22.diena-uz prieku

23.diena-meli un māns

24.diena-bezjēdzīgs

25.diena-brīdina par nepatikšanām

26.diena-piepildās 11 dienu laikā

27.diena-piepildīsies,bet ne drīz

28.diena-fantastiski,nepiepildās

29.diena-uz ģimenes skandālu,piepildās,bet ne tik drīz

30.diena-30 dienu laikā gaida veiksme

31.diena-uz labu,bet ne tik drīz piepildīsies

NEDĒĻAS DIENAS,KAD SAPŅI PIEPILDĀS

Pirmdiena -piepildīsies tiem,kas dzimuši šajā dienā

Otrdiena -var piepildīties pēc 7-10 gadiem 

Trešdiena -sapnis brīdina, uzmanīgi

Ceturtdiena -nepiepildās

Piektdiena -sapnis vēsta

Sestdiena -piepildās, bet ne vienmēr

Svētdiena -piepildīsies pēc gada, par sapni nevienam nestāsti


Ja par sapni Tev pastāsta bērns, turi to no visiem noslēpumā.

avots - http://mp.ucoz.lv/news/2009-04-19-127
 

Kategorija: Sapņi | Skatijumi: 5127 | Pievienoja: Laura | Datums: 26.06.2009 | Komentāri (0)

Nedēļas diena, kurā piedzimis cilvēks, atklāj viņa bioenerģijas īpatnības un to, kādās dzīves jomās viņš varēs realizēt savu karmisko programmu vislabākajā veidā.

PIRMDIENA
Šo dienu pārvalda Mēness. Šai dienā pasaulē nāk cilvēki, kas var sasniegt dzīvē visu, ko vēlas, ja tikai pratīs saprast, ko patiesībā grib.
Mēness cilvēki ir emocionāli un atvērti. Viņiem ir biežas garastāvokļa maiņas. Viņi viegli pielāgojas apkārtējiem un māk pielāgoties jebkuram cilvēkam. Viņu darbības joma-māksla, humanitārās zinātnes. Bieži viņi ir mākslinieciski apdāvināti, viņiem piemīt mākslinieka talants.
Šie cilvēki nav dīkdieņi, bet viņiem tiešām bieži neveicas, jo viņiem nepatīk pārvarēt grūtības. Tāds cilvēks izvēlas savu problēmu nastu uzkraut svešiem pleciem. Viņus velk pie stipra cilvēka, lai būtu kā aiz akmens sienas un varētu atbalstīties pret viņa uzticamo plecu. Bet kam patīk risināt svešas problēmas? Lūk, tāpēc cilvēki, kas dzimuši pirmdienā, bieži paliek vieni.
Pirmdienas cilvēki ir noskaņoti uz ģimenes dzīvi, prot saimniekot pa māju, ir jūtīgi. Tieši ģimenē viņiem izdodas vispilnīgāk realizēt savu karmu. Neskatoties uz savu sabiedriskumu, viņi reti atklāj cilvēkiem savas patiesās jūtas. Viņu iekšējā pasaule, kas ir pārpildīta ar fantāzijām, sapņiem un ilūzijām apkārtējiem paliek noslēpums.


OTRDIENA
Šī diena, kuru pārvalda Marss, rada karotājus. Un tas nenozīmē, ka viņš vienmēr un visur līdīs kautiņā, bet fiziskais spēks ieņem viņa dzīvē ne pēdējo vietu. Tiecoties visu sasniegt patstāvīgi šie cilvēki nepieņem iebildumus un pretojas iebildumu cēlājiem. Viņiem piemīt drosme un aktivitāte un pateicoties tam viņi gūst lielus panākumus.
Viņi ir maksimālisti it visā, uzsākot kādu lietu, iet līdz galam un tiecas gūt panākumus vai arī vispār neķeras tai klāt. Vismazākās šaubas par veiksmi rada viņos apātiju. Viņiem raksturīgā impulsivitāte negatīvi atspoguļojas viņu dzīvē.
Sākumā viņi domā un tikai pēc tam dara. Viņu patmīlība izraisa problēmas mīlestībā un draudzībā. Šiem cilvēkiem ir vajadzīgs labs padomnieks, kas prastu maigi apvaldīt viņu traucējošās dziņas, un tikai tad viņi varēs daudz ko sasniegt visdažādākajās dzīves jomās.


TREŠDIENA

Šī diena, ko pārvalda Merkurs, tirdzniecības, zināšanu un intelekta dievs, rada gudras un divdabīgas būtnes. Šiem cilvēkiem veicas tirdzniecībā, mārketingā, reklāmas biznesā un visur, kur nepieciešams tīrs aprēķins. Tādiem cilvēkiem ir gudrs prāts, iekšēja elastība un prasme paskatīties uz visu no dažādiem skatu punktiem. Šie cilvēki ir dzimuši, lai ienestu dzīvē jauno, bet viņi vismazāk aizdomājas par šo misiju. Viņi mīl mācīties, izzināt pasauli un pastāvīgi uzkrāt pieredzi, bet nez kāpēc slēpj to no citiem un pat paši no sevis. Ārēji viņi ir ļoti konservatīvi.

Kādreiz bērnībā viņi uzbūvē plānu, kā grib nodzīvot savu dzīvi un pietiekami ātri saņem no dāsnās Fortūnas visu, ko ieplānojuši. Pēc tam iestājas brīdis, kad viņi zaudē kontroli pār sevi un visas iepriekš ... Lasīt tālāk>>
Kategorija: Dzimšanas dienas, laika, skaitļa nozīme | Skatijumi: 6453 | Pievienoja: Laura | Datums: 17.06.2009 | Komentāri (0)

Katrs cilvēks ne tikai piedzimst vienā no 12 klasiskajām horoskopa zīmēm, bet arī kādā no 36 ziedu horoskopa zīmēm.                                                                                                                

Uzzini, kurš zieds ir tavai horoskopa zīmei, uzzini, kas tavu ziedu šajā horoskopā raksturo!

01.janvāris - 10. janvāris - Dzeltenā genciāna.

Noslēpumains ziediņš, simbolizē vasaras siltumu. Aug kalnu pļavās. Šajā laikā dzimušajiem raksturam piemīt zināma iekšējā noslēpumainība; viņi ir neatlaidīgi un mērķtiecīgi. Atsaucīgi un izpalīdzīgi, savus mērķus sasniedz ar strādīgumu un centību. Pieticīgi un kautrīgi, nemīl lielas kompānijas, daudz ērtāk jūtas mājās savā iemīļotajā krēslā pie televizora. Brīnišķīgi ģimenes cilvēki. Šādus cilvēkus priekšniecība, kā likums, ciena un mīl. Viņi nemāk tenkot, izplatīt baumas, toties labprāt aizdod naudu. Lieliski draugi, pieticīgi, līdz ar to labprāt upurējas citu labā. Ieteicams sargāties no auksta laika apstākļiem.

11. janvāris-   20. janvāris - Dadzis.

Neviens nepievērš viņam uzmanību. Tāpēc, viņš patstāvīgi „izsauc uz sevi uguni”. Reizēm izdomā sev nodarbošanos, kas nav pa spēkam, bet apdomājoties izrādās, tas viss ir lieki. Tāda uzvedība dezorientē apkārtējos, un tāpēc viņi ne vienmēr spēj saskatīt Dadža galveno īpašību- labsirdību. Viņš ir lielisks draugs un ģimenes cilvēks. Centīgs strādnieks. Cilvēki, kas dzimuši šī zieda zīmē, parasti ir nemierīgi, neorganizēti, pļāpīgi. Ar viņiem nav viegli, bet tikai viņu īstie draugi zina Dadža pašuzupurēšanās cenu, kad viņš gatavs aizstāvēties no ikviena, kas uzbrūk viņam tik svētajai draudzībai. Iespējams zem agresīvās maskas viņš cenšas slēpt citu savu pozitīvo īpašību - viegli ievainojamo sirdi un nesavtīgumu. Dadzis ir svēti uzticīgs ģimenei, viņam tas ir patvērums, kur atpūsties dvēselei. Liela darba centība var novest pie pāragras hipertonijas.

21. janvāris - 31. janvāris - Salmene.

Pieticīga, bet tomēr uzmanīgi seko līdzi modei. Viņas elegance bieži ir skaudības iemesls. Bet viņai ir pietiekami daudz enerģijas, lai pārvarētu visas grūtības un spīdoši uzvarētu nelabvēļus. Cilvēki, kas dzimuši Salmenes zīmē, parasti atšķiras ar veselīgu dzīvesveidu, nemīl pārmērības, seko līdzi savai v ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Horoskopi | Skatijumi: 5025 | Pievienoja: Laura | Datums: 23.05.2009 | Komentāri (2)

Ziedu horoskops
                                                                                         

01.01. - 10.01.

Dzeltenā drudzene

Ziediņš simbolizē vasaras siltumu. Raksturs nedaudz noslēpumains, ārišķīgs. Kautrīgs. Cilvēks, kas dzimis šajā zīmē, neatlaidīgi cenšas sasniegt mērķi. Jābaidās no auksta laika.
11.01. - 20.01.

Dzelkšņi

 Neviens viņam nepievērš uzmanību. Dažkārt izdomā sev nevajadzīgas nodarbes, no kurām nedaudz padomājot, var atteikties jebkura iemesla dēļ. Apkārtējie ne vienmēr var saskatīt viņa labsirdību. Viņš ir lielisks ģimenes cilvēks un draugs. Centīgs darbinieks. Pārāk aizrautīgā strādāšana var radīt agrīnu hipertoniju.

 


21.01. - 31.01.

Salmene

 Vienkārša, tomēr vērīgi seko modei. Viņas elegance bieži ir iemesls skaudībai. Izteikts gribas trūkums.

 


01.02. - 10.02.

Āmulis

 Sieviete zinātkāra un ar vieglu uzvedību. Patīk riskēt, spēj apburt pat visnepieejamāko vīrieti. Vīriešiem jānodarbojas ar karatē, kultūrismu, tenisu, sportu, lai gūtu populiritāti pretējā dzimuma vidū. Tas arī saglabā viņu veselību. 
11.02. - 19.02.

Belladonna

 Sieviete - pieticīga skaistule, kuru nevar izprast pirmajā reizē. Vīrietis nav skaists, bet strādā neatlaidīgi, bez apstājas.


 

20.02. - 28.02.

Mimoza

 Cilvēkiem, kas dzimuši šajā zīmē, piemīt paaugstināts jūtīgums. Tie ļoti sāpīgi pārdzīvo, ja veikto darbu nenovērtē. Nelieciet Mimozai darīt pārāk daudz! Viņa pieradusi ziedot sevi, lai izpildītu uzdoto darbu un nopelnītu uzslavu, neņemot vērā atvaļinājumu un slimības lapu. Var draudēt infarkts un kunģa čūla.
01.03. - 10.03.

Magone

 Magonēm ir izteikts skaistums. Tās tīklos viegli sapīties, grūti no tiem izkļūt. Magones dzīvē ir daudz zaudējumu. Jānotic saviem spēkiem, tikai tā var gūt panākumus. Nevajadzētu ēst pārāk daudz gaļas ēdienu, ieteicamāk būtu lietot vitamīniem piesātinātos dārzeņus.
11.03. - 20.03.

Lilija

 Nemanāma burvība. Izsmalcināta daba. Mēness zieds, kuru var atklāt tikai pilnmēness naktī. Pateicoties savai burvīabi un izmalcinātajai dabai, tā spēj būt laimīga.


 

21.03. - 31.03.

Uzpirkstenīte

 Šajā zīmē dzimušie ir apņēmīgi. Viņu prāta spējas līdzinās datoram, kurš strādā precīzi un ātri, atrodot izeju pat no vissamudžinātākajām dzīves situācijām, nezaudējot drosmi un saprātu. Var kļūt nervozi. Novērojamas biežas g ... Lasīt tālāk>>
Kategorija: Horoskopi | Skatijumi: 4065 | Pievienoja: Laura | Datums: 15.05.2009 | Komentāri (3)

Dežavu

 

Termins „déjà vu”, kurš burtiskajā nozīmē no franču valodas nozīmē „jau redzēts”, raksturo sajūtas, kad cilvēks nokļuvis jaunā situācijā, jūt, ka viņš to ir piedzīvojis jau iepriekš.

Termins pirmo reizi tika pielietots Franču izcelsmes fiziķa Emīla Boraka (Émile Boirac) (1851-1917) grāmatā „Psihes zinātnes nākotne” („L'Avenir des sciences psychiques”).

Piedzīvojot „déjà vu” cilvēks ne tikai piedzīvo atkārtojuma sajūtas, bet jūt „dīvainību” un „savādumu”.

Šīs sajūtas tiek uzskatītas par neizpētītu fenomenu, kurš bieži tiek saistīts ar cilvēka sapņiem, kuros viņš it kā „atceras nākotni”. Šie sapņi paliek zemapziņā un kad cilvēks piedzīvo konkrēto notikumu, viņš jūt, ka tas noticis pagātnē.

Šīs sajūtas nav nekas neparasts, jo veicot cilvēku aptaujas tiek secināts, ka vismaz 70% no visas pasaules iedzīvotājiem, kaut reizi dzīvē ir piedzīvojuši „déjà vu”.

Pie tam šis fenomens tiek fiksēts arī daudz agrākā vēsturē, kur tas aprakstīts citiem vārdiem, seno rakstnieku literatūras darbos.

Mūsdienās zinātnieki ir iemācījušies atjaunot šīs sajūtas ar hipnozes palīdzību, tomēr vēl daudz lietas paliek neizpētītas.


Dežavu tipi

Artūrs Funkhausers (Arthur Funkhouser) ir izdalījis trīs dežavu tipus:

1.) Déjà vécu – tiek tulkots kā „Jau redzēts” vai „Jau izdzīvots”. Tieši šī tipa raksturiezīmes kā pirmās min, izdzirdot vārdu dežavu. „Jau redzēts” sajūtas īpaši izceļ cilvēki vecumā no 15-25 gadiem, kuru, pēc zinātnieku pētījumiem secināts, prāts īpaši asi spēj uztvert vides izmaiņas. Pēdējo gadu pētījumi liecina, ka piedzīvojot déjà vécu, cilvēka prāts to spēj atcerēties gadiem ilgi.

2.) Déjà senti – šis fenomens raksturo „jau sajusts” sajūtu. Atkarībā no déjà vécu, déjà senti parasti nemēdz palikt cilvēka atmiņās, un ir tikai mirkļa sajūtas.

3.) Déjà visité – šīs sajūtas ir visretāk piedzīvotas. Tās raksturo pārdabiskas spējas cilvēkam nepazīstamā vietā, to atpazīt. Tulkojumā „jau apciemots”. Piemēram, ir gadījumi, kad cilvēks nonācis pavisam jaunā pilsētā, to jau pazīst, atsevišķos gadījumos, līdz pat sīkākai detaļai. Skaidrojot šo fenomenu, zinātnieki min tādas frāzes kā „reinkarnācija” un „ceļojums ārpus ķermeņa”.

Slavena grāmata, kurā runāts par šiem jautājumiem ir Nataniela Havtorna (Nathaniel Hawthorne) „Mūsu Vecās Mājas” (Our Old Home).


Zinātniskie pētījumi
Zinātnieki jau ilgāku laiku mēģina izzināt šo fenomenu, un vairāki vienprātīgi secina, ka dežavu ir atmiņas anomālija.

Papildus tiek apsvērta arī doma, ka dežavu ir cilvēka neuroloģisko sistēmu pārklāšanās. Neuroloģiskās sistēmas, kas uztur cilvēka pagaidu (īstermiņa – esošo notikumu) atmiņu pārklājas ar tām, kuras atbildīgas par ilgtermiņa (pagātnes) atmiņas uzturēšanu.

Vairāki teorētiķi tic, ka ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Ezorētika | Skatijumi: 2976 | Pievienoja: Laura | Datums: 12.05.2009 | Komentāri (2)

Tas sākās ar Pitagoru, grieķu matemātiķi, kas izgudroja Pitagora teorēmu (a2+b2=c2), vienīgo vienādojumu, ko atceros no vienpadsmitās klases ģeometrijas. 6. gadsimtā pirms mūsu ēras Pitagors apvienoja misticismu ar matemātiku, lai izveidotu ikviena turpmākās dzīves koeficientu. Viņš izveidoja Pitagora numeroloģiju un burtiem no cilvēku vārdiem piešķīra ciparus (tāpat kā lietojot cilvēka dzimšanas datuma ciparus) . Numeroloģija nosaka, kādas spējas cilvēkam dotas piedzimstot, lai noteiktu, kas var notikt vēlāk dzīvē, un tas ir modernās numeroloģijas aizsākums.

Kā darbojas numeroloģija
Kad strādājam ar vārdu, cipariem atbilst konkrēti burti. Cipari tiek saskaitīti un dalīti atsevišķos skaitļos, lai varētu iegūt Likteņa Skaitli.

Ciparu atbilstība
1= A, J, S
2= B, K, T
3= C, L, U
4= D, M, V
5= E, N, W
6= F, O, X
7= G, P, Y
8= H, Q, Z
9= I, R

Kā noskaidrot savu Likteņa Skaitli
1. Uzrakstiet savu pilno vārdu (vārdu, otro vārdu (ja ir) un uzvārdu). Lietojiet vārdu, ko jums deva piedzimstot – ne pēclaulību uzvārdu vai tamlīdzīgi.
2. Lietojot augstāk esošo tabulu, pierakstiet burtam atbilstošo ciparu (piemēram, AMANDA = 1, 4, 1, 5, 4, 1).
3. Saskaitiet kopā katra vārda ciparus (piemēram, 1+4+1+5+4+1= 16).
4. Visticamāk, katram vārdam saskaitot sanāks skaitlis no diviem cipariem; sadaliet to divās daļās un saskaitiet pirmo un otro ciparu, lai galā iegūtu vienu ciparu (piemēram, no augstākminētā 16, saskaitiet 1+6, lai iegūtu 7, kas ir mana vārda skaitlis).
5. Saskaitiet galā iegūtos skaitļus no katra vārda un uzvārda (piemēram, mana otrā vārda skaitlis ir 8 un mana uzvārda skaitlis ir 10, tātad 7+8+10=25).
6. Atkal sadaliet visus dubultos skaitļus pa vienam ciparam, lai iegūtu galīgo Likteņa Skaitli (piemēram, no 25, saskaitiet 2+5, iegūstot 7, kas ir mans galīgais Likteņa Skaitlis).

Numeroloģijā pamata vibrācijas ir skaitļiem no 1 līdz 9, bet skaitļi 11 un 22 ir valdošie skaitļi, un tos nedrīkst dalīt, lai iegūtu viencipara skaitli, jo tiem ir valdošas vibrācijas.

Ir daudz grāmatu un interneta vietņu, kas jums piedāvās pilnīgāku Likteņa Skaitļa analīzi, bet šeit ir pamatlietas, ko nozīmē jūsu Likteņa Skaitlis:

1 ir noteikts, autonoms un pašpārliecināts
2 ir lojāls, taktisks un analītisks
3 ir kaislīgs, pozitīvs un jautrību mīlošs
4 ir prātīgs, tradicionāls un nopietns
5 ir pārdrošs, temperamentīgs un juteklisks
6 ir atbildīgs, piesardzīgs un ģimenisks
7 ir garīgs, brīvs un kaut kādā veidā vientuļš
8 ir uz naudu orientēts, pārliecināts un autoritatīvs
9 ir daudzpusīgs, līdzjūtīgs un pasaulīgs
11 ir izglītots, dziļš un ļoti cienīgs
22 ir godkārīgs, globāls plānotājs un motivēts

Kategorija: Numeraloģija | Skatijumi: 13699 | Pievienoja: Laura | Datums: 08.03.2009 | Komentāri (9)

Jēdziens nāve attiecas tikai uz formu. Gars ir nemirstīgs. Tāpēc piedzimšana un nāve ir vien relatīvi jēdzieni. Tas, ko mēs saucam par nāvi, patiesībā ir tikai piedzimšana garīgajā pasaulē, un tas, ko mēs saucam par piedzimšanu, ir nomiršana uz kādu laiku iekšējā pasaulē.
Ja mēs esam izsmēluši kādas vienas dzīves iespējamības, tad ar miršanas norisi, no kuras maldīgi baidās, ir nepieciešams pacelties augstākās sfērās.
Sirdī atrodas tā saucamais fiziskā auguma dīgļa atoms. Rožkrustiešu valodā šis dīgļa atoms tiek dēvēts par Dieva grāmatu. Tur ir atzīmētas visas pagājušās dzīves pieredzes. Šis sevišķais atoms ir ilgstošs, un mēs to ņemam sev līdzi visās nākamajās dzīvēs, jo tas veido pamatu mūsu personībām mūžīgi mūžos. Nāve iestājas, kad savienojums starp sirdi un dīgļa atomu salūst.
Dīgļa atoma spēki kopā ar augstākajiem nesējiem – vitālo augumu, iekāres augumu un garu – izkļūst laukā pa galvas augšējo daļu. Tomēr augstāko nesēju savienojumu ar atstāto fizisko augumu rada tā saucamā sudraba aukla, kas pastāv vēl apmēram 3,5 dienas. Tā ir trīskārtīga: viena daļa sastāv no ētera, otra – no veļa (astrālās) matērijas, bet trešā – no domu (mentālās) matērijas.
Šis daļas pieder atbilstošo augumu dīgļu atomiem. Lūzums starp dīgļa atomu un sirdi rada sirds pulsācijas izbeigšanos, bet, iekams sudraba aukla nav pārtrūkusi, augums vēl nav miris.
Šajā stadijā norit ļoti svarīgs process – pagājušās dzīves panorāmas vērošana un šai panorāmā ietverto ainu iegravēšana velī. Dzīves laikā vitālā auguma atstarojošais ēteris darbojas kā jutīga plate, kurā ir atzīmētas visas domas, dvēseles pārdzīvojumi, notikumi un dzīves apkārtne.
Ēteris, ko cilvēks ieelpo līdz ar gaisu, ietver šīs ainas un ar asiņu palīdzību iegravē vitālajā augumā. Tās veido pamatu pieredzējumiem pēc nāves. Pirmo 3,5 pēcnāves dienu laikā ego iedziļinās šajā panorāmā, kas plūst viņa priekšā apgrieztā secībā. Tas nozīmē, ka dzīves pēdējais posms parādās vispirms.
Ja koncentrēšanās un panorāmas vērošana ir pilnīgi skaidra un to netraucē nekādi trokšņi vai nemiers, tad iegravējums ir dziļš un skaidrs, un dzīvē pēc nāves ego būs iespējams sevī iegravēt tikko pabeigtās dzīves pilnu garīgo vērtību.
Turpretī, ja ego tiek traucēts ar nemieru, raudām un žēlabām vai trokšņiem kā kaujas laukā, tad tā koncentrēšanās nevar būt pilnīga un pagājušās dzīves pieredze tikai viegli un nepilnīgi iegravējas velī. Rezultātā gandrīz ir zudusi visa pagājusī dzīve, tas ir, garīgās īpašības, kuras no tās iegūst, ja viss rit normāli. Mums ir ļoti jārūpējas par to, lai tikko nomirušai personai nodrošinātu mieru, lai panorāmas vērošana netiktu traucēta, jo no tā ir atkarīga sirdsapziņas attīstība un pamudinājums uz pareizu darbību nākamajā dzīvē.
Vienlaikus notiek ēteru atdalīšanās process – divu augstāko (gaismas un atstarojošā) ēteru nošķiršana no diviem zemākajiem (ķīmiskā un vitālā) ēteriem. Augstākie ēteri pieglaužas augstākajiem nesējiem un kopā ar tiem dodas uz augstākajām p ... Lasīt tālāk>>
Kategorija: Ezorētika | Skatijumi: 2185 | Pievienoja: StreetDog93 | Datums: 23.01.2009 | Komentāri (1)