[Acimredzamais neticamais ]
Galvenie » 2013 » Novembris » 15

2014. gada horoskops vērsim sola, ka zirga gads būs tieši tas laiks, kad vērsis varēs attīstīt savu potenciālu un izprast savus mērķus, prioritātes dzīve. Bet viņam būs daudz kas jāpārvar, lai sasniegtu to ko vērsis vēlās, viņa ceļā būs patiešām smagas un sarežģītas situācijas, kuras mēģinās viņu nogrūst no izredzētā ceļa. 2014. gads vērsim būs jāsāk ar vienmērīgu gaitu, nesasteidzot plānus, darbus un neizniekojot laiku. Vērsim dzīve liksies negodīga gada pirmajā puse, tik otrā gada pusē vērša dzīve kļūs mazliet mierīgāka un stabilāka.

2014. gads vērsim darba un karjeras jomā būs diez gan dinamisks. Pirmajā gada pusē vērsis nesēdēs uz vietas – vai tie būs komandējumi, semināri, apmācība, pieredzes apmaiņa. Šajā gadā vērsim arī būs jāsakaras ar neparedzamām problēmām, šķēršļiem darbā, tādās situācijās būs uzmanīgi jāieklausās darba kolēģos un jāatrod kopīgs risinājums. Otra gada puse vērsim būs vieglāka un viņš varēs beidzot mierīgi uzelpot. Vērsim zirga gadā būs jāuzmanās ar nekustamo īpašumu iegādi un kredītu ņemšanu.

2014. gads vērsim attiecību un mīlestības ziņā gaida diez gan nemierīgs gads. Šis būs gads, kurā vērša attiecības būs pakļautas daudzām pārbaudēm, it īpaši tas skars pārus, kur dzīvi attālumā no viens otra. Vērsi gaida arī strīdi ar saviem radiniekiem, kuri ieilgs un traucēs esošajām attiecībām, ģimenei. Vērsim būs daudz kas jāpārskata savās attiecībās un jākļūst par daudz saprotošāku.

Vientuļajiem vēršiem būs iespēja satikt kādu savu otru pusīti tieši pavasara sākumā, vērsi gaidīs patiešām romantiskas attiecības. Ja vērsis spēs novaldīt savu spītīgo raksturu, tad šīs romantiskās attiecības vārēs pacelties arī augstākā līmenī.

2014. gads veselības ziņā vēršiem būs nepatīkams pirmajā gada pusē, it īpaši vēršiem, kuriem ir hroniskās slimības, būs ļoti uzmanīgi jāpieskata sava veselība. Vēršiem vadītājiem vajadzēs būt ļoti piesardzīgiem pie stūres. Gada otrā pusē slimības liks vērsi mierā, bet neskatoties uz to, vērsim būs ieteicams ieviest veselīgāku dzīves veidu.

Kopumā, vērsim, līdzīgi kā aunam pirmā gada puse nebūs ļoti veiksmīga un vērsis jautās sev – vai ir vērts turpināt to, ko viņš ir iesācis? Bet tas būs tā vērts. Otrā gada puse būs daudz vieglāka un mierīgāka.

Kategorija: Horoskopi 2014. gadam | Skatijumi: 5517 | Pievienoja: Laura | Datums: 15.11.2013 | Komentāri (0)

2014. gada horoskops aunam sola aizraujošu un neparedzamu gadu. 2014. gadā aunu gaida gan vilšanās, gan panākumi un tieši smagāka būs pirmā gada puse, kad aunam būs jāstājas pretī visdažādākajam situācijām. Bet aunam būs jāatrod spēks un enerģija, kura viņam jau tāpat piemīt, lai visu nokārtotu. Galvenais būs nenolaist rokas un nepadoties. Otrā gada puse nāks ar lielām un radikālām izmaiņām, kuras beidzot spēs ievēst noteiktu stabilitāti auna dzīvē. Daudzi auni ieraudzīs, ka viņi varēs sākt jaunu dzīvi un beidzot sekot savai sirdij.

2014. gadā aunam darba un karjeras jomā sola pirmajā gada pusē aunu gaida daudz konfliktu ar saviem darba kolēģiem, šie konflikti lielākoties ievilksies un nesīs liekas problēmas un stresu. Lai gan gada otrajā pusē aunam būs iespēja atrast jaunu, labāku un patīkamāku darbu. Kā arī aunam prāta ienāks daudz jaunas idejas, kuras viņš varēs veiksmīgi realizēt. Pirmajā gada pusē aunu gaida finansiālas grūtības, bet tas tiks izrisinātas otrajā gada pusē.

2014. gads aunam attiecību un mīlestības ziņā lielākoties būs diez gan mierīgs. Lai gan ir iespējams, ka daudzās attiecībās parādīsies šaubas un konflikti, tad aunam būs jācenšas vairāk ieklausīties savā otrā pusīte un izrādīt savas rūpes. Daudzus aunus nākamgad gaida bērna vai mazbērna dzimšana, kura palīdzes nostiprināt attiecības ģimenē.

Vientuļajiem auniem gaida jaunas tikšanās un iepazīšanās ar interesantiem, patīkamiem cilvēkiem. Vislielākā iespēja aunam satikt savu otru pusīti būs pavasaris. Otrā gada pusē auns jutīs vai esošās attiecības ir tikai aizraušanās vai kas vairāk un ir jēga šīs attiecības turpināt.

2014. gads veselības ziņā aunam būs diez gan nepatīkams paša gada sākumā, kad aunam būs jāuzmana sava veselība un imunitāte labāk. Lai gan veselība stipri uzlabosies otrā gada pusē un viss iestāsies savā ritmā.

Kopumā, aunam būs diez gan smaga pirmā gada puse, kurā būs jāiegulda daudz spēka un pacietības, lai ar visu tiktu galā. Bet veiksme un stabilitāte atgriezīsies otrā gada pusē atpakaļ. Galvenais aunam būs saglabāt pozitīvu domāšanu un iet uz priekšu.

Kategorija: Horoskopi 2014. gadam | Skatijumi: 5747 | Pievienoja: Laura | Datums: 15.11.2013 | Komentāri (2)