[Acimredzamais neticamais ]

Galvenie » 2011 » Novembris » 13 » Nolādētās lelles
23.43
Nolādētās lelles

Domāju,ka daudzi ir dzirdējuši nostāstus par slepkavnieciskām lellēm un dīvainiem atgadījumiem,vai pat to īpašnieku nāvi.Šajās lelles bija apslēpta kāda maģija...

Senajā Kēnigsbergā... Autors: BoyMan Nolādētās lelles.
1.

Senajā Kēnigsbergā, Vācijā, jau no XV gs. eksistēja slepena burvju biedrība, kas nodarbojās ar dažādu ādas leļļu izgatavošanu, kas atgādināja Vācijas politiskos un kara ienaidniekus. Tukšajos acu dobumos tie ielika no lopkautuvēm atvestās dzīvnieku acis, kuras pirms tam uzglabāja vannā ar ledu. Paredzētajā laikā šie burvji lellēm izdūra cauri sudraba adatu ar dzintara lodīti galā. Stāsta, ka noskatītajiem upuriem pēkšņi sākušās stipras galvassāpes un dažādas citas kaites.

20gados ASV dzīvojā... Autors: BoyMan Nolādētās lelles.
2.

20.gados ASV dzīvojā leļļu meistars Čārzls Vinkokss. Lelles, ko viņš izgatavoja, bija ļoti neparastas. Tajā laikā klīda baumas, ka viņš bija okultā ordeņa ''Zelta rītausma'' lockelis un viņa lellēs slēpjas maģiski lāsti. Pēc nostāstiem, viņa lelles tika veidotas kā mirušo bērnu kopijas no patversmes, un tajās ir iešūti bērnu mati un drēbju gabaliņi. Neraugoties uz šīmbaumām, viņa lelles bija ļoti pieprasītas, jo tās pēc ticējumiem paildzina bērnu dzīves. 

Kādai slimai meitenītei... Autors: BoyMan Nolādētās lelles.
3.

Kādai slimai meitenītei vecāki reiz nopirka Vinkoksa darinātu lelli. Diemžēl viņa pāragri nomira. Mirstot meitenīte turēja lelli rokās, taču vēlāk to nevarēja izdabūt ārā no viņas rokām, jo viņa to turēja tik ļoti cieši...Tā nu viņu apglabāja ar visu lelli. Vecāki drīz vien griezās policijā vainojot Vinkoksu un apgalvojot, ka viņš uzlicis meitenei lāstu. Taču Vinkokss pēkšņi pazuda. Policija nevēlējās ticēt tam, ka lelle bijusi nolādēta, tāpēc domāja, ka lelle tika piesūcināta ar indi un bērns vienkārši saindējies. Vēlāk nolēme veikt ekspertīzi un atraka meitenes kapu, taču lelle bija pazudusi bez pēdām...

Pēc 12 gadiem meitenītes... Autors: BoyMan Nolādētās lelles.
4.

Pēc 12 gadiem meitenītes māte ieraudzīja ļoti līdzīgu lelli, kāda bija viņas meitai, veco mantu veikalā. Grūti izskaidrot, taču viņa šo lelli nopirka un drīz vien viņas vīrs mira noslēpumainos apstākļos, bet viņa pati sajuka prātā. Vēlāk, 1952.gadā, kāda sieviete ar šo lelli rokās izlēca no daudzstāvu mājas loga. Notikums ar nolādēto lelli kļuva plaši zināms. Šī lelle palika sievietes mājā, taču cilvēki baidījās tai tuvoties. Vairākas reizes nezināmi ļaundari centās lelli sadedzināt, taču tā vispār nedega. Vēlāk viņas māju izveidoja par muzeju,bet ļaunā lelle tika novietota kā melnās maģijas simbols.1995.gadā lelle pēkšņi pazuda,bet vēlāk noskaidrojās,ka lelli tika nozaguši Ņujorkas sātanistu grupējums ''Zvēra skaitlis''. 

Taču ASV žurnālistam... Autors: BoyMan Nolādētās lelles.
5.

Taču ASV žurnālistam E.Praisam izdevās lelli atpirkt,vēlāk viņš to nodeva Maskavā esošajam Šausmu,burvestību un maģijas muzejam. Muzejā to uzšķērda un iekšā atrada kāda bērna matu šķipsnas un drēbju gabalus ar sakaltušām asinīm. Drīzumā kāds amerikānis piesavinājās lielu naudas summu no kādas atraitnes,bet drīz vien tika atrasts miris mājās.Pats dīvainākais bija tas,ka durvis bija aizslēgtas no iekšpuses un neviens mājās, atskaitot viņu, nebija bijis, bet viņam uz krūtīm gulēja maza vaska lellīte sastiprināta ar adatām. 

Kāds indiescaronu... Autors: BoyMan Nolādētās lelles.
6.

Kāds indiešu drēbnieks saskārās ar dīvainām parādībām, kas, iespējams, saistītas ar lelli. Kad viņa pagalmu pārraka strādnieki, viņa mājās sāka plosīties poltergeists - bija dzirdami soļi, kustējās priekšmeti, no sienām krita apmetums. Liekot caurules, strādnieki pagalmā uzraka kaulus, bet vēlāk tos iemeta upē. Taču vēl vairāk kaulus tie atrada zem mājas sliekšņa. Drēbnieks pasauca mullu,kas kontaktējies ar garu un licis drēbniekam uztaisīt lelli.Pēc lelles uztaisīšana problēmas pazuda,jo tie,iespējams,bija meitenītes kauli,kurus strādnieki izmeta upē kopā ar lelles atliekām,tāpēc gars satraucies.Cilvēki varēja redzēt,kā gars rotaļājas ar lelli - pilnīgā bezvēja laikā lelle pati kustējās tā,it kā kāds to būtu apņēmis ar rokām.Vēlāk gars kopā ar lelli pazuda un mājās atkal iestājās klusums.

Savukārt kādā citā ASV... Autors: BoyMan Nolādētās lelles.
7.

Savukārt kādā citā ASV apgabalā mājās bija dzirdamas bērna raudas.Mājas saimnieki atlauza jumta kores un atrada tur mazu lelli. Viņi to ar atvēzienu trieca pret zemi un beigās sadedzināja. Poltergeists vairs mājās nebija rādījies. Bet Sibīrijā, kādā mājā, arī norisinājās dīvainas lietas. Kaut kas bojāja zupu uz krāsnīm piemaisot tai dažādas garšvielas, naktīs pina bizes zirgiem. Saimnieki pasauca vārdotāju, kas malkas grēdā atrada divas mazas lelles, tad tās sadedzināja un mājās valdīja miers.

Autors - BoyMan; Avots - http://www.spoki.lv/mistika/Noladetas-lelles/465758 

Kategorija: Maģija | Skatījumu skaits: 3257 | Pievienoja: Laura | Atslēgvārdi: gari, spoki, lelles, anomālija, nolādētās lelles

Komentāru kopskaits: 1
1 UnknowNDUDE   (26.11.2011 18.10) [Materiāls]
omg wacko

Vārds *:
Email:
Visi smaidiņi
Kods *: