Pardabisks.ucoz.lv - 2014. gada horoskops vērsim
Meklēšana
Kategorijas
Partneri
Atslēgvārdi
Šodienas Jubilāri
Kas par nebēdu. Šodien Jubilāru Nav.
Profils


Viesi, mēs priecājamies tevi redzēt! Lūdzu reģistrējies vai ienāc kā lietotājs, lai pilnvērtība izmantotu saita dotās iespējas!
Ienāc forumā
Aptauja
Vai Jūs varētu sevi nosaukt par Indigo bērnu?
Visas atbildes: 15
make money
Statistika


EASY.LV Interneta resursu reitings

Google PageRank Checker

Free counters!
Onlainā esošie 4
Viesi 4
Lietotāji 0

Pašlaik neviens Lietotājs nav pieslēdzies.
Šodien šeit bija
Your Ad Here

Sākums » 2013 » Novembris » 15 » 2014. gada horoskops vērsim
2014. gada horoskops vērsim

2014. gada horoskops vērsim sola, ka zirga gads būs tieši tas laiks, kad vērsis varēs attīstīt savu potenciālu un izprast savus mērķus, prioritātes dzīve. Bet viņam būs daudz kas jāpārvar, lai sasniegtu to ko vērsis vēlās, viņa ceļā būs patiešām smagas un sarežģītas situācijas, kuras mēģinās viņu nogrūst no izredzētā ceļa. 2014. gads vērsim būs jāsāk ar vienmērīgu gaitu, nesasteidzot plānus, darbus un neizniekojot laiku. Vērsim dzīve liksies negodīga gada pirmajā puse, tik otrā gada pusē vērša dzīve kļūs mazliet mierīgāka un stabilāka.

2014. gads vērsim darba un karjeras jomā būs diez gan dinamisks. Pirmajā gada pusē vērsis nesēdēs uz vietas – vai tie būs komandējumi, semināri, apmācība, pieredzes apmaiņa. Šajā gadā vērsim arī būs jāsakaras ar neparedzamām problēmām, šķēršļiem darbā, tādās situācijās būs uzmanīgi jāieklausās darba kolēģos un jāatrod kopīgs risinājums. Otra gada puse vērsim būs vieglāka un viņš varēs beidzot mierīgi uzelpot. Vērsim zirga gadā būs jāuzmanās ar nekustamo īpašumu iegādi un kredītu ņemšanu.

2014. gads vērsim attiecību un mīlestības ziņā gaida diez gan nemierīgs gads. Šis būs gads, kurā vērša attiecības būs pakļautas daudzām pārbaudēm, it īpaši tas skars pārus, kur dzīvi attālumā no viens otra. Vērsi gaida arī strīdi ar saviem radiniekiem, kuri ieilgs un traucēs esošajām attiecībām, ģimenei. Vērsim būs daudz kas jāpārskata savās attiecībās un jākļūst par daudz saprotošāku.

Vientuļajiem vēršiem būs iespēja satikt kādu savu otru pusīti tieši pavasara sākumā, vērsi gaidīs patiešām romantiskas attiecības. Ja vērsis spēs novaldīt savu spītīgo raksturu, tad šīs romantiskās attiecības vārēs pacelties arī augstākā līmenī.

2014. gads veselības ziņā vēršiem būs nepatīkams pirmajā gada pusē, it īpaši vēršiem, kuriem ir hroniskās slimības, būs ļoti uzmanīgi jāpieskata sava veselība. Vēršiem vadītājiem vajadzēs būt ļoti piesardzīgiem pie stūres. Gada otrā pusē slimības liks vērsi mierā, bet neskatoties uz to, vērsim būs ieteicams ieviest veselīgāku dzīves veidu.

Kopumā, vērsim, līdzīgi kā aunam pirmā gada puse nebūs ļoti veiksmīga un vērsis jautās sev – vai ir vērts turpināt to, ko viņš ir iesācis? Bet tas būs tā vērts. Otrā gada puse būs daudz vieglāka un mierīgāka.

Komentāri: 0 | Pievienoja: Laura | Kategorija: | Skatījumi: 3390 | Datums: 15.11.2013
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email:
Kods *: