[Acimredzamais neticamais ]

Galvenie » 2015 » Decembris » 14 » 2016. gada horoskops lauvai
23.49
2016. gada horoskops lauvai

2016. gada horoskops lauvām sola lielu spēka pieplūdumu uguns pērtiķa gadā. Lauvas izmantos to, lai ķertos klāt pie jaunām lietām un sākumiem, galvenais būs to darīt arī apdomāti. Pati dzīve arī būs pilna ar notikumiem, kuri prasīs labu reakciju un spēju ātri izlemt. Daudzas lauvas spēs izlabot savas pagātnes kļūdas. Lauva spēs risināt visu, bet tikai ar aukstu aprēķinu. Lauvām ir ieteicams būt godīgākiem, atklātākiem ar cilvēkiem, noplēst savu masku un parādīt savu īsto seju, kas sajūsminās cilvēkus vel pat vairāk nekā veidotais tēls. Lauvas 2016. gada devīze būs – kļūt labākai, labākam.

2016. gadā lauvai darbā un karjeras jomā būs divas galējības, gada sākumā darba jomā var iestāties klusums un rutīna, bet tās neapstādinās lauvu strādāt ar visu atdevi un parādīt sevi. Otrā gada pusē pateicoties savi uzstājībai daudzas lauvas saņems paaugstinājumu, algas palielināju vai citu labāku darba piedāvājumu. Lauvām jāķeras pie visiem darbiem, lai nepalaist garām īpaši izdevīgus projektus un darbus. Lauva jutīs kā nekad atbalstu un palīdzību no saviem draugiem, biznesa partneriem, kolēģiem otrā gada pusē. Tiklīdz lauvas uzsāks savu ceļu uz labāku nākotni un finansiālo stāvokli galvenais būs neapstāties pusceļā.

Finansiāli ļoti labs gads tēriņiem un iekrājumu veidošanai, lauvām patīk tērēt naudu, bet galvenais to tērēt ar patiesu labumu sev.

2016. gadā lauvu attiecību un mīlestības ziņā gaida emocijām pārpildīts gads, svarīgi būs lauvām labvēlīgi un ar uzmanību izturēties pret sevi un citiem. Daudzām lauvām mainīsies vērtības un uzskati, lauvas kļūs maigākas un saprotošākas attiecībās. Labs laiks, lai uzsāktu kopdzīvi un aizdomāties par kāzām. Lauvas gaidīs konflikti un nesaprašanās, ja lauvas centīsies pa daudz kontrolēt savu otru pusīti vai sāks pieprasīt neiespējamo. Zvaigznes būs lauvas puse un visi konflikti, strīdi ātri nokārtosies.

Vientuļajām lauvām būs iespēja satikt daudz jaunu cilvēku, apkārt virmos flirts, bet lauvām meklēs ko vairāk par romānu, un tie, kas pieskatīsies vairāk pie cilvēkiem, iespējams atradīs to īsto uz vasaras pusi. Daudzas lauvas sapratīs iemeslu kāpēc viņi ir vieni un spēs sevi mainīt uz labāko pusi.

2016. gadā veselība lauvai būs visai laba, galvenais nepārstrādāties un neaizrauties ar sportu tik traki , ka tiek aizmirsts miegs un atpūta. Atpūta lauvai būs ļoti svarīga un pasargās no visādām slimībām.

Kategorija: Horoskopi | Skatījumu skaits: 2800 | Pievienoja: Laura | Atslēgvārdi: 2016, lauva, sarkanais uguns pērtiķis 2016 gada , lauvas horoskops, ģimene, horoskops, mīlestība, darbs, zodiaks

Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email:
Visi smaidiņi
Kods *: