[Acimredzamais neticamais ]
Galvenie » Ziņu arhīvs
« 1 2 3 4 5 ... 17 18 »

Vai tu zini, ko simbolizē rozes, kuras tu saņem īpašos brīžos? Vai tu mēdz pārdomāt, kādas krāsas ziedu izvēlēties dāvināšanai draugiem, kādai krāsai dot priekšroku svinīgos gadījumos? Izvēlies savu rozi un lasi, kādu slēpto ziņojumu tā nes! 1. Izvēlies savu rozi!

Rozā rozes simbolizē... Autors: Yanara Ko simbolizē rožu krāsa?

Avots - http://spoki.tvnet.lv/mistika/Ko-simbolize-rozu-krasa/725162

Rozā rozes simbolizē eleganci un grāciju. Tās bieži tiek pasniegtas ar nolūku paust apbrīnu. Tumšāku nokrāsu rozā rozes tradicionāli dāvina, lai pateiktu, cik ļoti dāvinātājs novērtē ziedu saņēmēju, kā arī, lai pasvītrotu dāvinātāja prieku. Tās ir lielisks veids, kā pateikties. Atšķirībā no sarkanā, gaiši rozā rožu klēpis ir piesardzīgāks, maigāks veids, kā paust savu mīlestību.

 

nbspScaronīs savdabīgās... Autors: Yanara Ko simbolizē rožu krāsa?

Šīs savdabīgās krāsas rozes ir spējušas apburt daudzas sirdis un rosināt milzumu iztēles. To neparastā skata dēļ gaiši violetās

Gaiši violeta. Rozes vislabāk lietot, lai paustu mīlestību no pirmā acu skatiena – tās apbur ar savu negaidīto parādīšanos, tādējādi ļaujot dāvinātājam vistiešāk un nepārprotamāk paust savas jūtas. Laika gaitā gaiši violetā ir iemantojusi zilās rozes statusu tai vistuvākās krāsas dēļ. Tā kā zilas rozes dabā neeksistē, tās simbolizē brīnumu, maģiju, neiespējamo. Šīs rozes izvēlas, lai atstātu neparastu, īpašu iespaidu. Jāņem arī vērā, ka violetā ir dižciltības krāsa, tādējādi vēl vairāk pasvītrojot šīs puķes pasniegšanas īpašo mērķi.

 

Sarkanas rozes ir... Autors: Yanara Ko simbolizē rožu krāsa?

Sarkanas rozes ir tradicionāls mīlestības un romantiskas pieķeršanās simbols. Tās ir vislabāk ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Simboli, rūnas, krāsu, lietu nozīmes | Skatijumi: 3851 | Pievienoja: Laura | Datums: 07.02.2015 | Komentāri (0)

Katram cilvēkam patīk vairāk vai mazāk dažādas lietas, bet ne visas piestāv, un ne vienmēr tajās viņš jūtas ērti . Tāpēc iesakam ielūkoties zīmēm paredzētajā auto horoskopā.

Avots - http://tinyurl.com/qcmyf3n

Auns
Auns bez mašīnas ir tas pats, kas ēdiens bez sāls. Aunam svarīgi visu darīt ātri, arī pārvietoties, tāpēc viņam tik svarīgs labs, ātrs braucamrīks. Aunam patīk izcelties, tāpēc viņa mašīnai jābūt kā labai reklāmai par tās īpašnieku. Aunam patiks kāds pasaulē jaunākais sporta variants, noteikti spilgtā krāsā, vislabāk sarkanā, un labi skaļš, lai jau pa gabalu varētu dzirdēt, ka viņš brauc. Jums, protams, derētu «Ferrari», bet tas būtu arī pietiekami bīstams, jo jūs jau tāpat esat bezgala pārgalvīgs. Auto iegādei Auns var iztērēt daudz naudas, pie kam nav izslēgtas biežas tā maiņas, jo Auns nemitīgi tiecas pēc jaunākā un dārgākā modeļa, tāda, kāda vēl nevienam nav.

Vērsis
Vērsis, izvēloties auto, priekšroku dos tā ērtībai, komfortam, bet svarīga sastāvdaļa, protams, izrādīsies arī dizains. Vislabāk, ja Vērsim būtu iespēja iegādāties divus braucamrīkus – vienu darba vajadzībām un atpūtas braucieniem, bet otru tādu, ar kuru var paspīdēt citu acīs. Līdz ar to pirmais varētu būt pat kāds neliels busiņš vai pikaps, lai, dodoties pie dabas, visai ģimenei, mājdzīvniekiem un piknika piederumiem atrastos tajā vieta. Otrais noteikti būtu šiks auto ar visām ekstrām – klimata kontroli, ādas sēdekļiem, lielisku mūzikas centru utt. Vērsim patīk, ja autiņam ir noapaļotas formas, sarkana vai sudrabota krāsa un lai tas ir drošs uz ceļa.

... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Horoskopi | Skatijumi: 1983 | Pievienoja: Laura | Datums: 23.01.2015 | Komentāri (0)

Ir teiciens - kā iesāksi Jauno gadu, tā arī pavadīsi.

- Vecgada vakarā līdz pulksten divpadsmitiem nedrīkst iet gulēt un jāpaspēj divpadsmit reizes paēst, tad nākamais gads būs pārticis un bagāts.

- Vecgada vakarā jāēd skābi kāposti, lai kopā ar tiem apēstu visu skābumu, kas radies pagājušajā gadā; toties Jaungada pirmajā dienā skābus kāpostus ēst nedrīkst, lai dzīve nākamajā gadā nebūtu skāba.

- Jaunajam gadam iestājoties, jāēd zivis, lai Jaunajā gadā būtu tikpat daudz naudas, cik zivīm zvīņu. Zvīņas jāizkaltē un jāliek makā.

- Ja Vecgada naktī tieši pulksten divpadsmitos ieskatās ūdens glāzē, tad tur var ieraudzīt sava izredzētā seju.

- Jaungada naktī jaunām meitām vai puišiem zem spilvena jāliek ķemme. Kuru sapnī redzēs ar šo ķemmi ķemmējam matus, tas būs izredzētais.

- Jaunām meitām Jaungada naktī jāmazgā mute, bet nav jāslauka. Kurš puisis naktī nāks slaucīt muti, ar to būs jāprecas.

- Kuru puisi vai meitu Jaungada naktī redz sapnī, to būs jāprec.

- Tas, ko Jaungada naktī redz sapnī, nākamajā gadā piepildās.

- Ja Jaungada naktī kaķis noķer peli, tad tajā mājā kāds puisis apprecēsies.

- Jaunajā gadā jāliek kurpes pie durvīm, tad laime nāks iekšā.

- Jaunā gada pirmajā dienā nedrīkst bārties, lai nav visu gadu jābaras.

- Jaungada dienā vajag bagātīgi ēst, priecāties un naudu skaitīt, tad visu gadu ies tāpat kā gada pirmajā dienā.

- Ja Jaungada pirmajā dienā plīst trauki, būs laimīgs gads.

- Lai Jaunajā gadā būtu laba veselība un daudz naudas, Jaungada vakarā jāēd vārīti zirņi ar siļķi.

... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Maģija | Skatijumi: 3486 | Pievienoja: Laura | Datums: 16.12.2014 | Komentāri (0)

2015. gada horoskops zivīm sola, ka zilās kazas gads būs pilns ar emocijām, sapņiem un plāniem. Daudzas zivis kazas gadā lidināsies savos sapņos un fantazēs par citām pasaulēm, neskatoties, ka tas var traucēt, lielākoties zivīm tas nesīs iekšējo mieru. Jo tieši mierīga, pat mazliet vēsa attieksme būs tā, kas palīdzes zivīm tikt galā ar visu. Fortūna arī smaidīs zivīm un palīdzēs tikt galā ar darbiem, plāniem, problēmām. 2015. gads būs tas laiks, kad zivis savu fantāziju un oriģinālās idejās spēs piepildīt reālajā dzīve. Jaunie cilvēki, kas ienāks zivju dzīve spēs atnes jaunas emocijas un sajūtas, kā arī atbalstīt vajadzīgajā momentā. Laba intuīcija būs labākais palīgs itin visā.

 

2015. gadā zivīm darbā un karjeras jomā apniks sēdēt uz vienas vietas, daudzas zivis nomainīs darba vietu pie pirmās iespējas. Kamēr citas zivis centīsies iekarot labāku vietu zem saules, galvenais būs nepārcensties un nekāpt pāri citu galvām, iemantojot sev tikai ienaidniekus. Lai saglabātu labas attiecības ar kolēģiem, zivīm būs jārīkojas delikāti un jādomā par ko runā. Lielība nesīs tik skaudību un liekas problēmas. Zivis, kuras darbojās radošas sfērās spēs parādīt savus talantus un oriģinālās idejas, darbus visai pasaulei, gūstot atzinību un labu peļņu. Tām zivīm, kurām trūks spēka vai iedvesmas darbā ieteicams doties atvaļinājumā, ceļojumā, lai vēlāk uzsāktu jaunus darbus ar pilnīgu atdevi.

Finansiāla ziņā zivīm nekas nedraud, galvenais neriskēt ar naudu aizdomīgos darījumos, līgumos, investīcijās.

 

2015. gadā zivīm attiecību un mīlestības ziņā būs mierīgs, nekādas lielas izmaiņas nav gaidāmas. Lai gan zivju emocijas bieži manīsies no sajūtu pieplūduma līdz vēsumam, gandrīz vai vienaldzībai, tas tik palīdzēs parādīt un pārbaudīt otras pusītes īstās jūtas pret zivīm. Kazas gads būs īstais laiks, lai kur dotos ar savu mīļotu, jebkurš ceļojums spēs pārvērsties par sapni, kas dos jebkurām attiecībām spārnus. Daudzām zivīm ģimene vai otrā pusīte kļūs par iedvesmu un motivāciju darīt un radīt.

Jaunās attiecībās zivju sirdīs mājos tikai gaišas un maigas jūtas, zivis mēģinās uzdāvināt savi otrai pusītei veselu pasauli.

 

Vientuļajiem zivīm vislielākā iespēja satikt savu otru pusīti būs vasaras beigas, rudens sākums. Daudzām atrast savu otru pusīti palīdzēs intuīcija, viņas pamanīs, ka dzīve nenotiek nekas netīšām.

 

2015. gadā veselība zivīm būs laba, lielākas kaites, slimības ies garām, tomēr lai uzlabotu imunitāti ieteicams lietot ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Horoskopi 2015. gadam | Skatijumi: 8766 | Pievienoja: Laura | Datums: 06.12.2014 | Komentāri (0)

2015. gada horoskops ūdensvīram sola, ka zilās kazas gads būs tas laiks kad ūdensvīrs varēs realizēt sevi, savus plānus, iespējams pat sapņus. Īpaši veiksmīgs gads radošiem ūdensvīra zīmju pārstāvjiem, jo gaidāmas daudzas iespējas parādīt sevi un savu talantu pasaulei. Kazas gadā daudziem ūdensvīriem nāksies vairāk strādāt ar galvu, nevis rokām. Ūdensvīra galva būs pilna ar idejām, bet viņam nāksies cīnīties pret savu galveno ienaidnieku – slinkumu, kurš traucēs sasniegt jaunas augstumus. Ūdensvīra dzīvē ienāks daudz jaunu cilvēku, gan draugu, gan noderīgu kontaktu un paziņu. Jo ūdensvīra darbs, oriģinālās idejas, talanti vienkārši pievilks un iedvesmos cilvēku, kas viņu pašu padarīs daudz draudzīgāku un atklātāku.

 

2015. gadā ūdensvīram darbā un karjeras jomā sagaida veiksme un panākumi, ja viņi savu darbu dara ar prieku un pašatdevi. Tie, kas darīs to tikai dēļ plikas peļņas viegli nogrims rutīnā un netiks nekur uz priekšu. Daudzi ūdensvīri nomainīs savu garlaicīgo darbu pret ko jaunu, daudziem tajā palīdzēs draugi un paziņas, būs tie kam paveiksies un viņu hobijs kļūs par darbu. Galvenais būs atmest slinkumu, bailes un šaubas sperot soli uz priekšu. Skaidra galva un domas arī būs svarīgas, jo kolektīva ne viss vienmēr noritēs gludi, liekas emocijas tikai traucēs.

Finansiāla ziņā ūdensvīram viss būs labi, daudzi pat sāks veidot iekrājumus.

 

2015. gadā ūdensvīram attiecību un mīlestības ziņā atšķirsies katram ūdensvīra zīmes pārstāvim. Dažās attiecībās trūks jaunu emociju, kuras palīdzēs atrasts ceļojums vai jauna aizraušanās. Dažās attiecībās būs neskāņas un konflikti, bieži, pat nepamatoti, to izlīdzināt palīdzes sirds izliešana viens otram un nedaudz romantikas. Būs arī attiecības, kuras mierīgi ritēs uz priekšu, bez jebkādām lielām izmaiņām. Galvenais censties nepārveidot katru problēmu, strīdu par pasaules galu, jo perfektas attiecības nepastāv, visur ir jāiegulda laiks un darbs. Jaunās attiecībās ūdensvīram nāksies atrast kompromisu starp darbu un otru pusīti, laiks un uzmanība būs svarīga kā nekad.

 

Vientuļajiem ūdensvīriem vislielākā iespēja atrast savu otru pusīti būs rudens vidū, tā visdrīzāk būs negaidīta tikšanās, bet laiks tik parādīs vai tā būs īstā un vienīgā mīlestība.

 

2015. gadā veselība ūdensvīram būs jāpieskata labāk, daudzas kaites sekos viņam līdzi jaunajā gadā, tāpēc ūdensvīram būtu ieteicams iziet veselības pārbaudi jau gada sākumā. Neskatoties, ka ūdensvīram nepatīk vai ir bail apmeklēt ārstus, viņam būs jāpārvar se ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Horoskopi 2015. gadam | Skatijumi: 7399 | Pievienoja: Laura | Datums: 05.12.2014 | Komentāri (0)

2015. gada horoskops mežāzim sola, ka zilās kazas gadā mežāzim būs pilnas rokas ar darbiem un galva ar plāniem. Daudziem mežāžiem šis būs gads kad viņi varēs uzlabot savu materiālo un dzīves stāvokli, bet dēļ tā nāksies daudz strādāt. Praktiskums un skaidrs prāts palīdzes it visās sfērās, tāpēc liekas emocijas par niekiem tikai traucēs. Daudziem mežāžiem būs grūti saprast citus cilvēkus, viņu sajūtas vai nodomus, tāpēc mežāžiem būs jābūt uzmanīgiem ar vārdu izvēli, lai neapvainotu vai neaizvainotu otru personu. Daudzi mežāži tieši kazas gadā spēs kļūt daudz atvērtāki un pozitīvāki. 2015. gadā mežāža dzīvē ienāks daudz zīmīgi cilvēki, tie varbūt ne tikai draugi, bet arī īstenā mīlestība.

 

2015. gadā mežāzim darbā un karjeras jomā piemitīs vel neredzēta centība, gandrīz vai viss pie kā ķersies mežāzis gaida veiksmīgs iznākums un laba peļņa. Bet lai to sasniegtu mežāzim nāksies kontrolēt ik soli, kas dažreiz spēs iedzīt viņu dziļā stresā, bet visi upuri būs tā vērti. Daudzi mežāži spēs atrast laiku atpūtai tikai gada beigās. Daudzus sagaida izmaiņas darbā, tā organizācijā, gaidāmi daudzi braucieni saistīti ar darbu, kvalifikācijas palielināšanu. Darba vietas maiņa būs labvēlīga uz rudens pusi, daudzi mežāži spēs tad arī uzsākt veiksmīgu personisko biznesu.

Finansiāla ziņā mežāzim viss būs labi, galvenais nebaidīties tērēt naudu uz sevi un savu otru pusīti, atnesot sev vairāk prieka dzīvē.

 

2015. gadā mežāzim attiecību un mīlestības ziņā gaidāms pārbaudījumu pilns laiks. Daudzās mežāžu ģimenēs un attiecībās iestāsies vēsums un nesaprašanās, konflikti sitīs mežāzi ārā no sliedēm un radīs vel vairāk strīdu un problēmu. Lai tiktu ar visu galā mežāzim būs jāsaglabā skaidra galva un jāmeklē kompromisi. Ja ģimenes dzīve ritēs mierīgi, tad mežāzim pašam nav jāmeklē zemūdens akmeņu, kuru nemaz nav. Ja mežāža sirdī dzīvo īstena mīlestība, tad nekādas vētras viņam nedraud.

Jaunās attiecībās mežāzim sākumā liksies, ka viņš nesaprot savu otru pusīti, ka ir izdarījis nepareizu izvēli. Bet pietiks tik spert soli pretī un izteikt visu, kas mīt sirdī un Mežāzis vais nespēs nekad atlaist savu vienīgo un īsteno otru pusi.

 

Vientuļajiem mežāžiem vislielākā iespēja satikt savu otru pusīti būs pavasarī, otra pusīte pilnība izmanīs mežāža skatījumu uz dzīvi un viņa vērtības.

 

2015. gadā veselība mežāzim būs atkarīga no emocionāla stāvokli. Visas problēmas, pārdzīvojumi un stresi var atspoguļoties mežāža veselībā un labsajūtā. L ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Horoskopi 2015. gadam | Skatijumi: 7603 | Pievienoja: Laura | Datums: 03.12.2014 | Komentāri (0)

2015. gada horoskops strēlniekam sola, ka zilās kazas gads būs īpaši veiksmīgs un pozitīvs. Ar optimismu skatoties nākotnē strēlnieki spēs izmantot visas piedāvātas iespējas un uzlabot savu dzīvi. Kazas gads būs laiks, kad strēlnieki atradīs sev interesantu aizraušanos, hobiju vai darbu. Strēlnieka dzīvē ienāks daudz jaunu cilvēku ar kuriem viņi atradīs kopēju valodu, iespējams, 2015. gadā daudzi strēlnieki atradīs sev īstus draugus. Kā arī šis gads būs labvēlīgs visāda veida ceļojumiem. Daudzi strēlnieki mēģinās koncentrēties uz visu vienlaicīgi, kas viņiem tikai jauks galvu, svarīgi būs izvēlēties mērķi un iet uz viņu.

 

2015. gadā strēlniekam darbā un karjeras jomā gaidāmas lielas izmaiņas. Daudzi strēlnieki nomainīs savu darbu vai pat darba sfēru, lai parādīti visu savu pieredzi un spējas jaunā darbā. Daudzi ātri iekaros autoritāti un veiks soli pa karjeras trepēm uz augšu. Daudzi dēļ augstākas peļņas un karjeras ziedos mieru un saticību savā ģimenē vai attiecībās, vēlāk noprotot vai tas tā bija vērts. Attiecības ar kolēģiem būs neitrālas, tāpēc labāk izvēlieties darbus kur nav nepieciešams kolektīvs darbs. Veiksmīgs gads sava biznesa veidotājiem un īpašniekiem.

Finansiāla ziņā strēlniekiem kazas gads būs atkarīgs no tā cik laika viņi ieliks savā darbā, kopumā nauda nāks un ies, pareizi to noguldot atmaksāsies.

 

2015. gadā strēlniekam attiecību un mīlestības ziņā gaida daudz zīmīgu notikumu. Daudzu strēlnieku attiecības uzliesmos kaisles ar jaunu sparu, ģimenēs pazudīs visādas nesaprašanās un strīdi. Paši strēlnieki kļūs romantiskāki un dāvās komplimentus, ziedus, dāvaniņas savai otri pusītei. Lai gan būs tie, kas pārāk centīsies nodrošināt savu ģimenei, attiecības materiālā plānā, atdod visu laiku darbam, bet kas par daudz, var būt par skādi. Jaunās attiecībās par strēlniekiem valdīs emocijās, lielākoties pozitīvas un labas, lai gan daudzu sirdī var tieši iemājot greizsirdība un aizdomas, tāpēc būs svarīgi lai attiecībās valdītu saprašanās un uzticība.

Kazas gads būs labvēlīgs visiem strēlniekiem, kas jau sen vēlās mazuli. Lielisks gads lai domātu par precībām, zvaigznes sola, ka kazas gadā slēgtās laulības būs stipras un laimīgas.

 

Vientuļajiem strēlniekiem vislielākā iespēja atrast savu otru pusīti būs vasaras beigas, rudens sākums. Iespējams, strēlnieki satiks savu otru pusīti ceļojuma, aktīvas atpūtas laikā.

 

2015. gadā veselība strēlniekam būs laba, lielas kaites ies lielākoties garām, tomēr pi ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Horoskopi 2015. gadam | Skatijumi: 7210 | Pievienoja: Laura | Datums: 02.12.2014 | Komentāri (1)

2015. gada horoskops skorpionam sola, ka zilās kazas gadā skorpionus gaida daudz un dažādu pārsteigumu. Skorpioni būs enerģijas pilni un aktīvi visas dzīves jomās, ka nebūs laika garlaikoties. 2015. gadā viņus sagaida itin viss, i prieks, i asaras, vesela emociju burzma. Kazas gads būs lielisks lai aizsāktu visu no jauna – biznesu, darbu, attiecībās, plānus. Svarīgi būs pašam skorpionam būt gatavam iet un darīt, pārkāpt sev pāri dažos jautājumos, pārvarēt šķēršļus un neveiksmes, neļaut emocijām valdīt par viņu. Fortūna smaidīs visiem skorpioniem, dodot daudz jaunu iespēju iegūt vēlamo. Pozitīvā domāšana būs skorpiona galvenais trumpis 2015. gadā.

 

2015. gadā skorpionam darbā un karjeras jomā būs pilnas rokas ar projektiem, plāniem, darbiem u.t.t. Daudzi skorpionu pilnība veltīs sevi darbam lai gūtu aizvien vairāk peļņas un labuma, bet kas par daudz, tas var būt arī par skādi. Zilās kazas gads būs veiksmīgs sava biznesa veidotājiem vai īpašniekiem. Attiecībās ar kolēģiem lielākoties valdīs miers un saprašanās, ja skorpions pats visā nemeklēs zemūdens akmeņus. Vadības acīs skorpions kļūs par daudz vērtīgāku darbinieku, kam var tikt uzticēti svarīgi darbi, līgumi. Ar darba maiņu skorpioniem būs jābūt uzmanīgākiem, nevis izskatīties vienmēr kā tas patiesībā būs.

Finansiāla ziņā skorpionam kazas gads būs atkarīgs tikai no viņa paša tēriņiem un naudas investēšanas.

 

2015. gadā skorpionam attiecību un mīlestības ziņā būs jāizlemj, kas svarīgāks darbs vai ģimene, attiecības. Daudzi skorpioni atdos pārāk daudz laika darbam, provocējot strīdus, konfliktus mājās. Tikai paši skorpioni spēs saglabāt vai uzlabot savas attiecības, skorpionam pašam būs jāsper solis pretī. Bet būs tie, kas no jauna iemīlēsies savā otra pusīte, romantiskais noskaņojums, dāvanas, komplimenti palīdzēs attiecībām attīstīties jaunā līmenī. Skorpioni jaunās attiecībās būs daudz uzstājīgāki, viņiem trūks uzmanības vai tieši nomocīs otru pusīti ar savu uzmanību. Tiem skorpioniem, kuri domās par precībām, nosākuma jāiztestē savas sajūtas un attiecības ar laiku, tikai tad jāsper soli laulības dzīvē.

