[Acimredzamais neticamais ]
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Laura  
Forums » Brīva telpa » Saitu reklāma » Kādu televizoru man vajadzētu iegādāties?
Kādu televizoru man vajadzētu iegādāties?
klimlimonovDatums: Ceturdiena, 08.09.2022, 13.33 | Ziņas# 1
Rangs 1
Grupa: Lietotāji
Ziņas: 5
Balvas: 0
Reputācija: 0
Aizrādījums: 0%
Status:
Tautas apbalvojumi : 0 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Maniem vecākiem drīz būs jubileja, un es gribu viņiem uzdāvināt jauku televizoru ar lielu diagonāli, viņu vecais televizors joprojām ir diezgan biezi ierāmēts un smags, tāpēc ir pienācis laiks iegādāties jaunu. Kurš uzņēmums būtu labāka izvēle?
 
matildamillerDatums: Ceturdiena, 08.09.2022, 13.34 | Ziņas# 2
Rangs 1
Grupa: Lietotāji
Ziņas: 2
Balvas: 0
Reputācija: 0
Aizrādījums: 0%
Status:
Tautas apbalvojumi : 0 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Viens no viskonkurētspējīgākajiem uzņēmumiem šobrīd ir lg un Samsung. Abi ražo ļoti augstas kvalitātes produktus, bet atšķirība galvenokārt ir cenu diapazonā. Samsung televizori ir dārgāki, taču to kvalitāte ir nedaudz labāka.
 
klimlimonovDatums: Ceturdiena, 08.09.2022, 13.34 | Ziņas# 3
Rangs 1
Grupa: Lietotāji
Ziņas: 5
Balvas: 0
Reputācija: 0
Aizrādījums: 0%
Status:
Tautas apbalvojumi : 0 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Labi, to esam noskaidrojuši, bet vai ir kādas nianses, kam jāpievērš uzmanība, pērkot? Tā kā esmu iepirkusies un vairumā gadījumu televizors ir no tā paša uzņēmuma, ar tādu pašu diagonāli, bet izmaksas var atšķirties.
 
matildamillerDatums: Ceturdiena, 08.09.2022, 13.34 | Ziņas# 4
Rangs 1
Grupa: Lietotāji
Ziņas: 2
Balvas: 0
Reputācija: 0
Aizrādījums: 0%
Status:
Tautas apbalvojumi : 0 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Cenas veidošanās ir atkarīga no funkciju pieejamības, kāda programma ir labāka, ir balss ievade, attēla kvalitāte ir augstāka - pateicoties tam, televizors maksās par 200-300 eiro vairāk.Šeit ir liela televizoru izvēle https://www.expressshop.lv/lv/p/televizori-un-aksesuri/televizori jūsu summas ietvaros. Protams, ideāli būtu ņemt televizoru ar ekrāna izšķirtspēju 4k, ar viedo TV, QLED matricu.
 
Forums » Brīva telpa » Saitu reklāma » Kādu televizoru man vajadzētu iegādāties?
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: