[Acimredzamais neticamais ]

Galvenie » 2015 » Februāris » 8 » Ko simbolizē rožu krāsa?
23.28
Ko simbolizē rožu krāsa?

Vai tu zini, ko simbolizē rozes, kuras tu saņem īpašos brīžos? Vai tu mēdz pārdomāt, kādas krāsas ziedu izvēlēties dāvināšanai draugiem, kādai krāsai dot priekšroku svinīgos gadījumos? Izvēlies savu rozi un lasi, kādu slēpto ziņojumu tā nes! 1. Izvēlies savu rozi!

Rozā rozes simbolizē... Autors: Yanara Ko simbolizē rožu krāsa?

Avots - http://spoki.tvnet.lv/mistika/Ko-simbolize-rozu-krasa/725162

Rozā rozes simbolizē eleganci un grāciju. Tās bieži tiek pasniegtas ar nolūku paust apbrīnu. Tumšāku nokrāsu rozā rozes tradicionāli dāvina, lai pateiktu, cik ļoti dāvinātājs novērtē ziedu saņēmēju, kā arī, lai pasvītrotu dāvinātāja prieku. Tās ir lielisks veids, kā pateikties. Atšķirībā no sarkanā, gaiši rozā rožu klēpis ir piesardzīgāks, maigāks veids, kā paust savu mīlestību.

 

nbspScaronīs savdabīgās... Autors: Yanara Ko simbolizē rožu krāsa?

Šīs savdabīgās krāsas rozes ir spējušas apburt daudzas sirdis un rosināt milzumu iztēles. To neparastā skata dēļ gaiši violetās

Gaiši violeta. Rozes vislabāk lietot, lai paustu mīlestību no pirmā acu skatiena – tās apbur ar savu negaidīto parādīšanos, tādējādi ļaujot dāvinātājam vistiešāk un nepārprotamāk paust savas jūtas. Laika gaitā gaiši violetā ir iemantojusi zilās rozes statusu tai vistuvākās krāsas dēļ. Tā kā zilas rozes dabā neeksistē, tās simbolizē brīnumu, maģiju, neiespējamo. Šīs rozes izvēlas, lai atstātu neparastu, īpašu iespaidu. Jāņem arī vērā, ka violetā ir dižciltības krāsa, tādējādi vēl vairāk pasvītrojot šīs puķes pasniegšanas īpašo mērķi.

 

Sarkanas rozes ir... Autors: Yanara Ko simbolizē rožu krāsa?

Sarkanas rozes ir tradicionāls mīlestības un romantiskas pieķeršanās simbols. Tās ir vislabāk pārbaudītais veids, kā vistiešāk un galantāk apliecināt savu mīlestību. Sarkana roze jau kopš sendienām simbolizē skaistumu un ideālu – ne velti tā sengrieķu un romiešu mitoloģijā ir cieši saistīta ar mīlestības dievieti. Sarkanu rožu klēpis ir nepārprotams mājiens, kā paust savas dziļākās jūtas. Reizēm, tāpat kā oranža roze, arī sarkana var liecināt par dāvinātāja vēlmi draudzīgas attiecības vērst romantisku attiecību virzienā. Sarkanai rozei ir vislielākais „svars” – pietiek ar vienu ziedu, lai pateiktu ļoti daudz

 

nbspOranžas Ar savu... Autors: Yanara Ko simbolizē rožu krāsa?

Oranžas. Ar savu liesmojošo enerģiju oranžas rozes simbolizē spēcīgas alkas un entuziasmu. Tās bieži tiek izraudzītas kaisles un aizrautīga pievilkšanās spēka paušanai – tās ir kvēlas, ugunīgas mīlestības simbols un, pareizi izraudzītas, reizēm var viegli izkonkurēt tradicionālās sarkanās rozes! Oranžu rožu klēpis nav nejaušs – apvienojot sarkano un dzelteno krāsu, tās var norādīt uz dāvinātāja vēlmi draudzīgas attiecības pārvērst romantiskās. Oranžā krāsa bieži tiek saistīta arī ar saulainu laiku, nogatavojušos ražu, tādēļ otra nozīme, ko nes šie ziedi, ir vēlēšanās pateikt „Esmu lepns ar tevi!”

 

Baltas rozes simbolizē... Autors: Yanara Ko simbolizē rožu krāsa?

Baltas rozes simbolizē nevainību un dvēseles skaidrību. Tās parasti asociē ar visa jaunā labu sākumu – ne velti baltās rozes bieži atrodamas līgavas pušķī, kā arī tās labprāt līgavai pasniedz viesi. Baltas rozes var pasniegt arī, paužot cieņu un godbijību. Tāpat tās tiek lietotas kā gaišas piemiņas apliecinājums. Ar baltajām rozēm ir visgrūtāk kļūdīties – to saņēmējs vienmēr novērtēs šos ziedus, lai kādas jūtas arī dāvinātājs paustu.

 

Dzelteno rožu sulīgā... Autors: Yanara Ko simbolizē rožu krāsa?

Dzelteno rožu sulīgā, saulainā krāsa rada dvēseles siltuma un laimes sajūtu. Šīs sajūtas parasti asociējas ar patiesi tuvu un dziļu draudzību. Dzeltenās rozes ir vislabākā izvēle, lai iepriecinātu tuvus draugus un izrādītu viņiem savu lojalitāti. Nav citu ziedu, kas spētu tā iepriecināt noskumušu dvēseli draņķīgā dienā!

 

Kategorija: Simboli, rūnas, krāsu, lietu nozīmes | Skatījumu skaits: 3823 | Pievienoja: Laura | Atslēgvārdi: ziedi, krāsu nozīme, ROZES

Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email:
Visi smaidiņi
Kods *: