[Acimredzamais neticamais ]
Galvenie » Ziņu arhīvs
« 1 2 3 4 5 6 ... 17 18 »

2015. gada horoskops lauvai sola, ka zilās kazas gadā daudzas lauvas gaida vērtību un plānu maiņa, tie, kuri negādīgi nevarēja uzsākt kustību uz priekšu, beidzot atradīs virzienu uz kurieni iet. Neskatoties, ka 2015. gadā lauvām būs pilnas rokas ar darbu viņi atradīs laiku arī atpūtai, atvaļinājumam, kuru ir pelnījuši. Lauvas arī manīs savu draugu, paziņo loku, atvadoties no cilvēkiem, kuri lauvām traucē. Daudzi lauvas pievērsīs vairāk laika un uzmanības ģimenei. Lauvām būs jāuzmanās lai neiekļūtu pārāk lielos konfliktos, jānovalda sava patmīlība un jākļūst saprotošākām. Labas attiecības darbā būs svarīgas.

 

2015. gadā lauvai darbā un karjeras jomā spēs sasniegt sev uzstādītos mērķus, bet pie tā nāksies pielikt daudz darba un spēka, svarīgi būs arī lai pašai lauvai patiktu savs darbs, savādāk nekādu augstu rezultātu nebūs. Daudzi lauvas nomanīs darbu zilas kazas gadā, ja tas būs bez perspektīvām un garlaicīgs. Par labo darbu lauvas saņems uzslavas, bet būs arī skauģi, kas mēģinās visādā veidā traucēt lauvām ar vārdiem un darbiem. Ar tiem palīdzes tikt galā lauvas draugi un kolēģi, vispār kazas gadā lavām palīdzēs daudz ko sasniegt, draugi, paziņas, tāpēc nevajadzēs atteikties no viņu palīdzības.

Finansiāla ziņā lauvām viss būs kārtība, ja viņi paši pieskatīs savus tēriņus.

 

2015. gadā lauvai attiecību un mīlestības ziņā atšķirsies krasi katram lauvas zīmes pārstāvim. Tie lauvas, kas tiešām pievērsīs vairāk uzmanības ģimenei, gaida attiecību uzlabojums. Ja lauvas veltīs pa daudz laika darbam, tad attiecībās var iestāties vēsums un nesaprašanās. Tikai daži varēs sabalansēt gan ģimeni, gan darbi. Ja lauvas meklēs romānus malā, viss ātri nāks klajā. Jaunās attiecībās lauvas būs mīloši, romantiski, varbūt pārlieku uzmācīgi ar savu uzmanību, bet viņi to tikai veltīs ja jutīs, ka otras pusītes jūtas arī ir stipras. Daudzas lauvas 2015. gadā plānos kāzas, laulības noslēgtas kazas gadā būs izturīgas un saticīgas.

 

Vientuļajām lauvā vislielākā iespēja satikt savu otru pusīti būs ziemas vai vasaras beigas, lauvas 2015. jutīs vai viņu pielūdzēju vai otrās pusītes jūtas ir īstas vai samākslotas.

 

2015. gadā veselība lauvām būs jāpieskata kārtīgāk, stress, laika apstākļi, vīrusi var apdraudēt lauvas imunitāti, svarīgi būs vērsties pie ārstiem, laicīgi ārstēt kaites, nevis gaidīt, kad tās pāries. Lauvu dzīve būs nepieciešams vairāk atpūtas un veselīgāks uzturs.

Kategorija: Horoskopi 2015. gadam | Skatijumi: 7960 | Pievienoja: Laura | Datums: 25.11.2014 | Komentāri (2)

2015. gada horoskops vēzim sola, ka kazas gads vēžiem būs mierīgs, bez asiem pagriezieniem, nepatīkamiem pārsteigumiem vai globālām izmaiņām. Tas būs laiks, kad vēzis apdomās, novērtēs savu dzīvi, draugus, darbu, ģimeni un palēnām sāks kustību uz priekšu, uz labāku nākotni. Daudzi vēži samazinās savu draugu loku, kas nāks uz labi, bet daudziem būs tieši jāiemācas ielaist savā dzīve jaunus cilvēkus. Vēži daudz laika veltīs darbam un viņu centība tiks novērtēta. Zilās kazas gadā vēzim būs svarīgi nenoslīkt rutīna, jo vēža dzīve ir vajadzīgas jaunas, stipras emocijas. Vēzim būs jāuzmanās no pārāk stipras koncentrēšanās tikai uz darbu vai ģimeni, jo šādi viņi sevi aizslēgs prom no pārējās pasaules.

 

2015. gadā vēzim darbā un karjeras jomā gaida negaidīti piedāvājumi, daudzi vēži izmēģinās sevi jaunā lomā, iespējams, pat vadītāja. Daudzus vēžus gaida karjeras kāpums, pateicoties vēžu labajam darbam, bet būs vērts apdomāt vai mainīt mieru pret augstāku algu. Vēžiem būs jāpārstāj uztraukties un jāizmēģina savu veiksmi, tieši eksperimentālas, oriģinālas idejas, plāni, pieejas var atnest augļus. Daudziem vēžiem kazas gadā būs grūti atrast kopējo valodu ar kolektīvu, galvenais būs nepārdzīvot un nepieņemt visu pie sirds, jo ar laiku viss pats izrisināsies.

Finansiāla ziņā vēžiem gads būs atkarīgs no tā, ka viņi rīkosies ar naudu, ja vēži iemācīsies nepārdzīvot par katru iztērēto centu vai otrādi, netērēt pa labi un kreisi, viss būs labi.

 

2015. gadā vēzim attiecību un mīlestības ziņā gaidāms ļoti nozīmīgs gads. Zilās kazas gadā daudzu vēžu attiecības izies pārbaudes. Ja attiecībās ir iestājies vēsums un kaislības norimušās, tad vēžiem būs jāparāda, ka viņos vel dzīvo maigās jūtas, komplimenti, dāvanas, ceļojumi, atpūta kopā varētu nest labumu. Bet ja ģimenē, pārī valda saskaņa un saprašanās, tad viņi izies visam, kas nāks pretī kopā, nostiprinot savas attiecības vel vairāk. Zilās kazas gadā vēzim būs svarīgi izrādīt savas sajūtas, ieslēgšanās sevī nesīs tik liekas problēmas.

 

Vientuļajiem vēžiem vislabākais laiks kad satikt savu otru pusīti būs vasaras beigas, visticamākais tā būs negaidīta tikšanās, galvenais būs nemesties pretī pirmajam garāmgājējam, bet klausīt ko saka sirds.

 

2015. gadā veselība vēzim būs mainīga, stress bieži ietekmēs viņu veselību, veselīgs uzturs un kāds hobijs saistīts ar sportu vai laika pavadīšanu arā varētu līdzēt. Ja vēzim piemetas kāda kaite svarīgi nemēģināt to ārstēt ar tautas metodēm, bet vērsties pie ārsta.

Kategorija: Horoskopi 2015. gadam | Skatijumi: 7626 | Pievienoja: Laura | Datums: 24.11.2014 | Komentāri (0)

2015. gada horoskops dvīņiem sola, ka zilās kazas gadā gan dvīņu dzīve, gan pats raksturs mainīsies uz labu. Pateicoties gada ietekmei daudzi dvīņi kļūs mierīgāki un pacietīgāki, vairs nesteigsies dzīvei pa priekšu un spēs koncentrēties uz tiešām svarīgām lietām. Kazas gads kardināli manīs daudzu dvīņu dzīvi, jo jau no pirmajām 2015. gada dienām dvīņi pilnība manīs savus plānus, mērķus, vērtības, galvenais būs nemesties ar galvu atvarā, bet pārdomāt savus soļus. Mērķtiecība un lietu analīze palīdzēs dvīņiem iegūt kārotu, vienīgais, kas var stāties dvīņiem pretī ir viņu pašu emocijas un aizvainotās jūtas, daudziem būs dvīņiem 2015. gadā būs jāmācās pieņemt kritiku.

 

2015. gadā dvīņiem darbā un karjeras jomā būs daudz iespēju sevi parādīt no labās puses un gūt panākumus. Dvīņi kazas gadā pastiprināti koncentrēsies uz saviem mērķiem un daudz atbildīgāk veiks savus uzdevumus, šādi gūstot ne tik darba augļus, bet arī ceļoties vadības, kolēģu acīs. Tāpēc daudziem dvīņiem būs jāatdala ģimene, attiecības no darba, jo romantiskās sajūtas tikai traucēs. Kamēr daudzi dvīņi gūs panākumus kolektīvā, daudzi aizies no sava darba un meklēs savu ceļu, kļūs sev par šefu. Tie dvīņi, kas mēģinās uzdzīvoties uz citu rēķina un kļūdām, atradīs tik sev problēmas un ienaidniekus.

Finansiāla ziņā dvīņiem viss būs labi, pareizi ieliekot naudu 2015. gadā dvīņi var gūt papildus ienākumus.

Zilās kazas gads būs ļoti labs un veiksmīgs lai uzsākt mācības, studijas, kursus.

 

2015. gads dvīņiem attiecību un mīlestības ziņā būs ļoti zīmīgs un izšķirošs. Dvīņi 2015. gadā būs ļoti romantiski noskaņoti, viņu sirdīs būs pilnas ar mīlestību, viņi no jauna iemīlēs savu otru pusīti, viņu attiecības ienāks jaunas emocijas, ģimenes dzīve uzlabosies. Vienīgi daudzi dvīņi asi uzņems vārdus, aizrādījumus, daudzi pat saskatīs attiecību beigas nelielā strīdā, tāpēc viņiem neskatoties uz savu romantisko dabu būs arī jāuzklausa savs saprāts.

Daudzi dvīņi, kuri ienāks ar attiecībām kazas gadā domās par kāzām, laulības noslēgtas kazas gadā būs stipras un laimīgas.

 

Vientuļajiem dvīņiem vislielākā iespēja satikt savu otro pusīti būs pavasarī, visticamāk šīs attiecības aizsāksies kā draudzība un pāraugs par kaut ko vairāk. Daudzi dvīņi satiks savu otru pusīti, kad to vismazāk gaidīs, jo pastiprināta otras pusītes meklēšana tieši nenesīs nekādus rezultātus.

 

2015. gadā veselība ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Horoskopi 2015. gadam | Skatijumi: 10023 | Pievienoja: Laura | Datums: 23.11.2014 | Komentāri (6)

2015. gada horoskops vērsim sola, ka zilās kazas gadā viņa dzīve ienāks daudz pozitīvu mirkļu un emociju, jo vērši būs uz viena viļņa ar gada enerģiju. Vērši ar pārsteigumu pamanīs, ka cilvēki viņus neatgrūdīs, bet tieši ies viņiem pretī un palīdzēs grūtos brīžos. 2015. gadā vērša dzīve ienāks daudz labi cilvēki un aizies tie, kas viņam traucē mierīgi dzīvot. Vēršiem kazas gadā būs daudz darbu un plānu. Bet lai vērši paveiktu plānoto, viņiem būs ne tikai daudz jāstrādā, bet arī jānotic saviem spēkiem. Svarīgi būs neļaut sliktām domām valdīt par vērsi.

 

2015. gadā vērsim darbā un karjeras jomā gaidāmas labas pārmaiņas un izdevīgi projekti, darbi. Jo kazas gadā daudziem vēršiem zvaigznes palīdzes atrast kopējo valodu ar kolēģiem, vadību, klientiem un parādīt sevi no labās puses. Paša vērša centība, strādīgums, mērķtiecība būs viņa paša veiksmes formula darbā un biznesā. Zilās kazas gadā var sagādāt bažas kolēģi un konkurenti, kuri tur vecus apvainojumus vai skaudības dēļ, laižot intrigās un baumās, šādi apgrūtinot vērša dzīvi darbā. Daudziem vēršiem būs iespējas nomainīt darbu pavasarī vai rudenī, šādi iegūstot jaunu pieredzi un emocijas.

Finansiāla ziņā vērsim nekas nedraud, 2015. gads būs labs vai veidotu iekrājumus. Iespējams būs nepieciešama finansiāla palīdzība radiniekiem.

Zilās kazas gads būs ļoti labs visa veida ceļojumiem un aktīvai atpūtai.

 

2015. gadā vērsim attiecību un mīlestības ziņā lielākoties būs stabils un mierīgs laiks, ja vērsis un viņa otra pusīte jūtās labi viņu attiecības. Lai gūtu jaunas krāsa un emocijas attiecības, daudzām ģimenēm un pāriem būtu ieteicams veikt kādu ceļojumu uz kādu siltu, interesantu valsti.

Bet vēršiem ar nelaimīgām, sliktām attiecībām ģimene, tas būs laiks, kad viss sliktais nāks uz augšu un spiedīs vērsi apdomāt vai visu glābt vai izbeigt.

Tie vērši, kas ienāks ar attiecībām 2015. gadā, spēs tās uzlabot un nostiprināt stājoties laulība. Vērsim attiecības svarīgi ir būt ne tikai mīlētiem, bet arī saprastiem. Nejūtot garīgo un intelektuālo saikni ar partneri vērsis nespēs saglabāt ilgas attiecības.

 

Vientuļajiem vēršiem vienlielāka iespēja satikt savu otru pusīti būs tieši vasarā, neskatoties, ka vērim būs ne mazums pielūdzēju, tos atsijās laiks. Kā arī daudziem vēršiem palīdzēs palīdzes ieraudzīt to vienīgo un īsto viņu pašu intuīcija un sirds.

 

2015. gadā v ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Horoskopi 2015. gadam | Skatijumi: 8045 | Pievienoja: Laura | Datums: 22.11.2014 | Komentāri (0)

2015. gada horoskops aunam sola iespējas realizēt daudz ko jaunu un izmainīt savu dzīvi uz labu. Zilās kazas gadā aunus gaida spēku pieplūdums, kurš palīdzes uzsākt jaunus ceļus un projektus. Vienīgais, kas aunam traucēs būs viņa paša stūrgalvība un pārāk lielais tiešums, kas spēj aizvainot citus, tādēļ aunam 2015. gādā būs jākļūst daudz līdzcietīgākam un saprotošākam. Zelta ceļa atrašana zilās kazas gadā būs ļoti svarīga aunam gan darbā, gan personiskajā dzīvē.

 

2015. gadā aunam darbā un karjeras jomā sagaida lielas izmaiņas. Daudziem auniem jau gada sākumā būs iespēja manīt savu darba vietu, atverot sev labas perspektīvas. Kā arī 2015. gads būs labvēlīgs tiem, kuri domā, vēlās paaugstināt savu kvalifikāciju, jebkuri mācību kursi, semināri atmaksāsies trīskārt. Auna karjeras kāpums būs ļoti atkarīgs no viņa attiecībām ar darba kolēģiem un vadību, tādēļ aunam būs jānomierina savs mazliet impulsīvais raksturs, kā arī neļaut emocijām ņemt pārsvaru sarežģītās situācijās. Labas attiecības un atmosfēra darbā būs svarīgas.

Finansiāla ziņā aunam būs viss kārtība, vienīgi būs jāuzmanās no kredītu ņemšanas vai naudas investēšanas riskantos pasākumos.

Zilās kazas gads ir ļoti veiksmīgs lai iesāktu jebkura veida apmācību, kursus un studijas. Daudzi auni 2015. gadā sapratīs, kādu profesiju viņi vēlās apgūt, ja to nav izdarījuši iepriekš.

 

2015. gadā auns attiecību un mīlestības ziņā piedzīvos jaunu fāzi. Daudzi auni beidzot sapratīs savas kļūdas un netaisnības, beigs kritizēt un kontrolēt savu otru pusīti. Viņu dzīve un ģimenē ienāks miers un saticība, jo sapratīs, ka viņi ir vajadzīgi viens otram. Bet būs arī tie, kas ļaus emocijām vaļu, greizsirdība, aizdomas, kontrole nenovedīs pie laba. Jaunās attiecībās auniem būs jābūt it īpaši delikātiem un uzmanīgiem. Komplimenti palīdzēs iekarot otras pusītes sirdi. Daudziem auniem 2015. gadā mainīsies vērtības, daudziem pirmajā vietā būs ģimene, daudziem darbs

 

Vientuļajiem auniem vislielākā iespēja atrast savu otru pusīti būs pavasarī, tad auniem piemitīs īpašs šarms un viņi pievilks sev daudz jaunu pielūdzēju. Lai nenobaidītu savus pielūdzējus, otro pusīti aunam būs jāsamazina savs spars ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Horoskopi 2015. gadam | Skatijumi: 9376 | Pievienoja: Laura | Datums: 20.11.2014 | Komentāri (1)

Mēs katrs esam citādi. No astroloģiskā viedokļa tas ir atkarīgs ne vien no horoskopa zīmes, bet arī dabas stihijām, kas pārvalda katru no horoskopa zīmēm. Tātad, tas vai divi konkrēti cilvēki ir saderīgi attiecībās, nav atkarīgs tikai no horoskopa zīmes, bet arī no tā, pie kādas stihijas šī zīme pieder!
 

 Avots - http://tinyurl.com/mhbnxb6

 


Pavisam ir 4 iespējamās astroloģiskās stihijas, un mēs katrs piederam kādai no tām:

UGUNS – Auns, Lauva, Strēlnieks
GAISS – Dvīņi, Svari, Ūdensvīrs
ZEME – Vērsis, Jaunava, Mežāzis
ŪDENS – Vēzis, Skorpions, Zivis

UGUNS un UGUNS. Divi cilvēki, kuri abi vēlas dominēt, valdīt un būt galvenie it visur, arī ģimenē. Grūti panākt kompromisus, jo abiem šķiet, ka taisnība ir tieši viņiem. Šādas attiecības varētu raksturot, kā ļoti karstas. Taču, tajā visā ir arī liela daļa kaisles, kā arī enerģija. Divi uguns cilvēki kopā spēj darīt lielas lietas, jo enerģijas ir ļoti daudz. Tās būs dinamiskas un kaislīgas attiecības, kurās daudz jāmācās un jācenšas saprast otru, pieņemt to, ka taisnība nav tikai pašam.

UGUNS un ZEME. Uguns ir trauksme un enerģija, Zeme – miers un rāmums. Pretpoli, kas pievelkas. Zeme var būt stabils pamats, uz kura uguns var droši dzīvot un degt. Tomēr vienmēr pastāv iespēja, ka Uguns zemi nomāc un iznīcina – Zemei ar Uguni vienkārši var būt par karstu, bet Ugunij Zeme var šķist pārāk mierīga un rāma. Divi cilvēki, kuru attiecības ir iespējamas, tikai tajās ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Horoskopi | Skatijumi: 2989 | Pievienoja: Laura | Datums: 18.11.2014 | Komentāri (0)

2015. gads ir zilās koka kazas, aitas gads, kurš pēc ķīniešu horoskopa iestāsies 2015. gada 19. februārī. Zilās koka kazas gads ienesīs jūsu dzīve pārmaiņas, kuras skars visas dzīves sfēras. Izplānot visu gadu nebūs iespējams, kaza parādīs savu ietiepību un tāpat ies savu ceļu, pilnu ar pārsteigumiem un piedzīvojumiem, gan labiem, gan sliktiem. Tāpēc, ieteicams, palikt praktiskiem, pacietīgiem, uzņēmīgiem un izvērtēt ko jūs reāli varat sasniegt nevis ļauties sapņiem un ilūzijām. Pie gada līkumainā ceļa nāksies pierast, mācīties uz savām kļūdām un pilnveidoties.

2015. gads arī nesīs daudz atklājumus gan jūsu personiskajā dzīve, gan darbā. Daudzi horoskopu zīmju pārstāvi kazas gādā mēģinās sevi jaunā darba vietā vai uzņemsies to, ko agrāk nav darījuši, atklājot sevi jaunas spējas un talantus. Kazas gads būs labvēlīgs jaunu profesiju apgūšanai vai esošo pilnveidošanai.

Personiskajā dzīve daudzi uzzinās savu otru pusīti no jauna, iemīlēs viņus vel stiprāk un viņu dzīve atgriezīsies romantika. Bet daudziem būs jāstājas pretī rūgtai patiesība, jo daudzi noslēpumi var nākt klājā un, iespējams, sadragāt esošās attiecības. 2015. gads mīlestības plāna būs labvēlīgs visiem, kas ciena un vērtē savas attiecības un vēlās tās uzlabot un stiprināt.

Vientuļajiem horoskopu zīmju pārstāvjiem zilās kazas gads būs pilns ar piedzīvojumiem un jauniem cilvēkiem viņu dzīvē. Neskatoties uz jūtu pilnu sirdi, tieši prāts kazas gadā palīdzes atrast, izvēlēties to īsto un vienīgo, rozā brilles atnesīs vairāk problēmas nekā labumu.

Veselības ziņā 2015, gads būs labvēlīgs, jūs jutīsities labi. Daudzu dzīve atradīs sev vietu sports un veselīgs uzturs. Jo jūsu veselība ir un būs jūsu rokās, slikti jūtoties, neatlieciet ārstēšanu un pēc tam.

Ļaujiet 2015. gadā sev izmēģināt jaunas lietas un redzēt jaunas vietas, jūs atklāsiet, ka dzīve var būt daudz interesantāka un aizraujošāka.

Neviens nezin kur aiznesīs mūs kazas gads, bet 2015. gada viss būs iespējams, pat jūsu sapņu piepilde.

< ... Lasīt tālāk>>
Kategorija: Horoskopi 2015. gadam | Skatijumi: 6746 | Pievienoja: Laura | Datums: 15.11.2014 | Komentāri (4)

Pēdējais 2014. gada rudens mēnesis būs diez gan smags visām zodiaka zīmēm. Daudzi sastapsies ar grūtībām, kuras piespiedīs apturēt vai pat pamest iesāktos, plānus, ieceres, ceļus. Prioritātēm būs liela vērtība, cilvēki, kas nevarēs izlemt kas viņiem ir svarīgs un vajadzīgs dzīvē sāks sevi grauzt no iekšpuses, radot vel lielākas problēmas. Novembrī būs svarīgi saņemties, turēt sevi rokās un izvērtēt, kas ir svarīgs, kas nē un netērēt laiku visādiem sīkumiem.

Darbā un finansiālajā plāna, arī būs nepieciešama kārtība, jebkuras neskaidrības centīsies izmantot jūsu kolēģi, konkurenti savā labā. Novembrī visām zodiaka zīmēm ir ieteicams atturēties no riskantiem darījumiem, plāniem, investīcijām, darbiem, jo lielākoties to gaidīs neveiksme. Tas arī būs laiks kad dažas zodiaka zīmes spēs sevi parādīt no labākas puses par to saņemot ne tikai uzslavas, bet iespējams, arī paaugstinājumu, prēmiju.

Novembrī ir ieteicams neveikt nekādus remontdarbus mājās, bet gan atlikt tos uz vēlāku laiku. Kā arī sadzīves tehnikas iegāde nav ieteicama. Jo domu maiņa novembrī būs ļoti strauja daudziem zodiaka zīmju pārstāvjiem, kas var novest līdz aplamiem, neizdevīgiem lēmumiem.

Daudzas zodiaka zīmes novembrī sastapsies ar nekustamo īpašumu jautājumiem, tie var būt jauna dzīvokļa, mājas meklēšana, iegāde, esošā mājokļa pārdošana. Daudziem būs jāuzmanās no krāpniekiem vai citiem cilvēkiem, kas mēģinās viņus manipulēt.

Mīlestības ziņā 2014.gada novembris daudzām zodiaka zīmēm būs smags. Attiecībās daudzos pāros, kā arī ģimenēs būs saspringtas, veidosies konflikti un strīdi šķietami no tukša gaisa, lai gan to pamatā būs nesaprašanās un laika trūkums. Jums pašiem būs jākontrolē savas emocijas, lai tās nedara pāri jums un citiem. Svarīgi būs turēties un nepieņemt visu kā pasaules vai attiecību galu, jo ar decembra sākumu atkal iestāsies miers un saticība. Novembris būs tas laiks, kas tieši pārbaudīs un nostiprinās jūsu attiecības.

Novembris arī nostiprinās daudzas draudzības, kuras ir patiesas un nav bāzētas uz materiāla pamata. Daudzas zodiaka zīmes parādīs sevi no labākas puses, ka arī novērtēs un ieraudzīs kādi cilvēki patiesībā viņiem ir blakus.

Vientuļajiem zodiaka zīmju pārstāvjiem var paveikties novembra otrā pusē sastapt kādu īpašu personu, svarīgi būs būt viņiem pašiem un attaisīt savu sirdi visam jaunam, nebaidīties dalīties it visā ar apkārtējiem.

Novembris kopumā būs smags mēnesis, kurā būs jāatrod savs ceļš cauri un jāuzticas tikai saviem spēkiem, jo viss apkārt centīsies ieviest vel li ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Horoskopi 2014. gadam | Skatijumi: 2014 | Pievienoja: Laura | Datums: 30.10.2014 | Komentāri (0)

2014. gada oktobris būs labvēlīgs lielākai daļai zodiaka zīmju pārstāvjiem. Visas problēmas, ar kurām jūs nespējāt tikt galā, oktobrī tiks izrisinātas un lielākajā daļā ar citu cilvēku palīdzību, iespējams, pat bez jūsu iejaukšanās. Oktobris būs tas mēnesis, kad viss jūsu dzīvē nostāsies pa plauktiņiem, jūs atradīsiet atbildes uz jautājumiem, iespējams, pat savu ceļu un vietu zem saules.

Visi zodiaku zīmju pārstāvjus gaida patīkamas izmaiņas dzīve, jo oktobrī pieliekot pat nelielas pūles, ikkatram izdosies izmainīt ko savā dzīve. Daudziem radīsies tāda sajūta, ka lietas notiek pašas no sevis, gan darba sfērā, gan personiskajā dzīvē.

Oktobris ir labvēlīgs visa veida ceļošanai, atpūtai, jo it īpaši, kāda interesantā, tāla vietā jūsu dzīve var ienākt kāds ļoti īpašs cilvēks. Varbūt jums paveiksies satikt patiesu draugu vai dvēseles radinieku, bet kādam pat otro pusīti. Esi atvērti visa veida iespējam, dzīve nav sakritību, cilvēki, kas ienāks jūsu dzīve oktobrī nesīs lielākoties labumu.

Darbs un pūles nesīs augļus, projekti ies daudz vieglāk uz priekšu, daudzi sajutīs sevī spēku pieplūdumu un vērsis to sev labumā. Ar darba kolēģiem veidosies labas attiecības, ja jūs paši kļūsiet saprotošāki un nemeklēsiet visur ieganstu, daudzi kolēģi jums paši ies pretī. Neatlaidība nesīs augļus, bet daudzi mainīs savu skatījumu uz darbu oktobrī, meklēs tajā ko vairāk nekā naudu. Tie, kas spēs rast prieku savā darbā, sasniegs vel neredzētus augstumus. Tiem, kam līdz oktobrim nav veicies darba meklējumos, būs vairākas iespējas atrast pienācīgu darba vietu.

Īpaši lielus panākamus oktobrī gaida radošās sfēras pārstāvjus – rakstniekus, māksliniekus, aktierus u.c., viņi atradīs jaunu iedvesmu veikt grandiozus projektus, meistardarbus.

Oktobris būs īpaši labvēlīgs tiem, kuri ir nolēmuši stāties laulība vai atzīties savās jūtās. Oktobris būs īstais periods lai izveidotu ģimeni un iekurt uguni pavardā. Ja jūsu ģimenes dzīve valda nemiers, problēmas un konflikti, tad oktobrī jums izdosies tās izrisināt un atrast mieru un saticību jūsu mājā. Esiet tam paši noskaņoti, atlaidiet slikto, ļaujiet jūsu sirdij runāt. Daudzās ģimenēs uzlabosies arī bērnu uzvedība, viņi priecēs ar labām atzīmēm.

Daudziem būs nepārvarama vēlme pavadīt ik sekundi ar savu mīļotu vai ģimeni, bērniem, dariet, atlieciet sīkumus uz pēc tam. Dodaties ceļojumos, ekskursijās vai vienkārši uz kādu muzeju vai kino. Veltiet maksimāli uzmanības jūsu dārgākajiem, tuvākajiem cilvēkiem, jums un viņiem tas ir vajadzīgs.

Oktobrī būtu ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Horoskopi 2014. gadam | Skatijumi: 1680 | Pievienoja: Laura | Datums: 01.10.2014 | Komentāri (0)

Baltā maģija – Melnā maģija – Buršana – Mīlas maģija... Šajā rakstā netiks aprakstītas formulas, rituāli, vai jebkāda precīza informācija lai jūs nevarētu sabojāt savu un savu mīļoto cilvēku dzīves, bet tiks aprakstīti tikai tie pamatprincipi ar kuriem jūs varat uzlabot savu dzīvi, izvairīties no negatīvām situācijām, harmonizēt un veidot pozitīvu nākotnes scenāriju, tieši tādu kā jūs to vēlaties. 

Avots - http://tinyurl.com/ptx8ahh

Kas ir maģija? 

Maģija – tā ir spēja likt notikumiem ritēt tā, kā jūs to vēlaties. Patiesībā maģija ir samērā dabiska cilvēcei un pat daļa no tā, kas tai apkārt, kopš mēs sākām staigāt uz divām kājām. Pat mūsdienās maģija pastāv kā teorijā, tā praksē. Nodarbošanās ar maģiju – ar to saprot cilvēka iedzimto spēku izmantošanu. Mūsdienu antropologi iemeslu „primitīvajai” ticībai maģijai saskatījuši cilvēku māņticībā un bailēs, nespējot izskaidrot apkārtējo pasauli. Pirmatnējie cilvēki centās tikt galā ar nezināmo, izmantojot to vienīgo, kas viņiem bija – savu iedzimto spēku. Šai situācijā naivi izskatās „mūsdienu” zinātnieki, kuri šo spēju automātiski pieraksta cilvēku izglītības trūkumam. 
Protams, nodarbošanās ar maģiju – tā ir to spēku izmantošana, kas piemīt visiem cilvēkiem. Tie, kuri dzīvo tuvāk dabai, kā daudzas no tā dēvētajām „primitīvajām” kultūrām, instinktīvi sajūt šo spēku. Kad kultūras, kas ilgstoši bijušas atrautas no savām saknēm, satiekas ar tām, kurās vēl joprojām praktizē maģiju, tās to noliedz kā cenšanos apmuļķot ar pārdabisko, vai arī baida un nosoda to, kā „ļaunumu” un „biedrošanos ar dēmoniem”. 
Citā aspektā maģija ir tas, ka jebkurai pasaules kultūrai piederīgi bērni, uzticoties saviem instinktiem, automātiski tic maģijai. Bērni nebūt nav dumji, vienkārši viņu saprāts vēl nav aptumšots ar sociālajām vērtībām un viņu kultūrās pieņemtajām normām. 

Buršana 

Mūsdienu metafiziķi (jauns termins, kas atbilst vārdam „magi”) dabas spēkus, kurus viņi izmanto, raksturo ar vienkāršu frāzi: „Sasniedz to, kam tici”. Vārdi un domas materializējas. Tie dzīvo savu dzīvi, tā kā visas fiziskās pasaules izpausmes var tikt saistītas ar vārdu vai domu. 
Talismans vai amulets – tas ir priekšmets, kurš apveltīts ar „vārdiem, kam piemīt spēks” vai ir noburts. Kas īsi ir buršana? Vai tai obligāti jābūt nesakarīgai murmināšanai, izmantojot senu valodu, kurai jau ir 10 000 gadu? Varbūt, ka tā, kaut tas nav obligāti, un ne jau tas piešķir spēku. 
Svarīgi ir tas, kā ši ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Maģija | Skatijumi: 3096 | Pievienoja: Laura | Datums: 04.09.2014 | Komentāri (0)