[Acimredzamais neticamais ]
Galvenie » Ziņu arhīvs
« 1 2 3 4 ... 17 18 »

2016. gada horoskops dvīņiem sola neparastu, notikumiem pilnu uguns pērtiķa gadu. Dvīņiem būs grūti saprast kā pieņemt ātri lēmumus un pielāgoties visām izmaiņām, ko nesīs dzīve. Viņi ar prieku iesaistās jaunos projektos, plānos, piedzīvojumos, lai gan iekšā viņus mocīs šaubas, vai tas ko viņi dara un kur viņi iet ir pareizi. Tāpēc dvīņiem jācenšas rīkoties apdomāti, nevis jāļaujas plūsmai. Uguns pērtiķa gads būs labvēlīgs dvīņu izaugsmei visās iespējamas sfērās, galvenais dvīņiem būs ieraudzīt visas iespējas un tās izmantot. Dvīņi saglabās ļoti labas attiecības ar draugiem, ja viņi spēs novaldīt savu šad tad aso mēli.

2016. gads dvīņiem darbā un karjeras jomā būs visai labvēlīgs un dvīņi to spēs izmantot. Daudziem dvīņiem dēļ viņu sabiedriskuma un harizmas ir, būs labi kontakti, kuri palīdzēs dvīņiem kustēties pa karjerās trepēm, bet dvīņiem nav jāaizmirst, ka ir cilvēki, kas palīdzēs, bet gribēs daudz ko atpakaļ no pašiem dvīņiem. Aizdomīgi darba un peļņas piedāvājumi spēs ievest dvīņus auzās. Daudzi dvīņi spēs ātri pacelties labākā amatā, bet tas arī nozīmes, ka viņiem būs vairāk jāstrādā. Uguns pērtiķa gadā dvīņiem būs jāmāk pareizi sadalīt savu laiku, gan darbam, gan ģimenei, gan sev, ja dvīņi to spēs, viņu dzīve kļūs daudz labāka un laimigāka. Dvīņiem būs labas attiecības ar kolēģiem, lai gan būs arī skauģi to vidū.

Finansiālā ziņā dvīņiem nekas nedraud, ļoti labvēlīgs laiks lai investētu naudu, uzsāktu biznesu, minimāls risks pērtiķa gadā.

2016. gads dvīņiem attiecību un mīlestības ziņā būs lielākoties ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Horoskopi | Skatijumi: 3029 | Pievienoja: Laura | Datums: 10.12.2015 | Komentāri (0)

2016. gada horoskops vērsim vēsta, ka uguns pērtiķa gads atnesīs visādas rūpes un raizes, bet tas ir būs uz labu, ja pat vērsis nesapratīs to sākumā. Jo daudziem vēršiem pienāks laiks noņemt rozā brilles un stāties pretī realitāti. Saprast, ka neko nedarot, nekas viņu dzīve nemainīsies. Vērši ir ļoti pacietīgi un labsirdīgi, bet tikai ejot un darot viņi iegūs to, ko vēlās. Daudzi vērši 2016. gadā sapratīs, kas ir viņu īstie draugi, pie kuriem ir jautrās, jo viņu atbalsts būs tieši vietā un laikā, bet arī kas ir tikai garāmgājēji un izmantotāji. Uguns pērtiķa gads būs vērsim kā emociju karuselis.

2016. gads vērsim darbā un karjeras jomā nebūs viennozīmīgs, vērsis būs vai no nodarbināts ar visiem iespējamiem darbiem, projektiem, vai arī darbā iestāsies klusums. Galvenais būs neuztraukties, jo vērša darbs tiks novērtēts un viņš pūles nesīs augļus, tādus kā labi kontakti un jauni darba piedāvājumi. Tie vērši, kas vēlēsies izmēģināt sevi jaunā profesijā, darba vietā, iegūs pieredzi, kas palīdzēs vērsim mainīt savu dzīvi. Vērsis atradīs savos kolēģos, tos kam var uzticēties un kas spēs palīdzēt, bet tas nenozīmēs, ka visi kolēģi, kas viņam smaida dara to no sirds. Tiem vēršiem, kuriem uzradīsies jauni plāni, biznesa mērķi, galvenais būs nemērķēt uz zvaigznēm.

Finansiāla ziņā vērsim lielas grūtības nedraud, vienīgi jāizvairās no lieliem, liekiem pirkumiem un naudas investēšanas šaubīgās lietās.

2016. gadā vērsim attiecību un mīlestības ziņā būs iespēja sakārtot esošas attiecības un salīgt mieru ar saviem tuvajiem. Ja vērsis ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Horoskopi | Skatijumi: 2580 | Pievienoja: Laura | Datums: 08.12.2015 | Komentāri (0)

2016. gadā horoskops aunam būs iespēja izmanīt sevi un savu dzīvi uz labāko pusi, jo viss viņam apkārt mainīsies un neļaus stāvēt aunam malā. Daudziem auniem sarkanā uguns pērtiķa sāksies jauna fāze dzīve, globālas izmaiņas. Daudzi auni metīsies ar galvu jaunos plānos, piedzīvojumos, bet ne visi spēs emocionāli izturēt to, ko ir uzņēmušies. Auniem būs jācenšas izvairīties no pārlieku liela stresa, savādāk cietīs viņu veselība. Auni būs mērķtiecīgi kā nekad un tas palīdzēs viņiem daudz ko sasniegt.

2016. gadā aunam darbā un karjeras jomā būs lielas izmaiņas. Uguns pērtiķa gads ir labvēlīgs laiks aunam, lai samainītu savu darba vietu vai paceltos par karjeras pakāpieniem. Auni ar aizrautību strādās pie jauniem projektiem, darbiem un tas nesīs labus rezultātus. Svarīgi aunam būs darīt visu, ko viņš dara ar ievērību, jo jebkura paviršība spēs sagraut visas auna pieliktās pūles. Aunam būs labas attiecības ar kolēģiem, ja auns spēs novaldīt savu pārlieko tiešumu, asumu un stūrgalvību, ja pat auns runā patiesību.

2016. gadā auniem jāizvairās no kredītu ņemšanas, naudas aizdošanas un aizņemšanās. Finansiāla ziņā aunam 2016, gadā nekas slikts nedraud.

2016. gads aunam attiecību un mīlestības ziņā būs diezgan spilgts un emociju bagāts. Daudzi auni beidzot spers soli un bildinās savu otru pusīti, kā arī daudzi auni saņems bildinājumu. Uguns pērtiķa gads būs labvēlīgs, lai uzsāktu kopdzīvi. Daudziem auniem esošajās attiecībās, ģimenes parādīsies jauni romantiski plāni, ja auns sen nav bijis ceļojumā ar savu otru pusīti, tad ir pienācis laiks plānot un ceļot. Tiem auniem kam darbs būs svarīgāks par ģimeni, būs jāsamaina savas vērtības, jo dēļ tā cieš un cietīs pats auns un viņa tuvie. Aunam būs ļoti svarīgs emocionālais atbalsts no savas ģimenes.

Vientuļajiem auniem vislielākā iespēja atrast savu otru pusīti būs ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Horoskopi | Skatijumi: 2479 | Pievienoja: Laura | Datums: 08.12.2015 | Komentāri (0)

2016. gads ir sarkanā uguns pērtiķa gads, kurš pēc ķīniešu horoskopa iestāsies 2016. gada 8. februārī. Uguns pērtiķa gada notikumus ir grūti paredzēt kā paša gada saimnieku pērtiķi, viss var mainīties ātri, neparedzami un šad tad pat neloģiski. 2016. gadā jums reti kur izdosies diktēt savus noteikumus, jums nāksies pielāgoties dzīves plūsmai un pārmaiņām.

Sarkanā uguns pērtiķa gadā nav ietiecams veidot nopietnus plānus uz tuvu vai tālu nākotni, jo pati dzīve var pienest viss visādus pārsteigums. 2016. gads ir tieši tas laiks, kad būtu jāsāk skatītes uz dzīvi mazliet vienkāršāk, jāuzticas vairāk savai intuīcijai un dažreiz jāatlaiž kontrole par tām lietām, kuras kontrolēt nav iespējams.

Šis gads ir ideāls priekš tiem, kas vēlās mainīties un manīt savu dzīvi, it īpaši uguns zīmēm šajā plānā uguns pērtiķa gads būs ļoti labvēlīgs.

2016. gads darba sfērā būs ļoti labvēlīgs tiem, kas izmanto savu prātu un talantus, daudzus gaida izaugsme, ja viņi ir mērķtiecīgi un neapstājas pusceļā. Riskanti projekti un ieguldījumi reti atmaksāsies pērtiķa gadā, Uguns pērtiķa gadā valdīs teiciens – skopais maksā divreiz.

Personiskajā dzīvē uguns pērtiķa gads solās būt visai ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Horoskopi | Skatijumi: 2023 | Pievienoja: Laura | Datums: 03.12.2015 | Komentāri (0)

Divi milzīgi asteroīdi tuvojās zemei, un pašpasludinātais pravietis Rev Efraid Rodriguez tic, ka tie ietrieksies zemē un iespējams to iznīcinās.

Pasaules gala datumi svārstās no 22. Septembra līdz 24. Septembrim, dēļ Bībeles kodiem, kuri ir pravietiski Rev Efraid Rodriguez acīs. Ka arī Rev Efraid Rodriguez uzsver, ka ir redzējis vīziju, ka asteroīds ietriecās zemē, radot spēcīgāko zemestrīci. Lasīt vairāk te - http://tinyurl.com/oqjytc2

Nasa apstiprina, ka zemei tuvojās seši asteroīdi un ka viņi tiešām nolidos tuvu Zemei, bet ne pietiekami tuvu, lai radītu briesmas, šie asteroīdi gaidāmi 22., 23., 27. un 28. Septembrī.

Ja sadursme šiem asteroīdiem ar Zemi ir pravietiska un neizbēgama, tad tie pilnībā iznīcinās Zemi un visu dzīvo kas uz tās atrodas.

 

Tajā pašā laikā pastāv sarkanā asins mēness pareģojums, kas pareģo ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Pasaules gals | Skatijumi: 2334 | Pievienoja: Laura | Datums: 22.09.2015 | Komentāri (0)

Mēdz teikt, ka acīs redzmas viss. Viens skaties var pateikt vairāk kā simtiem vārdus. Acis ir mūsu dvēseles spogulis. Izvēlies vienu no acīm un izlasi, ko tā vēsta par Tevi.

 

1 Iekscaroneji Tu esi... Autors: Yanara Izvēlies aci un izlasi savu precīzo raksturojumu!

Avots - http://tinyurl.com/nokvl52

Autors - http://tinyurl.com/ofquv2u

1. Iekšeji Tu esi atvērts cilvēks. Tava tipa cilvēki ātri pieķeras apkārtējiem. Tu tici, ka labāk riskēt un tikt sāpinātam, nekā noslēgties no ārpasaules. Tu apkārtējiem neizrādi savas bailes un nedrošību. Tu uzskati, ka tavas problēmas jārisina privātā gaisotnē. Tu vēlies palīdzēt citiem, pat ja tas tevi iekšēji sāpina, jo palīdzēšana citiem tevi dziedē.

 

2. Iekšēji Tu esi apzinīgs cilvēks. Tava tipa cilvēki mēģina atstāt labu iespaidu uz apkārtējiem un vēlas lietas darīt pareizi. Tu uzskati, ka tava darbība izmaina citu cilvēku dzīves, neatkarīgi no darbības apjoma. Apkārtējiem Tu neizrādi cik noraizējies vai skumjš Tu esi. Redzot netaisnību tu to paturi pie sevis, taču centies būt labs cilēks un tas ir vienīgais, ko Tu spēj darīt.

 

3. Iekšēji Tu esi moceklis. Tava pagātne bijusi juceklīga un tā seko Tev līdz pat šai dienai. Tu nevari iespaidot apkārt notiekošos procesus un dzīvi uztver sliktu joku. Tu visu laiku centies rast iekšēju mieru. Tavu prātu nomāc nepatīkamas domas, bet tās Tu paturi pie sevis. Tavs ārējais izskats reizēm var būt pārsteidzoši košs. Kad liekas, ka visam gals klāt, Tu spēj sevi saņemt rokās.

 < ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Simboli, rūnas, krāsu, lietu nozīmes | Skatijumi: 2397 | Pievienoja: Laura | Datums: 15.06.2015 | Komentāri (0)

Mēs visi esam kādreiz aizdomājušies par to kāda varētu būt mūsu nākotne. Par tās tehnoloģijām, iespējām un brīnumiem. Vai tehnoloģijas pārņems mūs pilnībā un mēs kļūsim par daļu no tām, vai tās arī nesīs labumu un mēs spēsim atrast zelta vidus ceļu?

Mūžīgie jautājumi...

Iesaku noskatīties trīs īsfilmas, kuras aptver dažādus iespējamās nākotnes aspektus un padomāt, pafantazēt, jo domas materializējas.

Visi video ir angļu valodā.

... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Video | Skatijumi: 1333 | Pievienoja: Laura | Datums: 26.05.2015 | Komentāri (0)

Ja jūs zināt, ka liesmojoša, altruistiska doma spēj mainīt auru un piesaistīt enerģiju, kas izraisa starojumu no plecu centriem – tas nozīmē, ka jums ir saprotams viens no dižākajiem pasaules noslēpumiem. 

Katra ārēja izpausme ir atbilstošās lietu būtības reakcijas atspulgs. 

Satraukums uz organismu iedarbojas nomācoši, toties ikviena cēlsirdīga un kvēla doma rada ļoti labvēlīgus izstarojumus. 

Tas, ko pieņemts dēvēt par „Svētlaimi”, ir pilnīga un patiesa realitāte. Šī sajūta, šis stāvoklis dzimst sirdī un sasniedz galvas smadzeņu saknes, ar kurām ir saistītas visas mūsu jūtu orgānu atbildes darbības uz notiekošo. 

- Tie, kuri prot redzēt citu cilvēku auras, var apliecināt, ka tas ir spilgts un mirdzošs ir starojums. Jebkura apzināta darbība ir cieši saistīta ar šo kosmisko plūsmu. Savukārt, jebkuras atmiršanas izpausmes izsauc auras satumsumu. Tur, kur plūst gaismas viļņi, kur kvēlo dzīvības dzirksteles, - tur ir Mūsu Stars. 

- Mēģiniet ieraudzīt vismaz kādu paši savas auras daļu un jūs sapratīsiet, ka ir par maz tikai ar vēlēšanos vien, bet nepieciešami vēl kādi nosacījumi. 

Šādi nosacījumi nerodas paši no sevis, bet attīstās pakāpeniski augstāku spēku ietekmē. Taču nonākt saskarsmē ar šiem spēkiem nav viegli – svarīgi, lai vārti uz tiem būtu atvērti. Un viens no labākajiem veidiem ceļā uz šo var izrādīties dziļš klusuma mirklis. 

- Aurās visgrūtāk ieraudzīt smaragdzaļo un rubīnsarkano krāsu, kas ir divas pretējās krāsas. Smaragdzaļā simbolizē sintēzi, savienojamību, rubīnsarkanā – pašuzupurēšanos. Tās abas var mīties un saplūst viena ar otru, taču ieraudzīt tās tīrā veidā ir iespējams tikpat reti, cik reti ir sastopama savienojamība un pilnīga īstenošanās. Smaragzaļā krāsa vistuvāk ir Kausam un rubīnsarkanā – Brahmas Acij. 


Bionereģētiķi ir noteikuši, ka cilvēki, atrodoties blakus, pastāvīgi apmainās ar enerģiju, pat tad, kad guļ. Turklāt fiziska mijiedarbība (pieskāriens) nemaz nav obligāta. Apmaiņa notiek energoinformatīvo apvalku- auras kontakta ceļā. 

Auriskā ola – tā ir sava veida aizsargekrāns, kas pasargā mūs no visā svešā un nedraudzīgā iebrukuma. Bet ja kaut kas piesaista mūsu uzmanību, izsauc interesi ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Cilvēka spējas | Skatijumi: 2045 | Pievienoja: Laura | Datums: 06.05.2015 | Komentāri (0)

            Mājai tāpat kā cilvēkam ir sava enerģētika. Ienākot svešā mājā vai dzīvoklī Jūs var apņemt patīkams noskaņojums, jūs varat atslābināties un justies komfortabli, bet ir arī tādas telpas, kurās ieejot jūs jūtaties nomākti, rodas neizskaidrojams nogurums. Telpās ar sliktu enerģiju var parādīties tādas sajūtas, kā satraukums vai neizprotamas bailes un pat elpas trūkums. Ja atnākot no darba mājās labā noskaņojumā un enerģijas pilns pēkšņi sākat justies slikti un noguris, tas nozīmē, ka mājās ir sakrājusies negatīvā enerģija.

Avots - http://tinyurl.com/pbgtgvm

Mājās negatīvā enerģija rodas: 

  • Strīdu laikā;
  • Atnesta no darba vietas, sabiedriskām telpām, u.c.;
  • Vēlot kādam ļaunu, aprunājot un tenkojot;
  • Melojot;
  • Citu cilvēku (nelabvēļu) ienesta.

Telpās, kurās ir slikta enerģija:

  • Grieztie ziedi ātri novīst;
  • Slikta pašsajūta;
  • Nemiers;
  • Satraukums;
  • Spēku izsīkums.

Ieteikumi mājas enerģētikas attīrīšanai un uzlabošanai:

Pirms ķeramies klāt mājas enerģētikas attīrīšanai, nepieciešams veikt mājas ģenerāltīrīšanu, pie tam, tā noteikti jāveic DIENNAKTS GAIŠAJĀ laikā. Grīdas mazgājamajam ūdenim ir labi piepilināt terpentīnu vai pieliet skuju ekstraktu.

Ik pa brīdim nepieciešams veikt mantu revīziju, nevajadzīgie krāmi uzkrāj ne tikai putekļus, bet arī negatīvo enerģiju. Lai cik tuva un sirdij dārga ir no svešzemēm vestā kafijas krūze ar nolūzušo osiņu, tā tomēr būtu metama laukā, jo ieplēsti trauki nes nelaimi.

Pārbaudām un revidējam drēbju skapi. Esiet uzmanīgi ar drēbēm, kuras esat nolēmuši vairs nevalkāt un atdot tās citam, pārliecinieties, ka šis cilvēks ir gaišs un pozitīvs, lai kopā ar jūsu drēbēm neaizplūst arī jūsu enerģija. Ārā metamās drēbes ir jāsagriež vai jāsadedzina, jo pēc seniem ticējumiem tā var noskaust vai noskatīt ar ļaunu aci drēbju saimnieku.

... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Enerģētika | Skatijumi: 3989 | Pievienoja: Laura | Datums: 29.03.2015 | Komentāri (0)

Piektdien, 2015. gada 20. martā Latvijā būs novērojams daļējs Saules aptumsums.

Latvijā daļējie Saules aptumsumi ir novērojami reizi 2 – 6 gados. Iepriekšējais daļējais Saules aptumsums Latvijā bija novērojams 2010. gada 4. janvārī, bet nākamais būs novērojams tikai pēc 6 gadiem – 2021. gada 10. jūnijā. Savukārt pilns Saules aptumsums katrā konkrētā ģeogrāfiskā vietā ir reta parādība. Iepriekšējo reizi Latvijā pilns Saules aptumsums bija novērojams 1954. gadā, bet nākamais būs novērojams tikai 2142. gadā. Interesanti ir arī tā saucamie gredzenveida Saules aptumsumi. Tāds Latvijā būs vērojams 2039. gadā.

Avots - http://tinyurl.com/lhwc3p8

Saules aptumsums notiek tad, kad Mēness pilnībā vai daļēji aizsedz Saules disku. Pilnīgas aizsegšanas gadījumā uz vairākām minūtēm iestājas tumsa, bet daļējas aizsegšanas gadījumā atkarībā no aptumsuma fāzes Saule vizuāli atgādina apli ar nelielu robu, bet 20. martā aptumsuma maksimuma brīdī Latvijā tā izskatīsies pēc sirpja ar augšup vērstiem galiem.

2015. gada 20. martā aptumsums Rīgā sāksies plkst. 10:56, maksimālā fāze būs plkst. 12:05, bet aptumsums beigsies plkst. 13:14. Latvijas ziemeļrietumu daļā aptumsums sāksies un beigsies līdz pat 2 minūtēm ātrāk, bet dienvidaustrumu daļā – līdz pat 2 minūtēm vēlāk. Maksimālā aptumsuma fāze (Saules diametra aizsegtā daļa) Rīgā būs 0,77, Latvijas ziemeļrietumos – 0,80, bet dienvidaustrumos – 0,74. Jāpiezīmē, ka 2021. gada aptumsuma fāze Rīgā būs vien 0,31. Tuvākais Saules aptumsums, kas būs ne mazāk ievērojams kā šī gada aptumsums, Latvijā būs novērojams 2026. gadā (fāze 0,84).

Detalizēta informācija par 20. marta Saules aptumsumu ir atrodama tīmekļa vietnē www.saulespulkstenis.lv/sa2015/

Rīgā organizēti 20. marta Saules aptumsuma novērojumi notiks Ķīpsalā skvērā pie Swedbank centrālās ēkas.

Atlantijas okeāna ziemeļu daļā, joslā starp Islandi un Britu salu arhipelāgu un Ziemeļu ledus okeānā 20. martā būs novērojams pilns Saules aptumsums. Pilnā aptumsuma josla šķērsos arī Svalbāras arhipelāgu. Tieši no šīs vietas pilnu Saules aptumsumu vēros arī ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Dabas parādības | Skatijumi: 2901 | Pievienoja: Laura | Datums: 15.03.2015 | Komentāri (0)