 

Vientuļajiem skorpioniem vislielākā iespēja satikt savu otru pusīti būs rudenī, tas būs atkarīgs no pašu skorpionu iniciatīvas, daudziem skorpioniem palīdzes atrast un izvēlēties savu otru pusīti prāts, nevis sirds.

 

2015. gads veselības ziņā skorpionam būs mierīgs, lielas kaites lielākoties ies garām skorpioniem. Vairāk būs jāuzmanās no lieka stresa un nepareiza uzstūra, kas varētu sagādā ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Horoskopi 2015. gadam | Skatijumi: 7793 | Pievienoja: Laura | Datums: 30.11.2014 | Komentāri (2)

2015. gada horoskops svariem sola, ka zilās kazas gads atnesīs svaru dzīvē daudz jaunu ideju un plānu. Bet lai visu realizētu svariem būs jāizrisina vecās problēmas, kuras sekos līdz no zirga gada. Apņēmība iet un darīt palīdzes svariem tikt galā ar visiem šķēršļiem. Diemžēl svariem nāksies lielākoties uzticēties tikai uz saviem spēkiem, jo konfliktu daudzums starp svariem un draugiem, kolēģiem, paziņām var palielināties kazas gadā, bet to iemesls nebūs paši svari. Galvenais būs iet uz priekšu, jo ar laiku visas vētras rimsies.

Tie svari, kuru sirdī ienāks mīlestība kļūs daudz iedvesmotāki un kreatīvāki un atklās, ka viņi spēj paveikt daudz ko jaunu, iespējams, jaunais talants kļūs par darbu vai hobiju.

 

2015. gadā svariem darbā un karjeras jomā būs īstais laiks realizēt sevi un parādīt sevi kā spējīgu konkurentu, pat līderi. Daudzi darbā ieņems augstākas vietas vai aizies no tā uz labāku. Svari kā ar asu ožu jutīs no kuriem projektiem un darbiem smaržo pēc labas peļņas, galvenais būs visu labi apdomāt un izplānot ik soli. Ja svari zinās ko gribēs, viņi arī to sasniegs. Attiecības ar kolēģiem būs saspringtas, gaidāmi bieži konfliktu, tāpēc svariem būs jāmāk saglabāt mieru un meklēt kompromisu. Kazas gads nebūs arī veiksmīgs, lai veidotu savu biznesu.

Finansiāla ziņā svariem kazas gads būs vidējs, būs jāuzmanās no kredītu ņemšanas, naudas ielikšanas un liekiem tēriņiem.

 

2015. gadā svariem attiecību un mīlestības ziņā būs jāsaprot cik svarīga viņiem ir ģimene un attiecības. Svari būs paši savas laimes kalēji. Ja daudzu svaru sirdīs dzīvos vecie apvainojumi vai sāpēs, tad no tiem kazas gadā būs jāatbrīvojas, jālaiž un jāizmirst. Daudzi svari ieraudzīs mīnusu savā otrā pusītē, bet viņiem būs jāatceras, ka paši arī nav ideāli, jo kritika, piekasīšanās nenesīs neko labu. Svariem būs jākļūst daudz pacietīgākiem un saprotošākiem, un jāiemācās nenest problēmas no darba mājās. Jaunās attiecībās svari centīsies no visa spēka pierādīt savu mīlestību un pilnība iekārot otru pusīti, galvenais, lai šī vēlme nepārvērsās sacensībās ar kādu.

 

Vientuļajiem svariem vislielākā iespēja atrast savu otru pusīti būs gada sākumā, ziemas mēnešos. Jūs un otro pusīti savedīs kopā kopējās intereses, hobiji.

 

2015. gadā veselībā svariem būs diez gan vidējs, būs jārūpējas par savu organismu, jāuztur veselīgs dzīves veids. Daudziem būs jāatmet smēķēšana un alkohola ļaunprātīgā izmantošana.

Kategorija: Horoskopi 2015. gadam | Skatijumi: 7358 | Pievienoja: Laura | Datums: 28.11.2014 | Komentāri (0)

2015. gada horoskops jaunavai sola, ka zilās kazas gadā jaunavas gaida enerģijas pieplūdums, kas palīdzēs sasniegt mērķus un uzlabot jaunavu dzīvi. Enerģijas pieplūdums palīdzēs koncentrēties uz darbiem un kustēties uz priekšu pilnā sparā. Bet daudzu jaunavu acīs kritīs sīkumi, kas atņems viņu uzmanību un laiku, tāpēc jaunavām būs svarīgi neļaut niekiem, nelieliem kavēkļiem, problēmām pilnība okupēt viņu prātu. Tāpēc mērķa nostādīšana un plānošana būs ļoti svarīga. Ja jaunavu raus uz pusēm darbs un ģimene, tad būs jāizvēlas viens, zelta vidus ceļš būs grūti atrodams. 2015. gadā jaunavu dzīvē ienāks daudz jaunu cilvēku, kuri vēlāk spēs arī palīdzēt un atbalstīt grūtībās. Daudzās lietās, darbā, jautājumos ar naudu jaunavām vienkārši veiksies.

 

2015. gadā jaunavai darbā un karjeras jomā varēs sasniegt vel neredzētus augstumus, ja mācēs nokoncentrēties uz savu mērķi, ielikt sevi visu darbā, neslīkt rutīnā. Daudzas jaunavas cītīgi strādājot nobrīnīsies, ko spēj paveikt, tā arī izaugot kolēģu un vadības acīs. Ļoti svarīga jaunavām būs tieši motivācija. Daudzas jaunavas manīs darbu uz labāku, perspektīvāku, tikmēr citas uzsāks savu personisko biznesu. Kazas gads būs arī veiksmīgs kvalifikācijas paaugstināšanai, iespējams, jaunās zināšanas palīdzēs arī pie karjeras kāpuma. Ja jaunava pati nemeklēs kašķus kolektīvā, tad atmosfēra darbā un starp kolēģiem būs ļoti laba.

Finansiāla ziņā jaunavām nekas nedraud, zilās kazas gads būs veiksmīgs investīcijām, nekustamo īpašumu iegādei.

 

2015. gadā jaunavai attiecību un mīlestības ziņā būs pilns ar kaislībām, iemocījām. Kazas gads būs tas laiks, kad daudzām jaunavām būs jāpierada savas jūtas, uzticību, kā arī jāspēj saprast un piedot. Daudzās ģimenēs ienāks strīdi un nesaprašanās, kurus nerisinot attiecības vienkārši sabruks. Bet jaunavas spēs dot vairāk nekā ņemt, tad viņi izstūrēs jebkuras problēmas. Lai gan būs arī jaunavas, kuru ģimenēs attiecības nemainīsies un vienkārši ritēs uz priekšu. Jaunās attiecībās jaunavām arī jābūt uzmanīgām un ne pārāk uzbāzīgām, komplimenti un nelielas dāvanas iepriecinās viņu otru pusīti. Tās jaunavas, kas ilgi vēlējās tikt pie mazuļa, var gaidīt ģimenes papildinājumu kazas gadā.

 

Vientuļajām jaunavām vislielākā iespēja satīk savu otru pusīti būs pavasara sākums, tieši kazas gadā daudzas jaunavas satiks savu īsto un vienīgo otru pusīti.

 

2015. gadā veselība jaunavai būs saistīta ar emocionālu stāvokli, ja jaunavas jutīsies laimīgas un mīlētas, tad arī viņas jutīsies fiziski ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Horoskopi 2015. gadam | Skatijumi: 8344 | Pievienoja: Laura | Datums: 27.11.2014 | Komentāri (1)