[Acimredzamais neticamais ]

Galvenie » 2009 » Decembris » 31 » 2010. gada horoskops
23.33
2010. gada horoskops

Auns
2010.gads izvērsīsies par labāku gadu, salīdzinot ar 2009.gadu. Auni atradīs iedvesmu un pozitīvus notikumus, arī tendence strādāt būs augsta.
Progresa apvērsiens, kā arī atkāpe karjerā iespējama starp 2010.gada 10.janvāri un 2010.gada 20.aprīli. No jūlija stabili progresēsiet.
Iespēja investēt nekustamajā īpašumā vai iespējami ieguvumi no fiksētiem vērtspapīriem šogad. Laiks no 2010.gada 7.aprīlim līdz 7.augustam būs vispateicīgākais šiem mērķiem.
Ienākumi uzlabosies, ja kontrolēsiet izdevumus šajā gadā.
Oktobrī, novembrī un decembrī redzēsiet sociālu uzlabošanos, izaugsmi karjerā un lielāku laimes līmeni.

Vērsis
2010.gads atnesīs daudz solījumus. Šajā gadā uzlabosies jūsu stāja un radošie spēki. Jūsu personība izies cauri tādai transformācijai, kas atnesīs respektu un augstāku statusu visos ceturkšņos.
Karjera paplašināsies un radīsies dažas iespējas no gada sākumam līdz 2010.gada 2.maijam. Pēc grūti padarīta darba palielināsies ieguvumi un būs lēciens kopīgos ienākumos. Nelielu atkāpi karjerā iespējams nosargāt starp 2010.gada 1.novembri un 6.decembri. Gada laikā gūsiet laimi pateicoties draugiem.
Iespējami daži uztraukumi par bērniem un attālumiem.
Stratēģiski ieguldījumi tagad varētu nest labu atdevi ilgtermiņā. Zināšanas un jaunas mācības arī būtu ļoti lietderīgas.
Veselība varētu būt uztraukumu iemesls. Neignorējiet slimības, vienalga cik mazas.
Iespējama dinamiska un agresīva sadarbība ar partneriem līdz 2010.gada maijam. Laika posmā no 2010.gada janvārim līdz 10.martam jāizturas delikāti.
Mīlestībā un attiecībās iespējamas grūtības no 2010.gada oktobra līdz decembrim. 9.oktobris līdz 2010.gada 19.novembrim būs mēģinājumu laiks. Izvairieties no būtiskiem/drastiskiem soļiem.
Vajadzētu izvairīties no iespējām un riskiem starp 2010.gada 14.janvāri un 31.maiju.

Dvīņi
Mainīgi vēji valdīs 2010.gadā. Būs noteikti mēģinājumu periodi atrisināt savas problēmas starp 2010.gada 14. janvāri un 31.maiju. Saglabāsies liela iespēja mainīt atrašanās vietu vai izjust diskomfortu mājās un darbā.
Šogad atradīsies uzlabošanos jūsu veiksmes līmenī. Būs laime karjerā un laulības dzīvē (ja esat precējies). Ja neesat precējies, šogad var būt iespēja pēkšņai laulībai. Vislielākās iespējas varētu būt starp 2010.gada 24.jūliju un 1.novembri.
Karjera var strauji paplašināties pateicoties jūsu piepūlēm starp 2010.gada 2.maiju un oktobra beigām.
Lēmumu pieņemšana varētu izraisīt problēmas pateicoties neskaidram prātam un subjektīvismam domāšanā. Būtu vēlams šogad izvairīties pieņemt būtiskus lēmumus.
Mīlas dzīve saglabāsies aktīva un iespējams, ka kāds parādīsies pie horizonta.
Naudas zaudējumi var radīt augsni spekulācijām un pat izdevumi var pielielināties. Esiet īpaši uzmanīgi starp 2010.gada 1. janvāri un 10.martu. Ģimenes dzīve saglabāsies iztraucēta līdz 2010.gada jūnijam.
Mīlas dzīve būs ļoti aktīva un īpaši iesaistīts būsiet starp 2010.gada 9.oktobri un 19.novembri. Lielisks laika posms. Būtu lietderīgi šogad dzīvot piesardzīgi.

Vēzis
2010.gads atnesīs jums daudz solījumus. Izjutīsiet relatīvu skaidrību domās, kā arī vēlmi strādāt vairāk un efektīvāk.
Jauni pavedieni iespējams atvērsies karjerā. Būs izaugsme pateicoties smagam darbam un socializēšanās mēģinājumiem. Iespējami regulāri ceļojumi.
Ja esat precēts(a), tad laulātais var būt iztraucēts vai ieinteresēts kaut kur citur. Kopumā tomēr pozitīvi, košs būsiet daudz skaidrāks savā izskatā kā arī attiecībās jums apkārt.
Veselība varētu būt zem vidējā starp 2010.gada 1.janvāri un 2.maiju un tad atkal starp 2010.gada 1.novembri un 6.decembri. Citādi laika posms no 2.maija līdz gada beigām būs ļoti pozitīvs.
Veiksme un ceļojumi būs laimīgi pēc 2010.gada maija. Iespējams augstāks līmenis vēlmei pietuvināsieties reliģijai šajā laikā. Jūs varat būt ļoti agresīvā un sevi iznīcinošā fāzē līdz 10.martam. Jums vajadzētu sargāt sevi un izvairīties no nevajadzīgām sadursmēm. Lietas saistītas ar karjeru un bērniem varētu izraisīt stresu.
Jaunas draudzības un mīlestība varētu būt uzplaukuma stāvoklī starp 2010.gada 9.oktobri un 19.novembri. Šajā laikā varētu parādīties Iespēja dzīvesvietas maiņai vai īpašuma iegādei.
Vispārīgi 2010.gads ir daudzsološs. Smags darbs attaisnosies.

Lauva
2010.gads ir sagatavojis jums interesantas tendences. Jūs domāsiet skaidrāk šajā laikā.
Jūsu personalitāte būs mīkstāka un paļāvīgāka, kā pagātnē. Finanses uzlabosies, taču reizēm paaugstināsies negatīvās domāšanas un depresijas līmenis. Jums vajadzētu uzmanīties un neļaut negatīvajām domām paņemt no jums labāko.
Mīles dzīve var reizēm sagādāt raizes un uztraukumus. Aizkavējumi finanšu lietās varētu nozīmēt, ka naudas plūsma būs mazāka, kā parasti.
Ģimenes dzīvē saredzami daži attālumi.
Neprecētie varētu atrast laulību partneri starp 2010.gada 1. janvāri un 2.maiju, un tad atkal starp 2010.gada 1.novembri un 6.decembri.
Veselība var radīt problēmas pēc 2010.gada maija. Pat attiecības izskatīsies sliktāk pēc 2010.gada maija.
Jums vajadzētu būt uzmanīgiem ar zaudējumiem spekulācijās, kā arī bezjēdzīgiem izdevumiem līdz 2010.gada jūnijam. Laikā līdz 10.martam iespējams liels spiediens finansēs un ekstravaganta uzvedība no jūsu puses. Dusmas un impulsivitāte vajadzētu turēt zem kontroles.
Mīlas dzīve un seksapīls būs lieliski starp 2010.gada septembri un decembri. Pēkšņa mīlas intereses un sociālās dzīves uzplaukums var atnākt starp 2010.gada 9.oktobri un 19.novembri.
Pārmaiņu gads. Būtu lietderīgi adaptēties.

Jaunava
2010. gads būs vibrantāks, salīdzinot ar dažiem pēdējiem gadiem. Atradīsiet uz ko fokusēties karjerā, kā arī piepildījumu un mērķi dzīvē kā tādā. Personalitāte nostiprināsies un dos jums skaidrāku skatienu uz dzīvi. Tomēr būtu lietderīgi mācēt pielāgoties arī šogad.
Sajutīsiet izmaiņas karjeras vidē. Palielināsies naudas plūsma abos virzienos, tāpēc gan ieņēmumi gan izdevumi pieaugs.
Dažiem iespējamas jaunas partnerattiecības un laulības no 2.maija līdz gada beigām. Ja neesat precējies, tad šis periods dos daudz iespēju laulībām.
Dzīvesvietas maiņu un karjeras izmaiņas nevajadzētu atlikt, jo lēmumi var atnest diskomfortu. Gandarījuma trūkums darbā var radīt vēlmi pēc izmaiņām, taču no tā var izvairīties, jo daudz veiksmes tas tāpat nenesīs.
Ieņēmumi būs augsti līdz 2010.gada jūnijam. Izvairieties no konfliktiem ar draugiem. Finansēs iespējami negaidīti ienākumi starp 2010.gada 9.oktobri un 2010.gada 19.novembri. Pozitīvs laika posms.
Kopumā šis gads ir pozitīvs, kamēr vien jūs varat fokusēties uz savu darbu un nemēģināsiet stipri mainīt kaut ko apkārt.

Svari
2010.gads turpināsies ar veiksmi un palielu ieguvumu devu pirmajā pusē, taču šo ieguvumu avoti varētu būt atšķirīgi no iepriekšējiem.
Šis gads būs pārtraukums biznesā/karjerā. Būs mazāk iespēju, kā pagātnē.
Varētu uzpeldēt Investīciju un nekustamā īpašuma problēmas, tāpēc jums ir jāpaliek konservatīvam. Būtu ieteicams samazināt pārtēriņus un regulāros izdevumus.
Radošs darbs, tāpat kā jaunas idejas investīcijās, dos labu atdevi no 2010.gada 1.janvāra līdz 2010.gada 2.maijam. Taču pēc 2010.gada maija līdz decembrim palielināsies iespēja izaugsmei darba jomā.
Jums vajadzētu pārliecināties, ka jūs neveicat pārāk lielus izdevumus vai investīcijas šajā laikā. Diplomātiska kontaktu veidošana palīdzēs izaugsmei. Attieksme pret reliģiju šajā laikā varētu palielināties.
Karjera ies cauri dinamiskai un agresīvai fāzei. Būs izaugsme pateicoties smagam darbam. Izvairieties no pārliekas agresijas. Progresēsiet labi līdz 2010.gada jūnijam.
Romantiskā ziņā laika posms starp 2010.gada septembri un 2010.gada decembri būs ļoti labs. Pēkšņi jaunas un aizraujošas attiecības un sociālas iespējas varētu atnākt starp 2010.gada 9.novembri un 2010.gada 19.novembri.
Pozitīvs gads, kamēr vien jūsu finansiālās saistības tiek kontrolētas.

Skorpions
Jūs sagaida lielisks gads! Progresēsiet un atradīsiet atbalstu no daudziem šī gada kvartāliem.
Piepūle un darbs pagājušajā gadā nesīs beidzot augļus. Šis gads atnesīs daudzus ieguvumus un ienākumu palielināšanos. Tāpat paplašināsies draugu loks. Saglabājiet darba tempu.
Iespējama laba iespēja iegādāties māju vai īpašumu. Būs ieguvumi no nekustamā īpašuma. Kreatīvas idejas un zinašanu palielināšanās paaugstinās arī jūsu statusu.
Ja tas ir atbilstoši, tad pēc 2010.gada maija iespējama bērna dzimšana/ieplānošana. Tāpat būs ieguvumi no ieguldījumiem un iespējams no spekulācijām.
Šogad iespējams jauns ienākumu avots.
Šogad ģimene var distancēties un var būt dažas diplomātiskas barjeras. Jūsu pašu temperaments un veiksme var būt mainīgi līdz 2010.gada 10.martam. Kopumā veiksmīgs periods.
Distancēšanās attiecībās/mīlestībā var gadīties no 2010.gada 9. oktobra līdz 19. novembrim. Mīlas dzīve un sociālā dzīve var izraisīt problēmas. Izvairieties no būtiskiem lēmumiem attiecībās.
Uzmanieties ar veselību. Pārsvarā pozitīvs gads.

Strēlnieks
2010.gads atnesīs izaicinājumus, taču jūs būsiet pietiekoši sagatavots svarīgākajam izaicinājumam.
Jums vajadzētu pārliecināties, ka nezaudēsiet savu statusu un pozīciju šajā gadā. To var panākt izvairoties no strīdiem, kā arī negalvojot par ieguldījumiem. Pēc 2010.gada 2.maija būs uzlabojumi, taču problēmas atkal var sākties starp 2010.gada 1.novembri un 6.decembri.
Iespējama īpašuma iegāde starp 2010.gada maiju un decembri.
Karjerā var gadīties apstākļi, kuru dēļ var zaudēt savu stāvokli. Būtu noderīgi izvairīties no jauniem darījumiem un sadarbībām. Tā kā būsiet kļuvis mazliet pasīvs, iespējams zaudēsiet kādu iespēju. Jums vajadzētu palikt tikpat elastīgam.
Veselība varētu sagādāt raizes līdz 2010.gada jūnijam. Periodā līdz 10.martam būsiet agresīvs un ātri uzbudināms. Jums vajadzētu nomierināt sevi un palūgt atlabšanu no Marsa.
Pēc 2010.gada septembra uzplauks mīlestība. Jaunas mīlas intereses parādīsies no 10. līdz 19.oktobrim.
Sociāli izcils laiks. Radīsies jaunas draudzības un būsiet ļoti seksapīls.
Gads, kurš jāpārdzīvo piesardzīgi.

Mežāzis
2010.gada horoskops atnesīs augstāku uztraukumu līmeni salīdzinot ar iepriekšējo gadu, taču būs arī lielāki ienākumi, iespējams papildinājums ienākumu avotam, ieguvumi no radošā darba.
Uztraukumi darbā palielināsies kopā ar naudas plūsmu.
Iespējams pārtraukums laulības dzīvē un attiecībās no 2010.gada 10.janvāra līdz 20.aprīlim. Šajā laikā jums būs nepieciešama liela pacietība, lai nesagādātu sev lielas problēmas.
ēc 2010.gada 16.jūlija gaidāmi uzlabojumi, taču problēmas karjerā un nelielas veselības problēmas var parādīties līdz pat 2010.gada 31.decembrim.
Sadarbība un gandarījums no draugiem saglabāsies pozitīvā līmenī līdz 2010. gada 23.novembrim. Dažas laulības problēmas var likt uztraukties no 2010.gada 20.augustam līdz 30.septembrim.
Pēc 2010.gada 16. novembra iespējams jauns pavērsiens karjerā un iespējas vai dzīvesvietas maiņa.

Ūdensvīrs
2010.gada horoskops parāda lielu ietekmi uz karjeru - neparedzētu paplašināšanos un izaugsmi līdz 2010. gada 23.novembrim.
Tāpat 2010.gadā palielināsies attieksmes nostiprināšanās un pielāgošanās samazināšanās, kas var novest pie zaudējumiem darījumos un jomās, kas pieprasa kopīgu sadarbību.
Laulības dzīve un attiecības var ciest. Visticamāk, tas varētu notikt pēc 2010.gada 16.jūlija. No 2010.gada 10 janvārim līdz 20.aprīlim būs negaidīts karjeras aktivitātes uzplaiksnījums un no 10. janvāra līdz 16. jūlijam paredzams maksimālā paplašināšanās un izaugsme.
Problēmas laulības dzīvē dominēs. No 16.jūlija dzīvesbiedra temperaments laulātiem cilvēkiem varētu būt smags un neargumentēts. Līdz 2010. gada 31.decembrim varētu veidoties kluss aizvainojums, no kura vajadzētu izvairīties.
Ienākumi pamazām palielināsies pēc 2010.gada 23.novembra.
Mīlas attiecības un laulības problēmas varētu atrasties periodā no 28.jūlija līdz 8.septembrim. Izvairieties no nozīmīgām sadursmēm.
Karjera ievirzīsies dinamiskā, vibrējošā un radošā gultnē pēc 2010.gada 16.novembra.

Zivis
2010. gada horoskops sola mainīgi pozitīvu attīstību, lielāku veiksmi un izaugsmi.
2010.gadā veiksies labāk pēc 16.jūlija. Pirms tam dažādu uztraukumu dēļ varētu būt enerģijas izsīkums.
Veiksmes līmenis būs augsts līdz 23.novembrim. Iespējami ieguvumi no ārzemēm, kā arī daži ceļojumi šajā laikā.
Negaidīti zaudējumi investīcijās, attālus mīlestībā un uztraukumi par bērniem varētu pienākt no 2010.gada 10.janvāra līdz 20.aprīlim. Galīgais uzlabojums pienāks pēc 2010.gada 16.jūlija, kad būs smags darbs un ieguvumi pateicoties dinamiskām pūlēm. Statuss un izaugsme būs ļoti augsta no šī brīža, līdz 2010.gada 31.decembrim.
2010.gadā sagaidāmi stabils izdevumu kāpums, kuru dēļ varētu izsīkt iekrājumi. Izvairieties no izdevumu paaugstināšanas un pārtēriņiem.
Tāpat izvairieties no tendences uztraukties par veselību 2010.gadā. Vietējas problēmas un naudas lietas var pārvērsties pretrunās pēc 2010.gada 16.novembra.
Izvairieties no nevajadzīgām problēmām, jo tās var tikai palielināt attālumu ģimenes dzīvē.


Avots:http://www.bedre.lv/?id=read&show=549&Horoskops_visam_2010__gadam_

Kategorija: Horoskopi | Skatījumu skaits: 4569 | Pievienoja: Laura | Atslēgvārdi: horoskopi 2010, tīģera gads, zodiaks, horoskops

Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email:
Visi smaidiņi
Kods *: