[Acimredzamais neticamais ]

Galvenie » 2010 » Februāris » 4 » Raganas arī šodien bīstamas
21.25
Raganas arī šodien bīstamas

Raganas tēls mūsdienās dzīvo visai atšķirīgos paskatos un medijos — no pasaku grāmatām līdz mākslas un pat dokumentālām filmām. Tomēr liecības par sievietēm, kas veikušas apkārtējiem nesaprotamas maģiskas darbības, atrodamas jau gadsimtos pirms Kristus.


Savu negatīvo popularitāti raganas ieguva viduslaikos, kad katoļu baznīca uz sārta dedzināja gan tās sievietes, kuras tiešām nodarbojušās ar maģiju, gan tās, kuras inkvizīcijas vīreļiem vienkārši nepatika. Šodien inkvizīcijai būtu jāsakur ugunskurs vismaz Doma laukuma platībā, lai sadedzinātu visas Rīgas raganas — kaut vai tās, kuras strādā zīlēšanas salonos un pieņem savās mājās, jo, par atskaites punktu izvēloties kristīgās baznīcas uzstādījumus, ragana ir ikviena sieviete, kas nodarbojas ar enerģētisku ārstniecību bez Bībeles un baznīcas apstiprinātām lūgšanām vai mēģina pareģot nākotni ar kāršu palīdzību.

Taču patiesībā raganas kā īpašas enerģētiski spēcīgas un Visuma uzbūvē attiecīgi izglītotas sievietes spēj būt diezgan bīstamas. Lai to ilustrētu, RB šoreiz stāsta par dažiem melnās maģijas principiem.

Iedarbība caur astrālu

Buršanās ir slepena un neredzama darbība, kas spēj reāli apdraudēt kāda cilvēka dzīvi vai pat dzīvību. Šādas rīcības rezultātā upuris visbiežāk nav spējīgs sevi aizstāvēt, jo parasti par to nemaz nenojauš. Noburt nozīmē ieskaut kādu cilvēku savu vēlmju pavedienos ar spēcīgas gribas palīdzību. Šādā situācijā ragana realizē kādu vēlmi, domu īstenojot ar noteiktu vārdu palīdzību, kas savienojumā ar īpašām zīmēm, skaņām un figūrām veido formu, kas atstāj nospiedumu astrālajā pasaulē, bet pēc tam atspoguļojas attiecīgajā cilvēkā, viņu iespaidojot. Šis maģiskais komplekss iziet cauri astrālajai pasaulei un pieņem tajā jaunas formas, bet pēc tam izpaužas kā uzbrukumi un maina visu noburtā cilvēka dzīvi.

Domas, kas nav skaļi izteiktas vārdos, pazūd, gluži tāpat gaist vārdi, kurus neapstiprina darbība. Tikai šo formu vienība rada ietekmi, kas var būt gan laba, gan ļauna. Protams, jo maģiskais akts bijis sarežģītāks, jo spēcīgāka tā ietekme.

Jebkurā gadījumā, melnās maģijas pamatā ir zināma vienība: zaimošana, sātanisma reliģija, tumsas kults, naids pret visu labo, līdz augstākajai pakāpei kāpināts nāves un elles radību iemiesojums. Lūk, īstas raganas dzīvesveida un pasaules uztveres pamats!

Maģijas risks

Ikviens cilvēks ir piesātināts ar astrālo gaismu jeb enerģiju un nepārtraukti to gan atdod, gan saņem jaunu. Šis process pamatā notiek caur acīm un rokām — tie ir nervu centri, kuru uzdevums ir veikt astrālās enerģijas apmaiņu, vienlaikus iedarbojoties uz visa organisma nervu sistēmu. Taču raganas apzinās, ka, darot ļaunu, viņas pakļauj sevi nāves briesmām, ja nerūpēsies par kādu objektu, kuram noraidīt enerģētisko pretsitienu, jo astrālās darbības virzās pa apli un jebkurš magnētisks strāvojums ar milzu spēku atgriežas pie tā sūtītāja, ja nesasniedz mērķi.

Visu izšķir spēks

Jebkuras burvestības procesā, neatkarīgi no tā, kā iedarbība tiek veikta — no attāluma vai tiešā veidā pieskaroties, raganas enerģijas projekcija tiek izdarīta ar trīs spēku palīdzību: skatienu, roku un gribu. Lai šis process iegūtu pietiekami lielu spēku un nebūtu vien tukši draudi, ragana mēģina sevī pamodināt un stāties kontaktā ar tumsu, naidu un agresivitāti. Radot no šiem spēkiem enerģētisku plūsmu un orientējot to upura virzienā, tiek panākts vēlamais efekts.

Ja ragana pieder kādam maģiskam grupējumam, viņai savus uzdevumus veikt ir daudz vieglāk nekā vienatnē, jo maģiskā rituāla dalībnieki spēkus apvieno. Neraugoties uz to, tumšo mērķu sasniegšanai nepieciešams ilgs laiks, dažreiz vairākas dienas. Neviena ragana pret savu uzdevumu neattiecas vieglprātīgi un virspusēji, jo viņas darbība saistīta ar negatīvajām enerģijām, kas var nodarīt ļaunumu pašai. Risku iekrist pašai savos tīklos ragana var samazināt proporcionāli tam, cik viņa ir pārliecināta par sevi. Tikai prāts, kurā nemājo šaubas, spēj sevī akumulēt pietiekami daudz spēka un efektīvi to vadīt. Nonākot kontaktā ar upura zemapziņu un iztēles pasauli, sajūtot savas tumšās ticības un gribas spēku, ragana cenšas ieraudzīt savas burvestības iedarbību.

Pastāv daudz paņēmienu, kā sasniegt negatīvu iedarbību. Viens no tiem: izmantojot speciāli «kodētus» priekšmetus, kuri tiek negatīvi uzlādēti un darbojas tikai brīžos, kad upuris nonāk ar tiem kontaktā. Taču noteikt, kura no raganu darbības metodēm uzskatāma par visefektīvāko, ir grūti. Šīs nodarbes speciālistes uzskata, ka viss atkarīgs no izvirzītā uzdevuma veikšanas mērķtiecīguma, koncentrēšanās spējas.

Par visu jāmaksā

Ikviena ragana apzinās, ka ar savu darbību izjauc kosmisko kārtību, tādējādi uzņemoties atbildību par karmisko likumu pārkāpšanu. Tas nozīmē, ka jebkuras melnās maģijas darbības, kas vērstas pret kādu cilvēku, atgriežas pie raganas ar noteiktu spēku, proti, pār visām maģiskajām darbībām valda maģijas likums: «Par visu ir jāmaksā!» Lai izbēgtu no šādas taisnīgās atriebes, raganas izmanto dažādas pašaizsardzības tehnikas, tādēļ vissliktāk parasti klājas tām raganām, kuras nepārzina savu nodarbi un likumības.

Turpinājums nākamajā RB numurā

***

Interesanti

Maģijas rituālu nosacījumi

* Nepieciešama absolūta visu iekšējo spēku koncentrācija, kas pastiprināta ar daudzkārtēju darbības atkārtošanu.

* Buršanās stāvoklī raganas apziņai jābūt absolūti brīvai no šaubām un blakus domām.

* Lai ragana nonāktu kontaktā ar pašas apslēpto spēku, viņai jāizsauc sevī naids pret upuri un jāpaliek šajā stāvoklī visu rituāla laiku.

* Raganai jācenšas ieraudzīt savas darbības sekas un upura mokas.

* Jāievēro maģijas likums: «Ja esat ķēries pie nodomātās maģiskās operācijas izpildes, jums nav tiesību apstāties pusceļā — izplānotais process jāīsteno līdz galam, lai ko tas arī maksātu, jo nepabeigts darbs draud sodīt jūs pašu!» Ar šo likumu nevienai raganai jokoties nav vēlams.


Avots: http://www.apollo.lv/portal/life/articles/101029?comm_page=1 Raksta turpinājums, ja kādu interesē - http://www.apollo.lv/portal/life/articles/101532

Kategorija: Maģija | Skatījumu skaits: 3800 | Pievienoja: Laura | Atslēgvārdi: raganas, burvestības, witch, maģija

Komentāru kopskaits: 3
2 Egberts   (19.07.2011 01.11) [Materiāls]
Kristīgo baznīcu vajadzētu nosvilināt, kas ir daudz vairāk ļaunuma darijusi nekā tās raganas.

3 Laura   (08.11.2011 09.12) [Materiāls]
Agrāk par raganām uzskatīja arī dziedniekus, ekstrasensus, izgudrotājus...

Baznīcu tagad nevajag svilināt, nav vairs viņai šādas varas, tagad viņa pilda savu pareizo funkciju...

1 kity   (25.03.2010 11.55) [Materiāls]
OMG.... wacko

Vārds *:
Email:
Visi smaidiņi
Kods *: