[Acimredzamais neticamais ]

Galvenie » 2011 » Decembris » 31 » Austrumu horoskopi 2012. gadam
01.16
Austrumu horoskopi 2012. gadam

Saskaņā ar ķīniešu tradīciju 2012. gads būs Melnā Pūķa (ūdens stihija) gads. Pūķa simbols Ķīnā ir svēts, tas vēstī par varenu pirmatnēju spēku. Ķīnieši pret šo mītisko dzīvnieku izturas ar bijību un norāda, ka labi ir izmantot Pūķa atbalstu un aizsardzību, bet tai pašā laikā nākas būt piesardzīgam. Kā nu gan ne, ja Pūķis ar savu ugunīgo elpu var sadedzināt it visu sev apkārt.

Tradicionāli pūķa gads tiek uzskatīts par īpaši labvēlīgu laulību noslēgšanai, bērnu dzimšanai, jaunu uzņēmumu veidošanai un darbinieku attīstībai. Tas būs liela entuziasma un enerģijas, optimizma un pārliecības gads. Šajā gadā tiks izspēlēti visfantastiskākie notikumi scenāriji, kas īpaši priecēs masu mēdijus.

Pūķis ienīst neizlēmību. Viņš ir pieradis pie ekspansīvas kustības uz priekšu bez jebkādas piesardzības ievērošanas. Šādos gados naudu var iegūt diezgan viegli un tik pat viegli tā tiek notērēta. Pūķis sola veiksmi jauniem sākumiem, un, ja Jums ir nerealizētas ambīcijas, lieli plāni vai projekti, ejiet neatlaidīgi uz priekšu. Kāds var meklēt piedzīvojumus un ļauties riskantām avantūrām, bet labāk uzstādīt praktiskus un reālus mērķus. Pieliekot pūles tas var nest neticamu veiksmi. Rīkoties būs nepieciešams ātri, kavētes nedrīkst - un Tavu laimīgo iespēju izmantos kāds cits.

Pūķa gadam ir arī savi trūkumi. Tas kas viegli nāk, viegli arī aiziet. Un, ja Jums uzsmaidīs veiksme, to nevajag uzskatīt par pašsaprotamu un noturēties sasniegtajās pozīcijās. Izstrādājiet sev filozofisku attieksmi pret dzīvi un spēju baudīt pašreizējo mirkli. Daudzas iespējas var izrādīties iluzoras. Lielu uzmanību veltiet mērķa izvēles pareizībai, citādi to sasniedzot, varat zaudēt interesi apzinoties, ka pūliņi bija velti.

Pūķa gads - dažādu kataklizmu periods. Mājās veltiet uzmanību gāzes un apkures iekārtām, elektrībai. Kā nekad agrāk aktuāls pazīstamais moto "Sērkociņi bērniem nav rotaļa!"Žurkām pūķa gads sola veiksmi ne tikai darbā, bet arī mīlas jomā. Darba jautājumi atrisināsies bez sarežģījumiem. Iespējami izdevīgi finansiālu darījumi, bet tēriņos nepieciešama samērība. Esiet uzmanīgi ar jauniem draugiem un partneriem - Jūs var mēģināt izmantot.


Vērsim nākošajā gadā nāksies stipri papūlēties. Radīsies neparedzēti apstākļi, kas atņems laiku un spēkus ar apnicīgiem konfliktiem ar apkārtējiem. Paļaujieties tikai uz saviem spēkiem. Jūsu grūtības ir pilnībā pārvaramas. Varēs iegūt atbalstu no labvēlīgi noskaņotiem cilvēkiem.Tīģerim šis gads nesola mieru un stabilitāti. Vajadzētu atturēties no riskantiem pasākumiem darījumu slēgšanā un kapitālieguldījumos. Pret svešiem ieteikumiem izturēsieties kritiski. Savaldiet savu temperamentu, ja sadarbība ar citiem cilvēkiem sāk veidoties ne tā kā esat plānojuši.Trusim būs daudz darba. Jūs varat sajust satraukumu un sasprindzinājumu. Pieliktās pūles tiks atalgotas. Jūs varat panākt paaugstinājumu darbā, iegūt iespēju labi nopelnīt, kā arī iegūt jaunas un ietekmīgas paziņasPūķi varēs baudīt lielisku veiksmi, atzinību un godu savā lokā. Plānu realizēsanas laikā nebūs gandrīz nekādu grūtību. Pateicoties optimistiskajam garastāvoklim un pašpārliecībai, jūs gaida veiksme saskarsmē, jaunu kontaktu izveidošanā.Čūskām šajā gadā notikumu attīstību vajadzētu novērot no malas, nekļūstot par pārmaiņu iniciatori. Biznesā gaidītais var izjukt, ir pamats bažīties no skaudības un intrigām kolektīvā, nepieciešams prātīgi rīkoties ar finansēm. Iespējamas pārmaiņas gada beigās.Zirga pesimistiskais noskaņojums šajā gadā būs saistīts ar nestabilo un nenoteikto lietu stāvokli. Sākumā saskarsieties ar daudzām problēmām. Pārdomājiet uzvedību, kura ļaus samazināt izdevumus un saglabāt labvēlīgas attiecības ar apkārtējiem.Mēreni veiksmīgs gads būs aitām. Jūs sevi labi parādīsiet darbā, bet diez vai izdosies labi nopelnīt. Saprātīgi jārīkojas ar esošo kapitālu, jāizvairās no avantūrām un riskantiem pasākumiem. Necentieties krasi izmainīt savu dzīvi, peldiet pa straumi un izmantojiet radušās labvēlīgās situācijas.Pērtiķi šajā gadā izrādīs lielu aktivitāti, tādejādi pastāv iespēja paaugstināt savu sociālo statusu un iegūt labu peļņu. Labvēlīgs gads mācībām un jaunu zināšanu iegūšanai, bet grandiozie plāni un lielā gaidīšana saistīta ar pārpūli. Nepieciešams veltīt pietiekami daudz laika 
atpūtai. Strauji pieaugs naudas tēriņi.Šis būs laimīgs gads gaiļiem, kad tas tiks novērtēts pēc nopelniem, var ieņemt vadošo amatu. Nepieciešams pievērst lielāku uzmanību veselībai, piekopt aktīvu dzīvesveidu, bet arī neaizmirst par atpūtu. Ģimenē iespējamas priecīgas ziņas, pieaugums. Ja Jūs esat vientuļi, tad tagad ir iespēja satikt savu otru pusīti.Suni gaida sarežģīts periods. Lai saglabātu savas pozīcijas, nāksies pacīnīties.Iespējama naudas pazaudēšana un citas nepatikšanas. Turieties tālāk no konfliktiem, kuri uz Jums neattiecas. Saudzējiet nervu sistēmu, meklējiet iespēju noņemt stresu. Pastāv iespēja saslimt ar infekcijas slimībām.Mierīgs un laimīgs gads būs cūkām. Priekšniecība augstu novērtēs darba rezultātus, palielinot autoritāti starp kolēģiem. Variet saņemt palīdzību no ietekmīgiem draugiem un sabiedrotajiem. Arī mājās viss būs mierīgi, bet vairāk uzmanības šajā gadā veltiet drošības jautājumiem un īpašuma saglabāšanai.
Kategorija: Horoskopi | Skatījumu skaits: 3163 | Pievienoja: Laura | Atslēgvārdi: zodiaks 2012, horoskops, horoskops 2012, austrumu horoskops, zodiaks

Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email:
Visi smaidiņi
Kods *: