[Acimredzamais neticamais ]

Galvenie » 2012 » Marts » 15 » Spoguļu maģija
01.30
Spoguļu maģijaSpoguļu maģija.
Jau no tālas senatnes, cilvēki spogulim piedēvēja maģiskas spējas. Meitenes ar to palīdzību mēģināja ieraudzīt savu līgavaini, gaišreģi zīlēja nākotni. Spoguli apsedza, ja mājā bija mirušais, lai mirušā dvēsele neapmaldītos spoguļa labirintos. Austrumos spoguli novietoja pie mājas ieejas durvīm, lai aizsargātos pret ļaunumu. Spoguli nēsāja kā amuletu uz krūtīm. Ir daudz pasaku, kas saistītas ar Aizspoguliju - pasauli, kas atrodas aiz spoguļa. Izrādās, ka mūsu senči, nebūt nebija tālu no patiesības.

Klusējošais liecinieks
Filmas "Pamatinstinkts"  scenārijs neiztika bez maģiskas pieskaņas. Skaistā Šerona Stoun atdodas kaisles pilniem mirkļiem ar rok - muzikantu. Brīdī, kad filmas varonis sasniedz kulmināciju, kaislīgā blondīne ar nazi nogalina savu mīlnieku.  Šī aina ir parādīta skatoties greznā spogulī, kas atrodas virs gultas. Ja policisti būtu nojautuši, ka spogulis kā video lentā ir ierakstījis notikušo ainu, tad filma nemaz nebūtu jāuzņem, jo noziedzniece būtu atklāta uzreiz. Pagaidām gan neliels skaits cilvēkus spēj saredzēt spogulī ainas, kas glabājas spoguļa atmiņā. Ar šo spēju ir apdāvināti tikai "iesvētītie". Viduslaiku mags Kornelius Agrippa kļuva slavens ar to, ka pēc klienta lūguma, viņš spogulī izsauca cilvēkus, kurus vēlējās redzēt klients. Starp izsauktajiem bija mirušie. 

Spogulis vampīrs
 Senajos rakstos ir minēts arī spogulis - vampīrs. Uzskatīja, ka ir bīstami mājās izvietot svešus spoguļus. Tas var radīt ļaunumu vai noskaudumu. Jo nav jau zināms, ko savā atmiņā glabā svešais spogulis. Iespējams, ka tas ir bijis strīdu, skandālu vai pat nozieguma liecinieks. Kā atpazīt spoguli - vampīru? No šādiem spoguļiem vējo aukstums, baznīcas svece to priekšā negrib degt un nodziest. Tādos spoguļos ir negatīvā enerģija. No tādiem spoguļiem ir jāatbrīvojas. Spoguļos reizēm var redzēt bijušos dzīvokļa saimniekus.

Cilvēks un viņa matrica
 Cilvēku ieskauj aura, par kuras esamību var pārliecināties ar speciāliem aparātiem to nofilmējot.  Katram no mums ir sava "energo - informatīvā matrica" - dvēsele. Spogulis atspoguļo un savā atmiņā saglabā ne tikai redzamās ķermeņa daļas, bet arī "smalkās enerģijas"  jeb informatīvo matricu. 

Jaunības noslēpums
 Vācu zinātnieks Karls fon Reihenbahs XX gs. apgalvoja, ka acu atspīdums, kas atspoguļojas spogulī, var nest nopietnas veselības problēmas. Tāpēc magi un  daudzi ekstrasensi nemīl skatīties spogulī. Katrā cilvēkā pakāpeniski krājas negatīvā enerģija, bet gadiem ejot notiek arī informācijas graušana, kas veicina cilvēka straujāku novecošanu.  Aplūkojot sevi spogulī, cilvēks tam nodot savu negatīvo informāciju. Tas vairāk attiecas uz sievietēm, kas spogulī pēta katru savu no jauna uzradušos grumbiņu vai lieku tauku kārtiņu. Spogulis šo informāciju saglabā un pastiprinātā veidā atdot cilvēkam atpakaļ, kas, savukārt, veicina organisma novecošanu. Tāpēc, aplūkojot sevi spogulī, uz sevi ir jāraugās ar mīlestību un gaišām domām. Ja ir grūti sevi spogulī aplūkot ar gaišām domām, tad labāk ir retāk tajā skatīties.
 Ja ir vēlme paildzināt jaunību, tad ir jāskatās savas jaunības bildes un tajās ir jāiedziļinās. Šīs bildes glabā agrāko informāciju, kurai pateicoties organisms "piebremzē" ar novecošanu.  Smadzenes automātiski atcerēsies, kā tajā laikā darbojās visa orgānu sistēma.
 Ja ir vēlme atgūt jaunību ar spoguļa palīdzību, tad spogulis ir jānovieto tā, lai tajā atspoguļotos debesis un būtu redzams arī pats cilvēks. Šo metodi nedrīkst izmantot gadījumos, ja ir kāds iekaisuma process organismā, jo tas pastiprinās iekaisuma procesu.

Tautas novērojumi, ticējumi
 
 Ar spoguļiem ir saistīti vairāki tautas ticējumi. Ja esiet izgājis no mājām, bet pusceļā atceraties, ka kaut ko esat aizmirsis mājās, tad atgriežoties pēc aizmirstā obligāti ir jāieskatās spogulī, lai nenotiktu kas slikts. Bērnu līdz viena gada vecumam nedrīkst nest pie spoguļa, citādi bērns slikti augs.  Par vissliktāko pazīmi skaitās - sasist spoguli. Reizē ar spoguli saplīst informācija par tajā redzētajiem cilvēkiem.
 Izsenis ir ticējums, ja mājās kāds mirst, tiek apklāti visi mājā esošie spoguļi, lai dvēsele neapmaldās spogulī. Ja tomēr kāds spogulis nav apsegts un tajā iemaldās mirušā dvēsele, tad nekāda tīrīšana tam nelīdzēs (nedz tīrīšana ar svēto ūdeni, nedz uguns tīrīšana). Lai atbrīvotu iemaldījušos dvēselīti, ir nepieciešams šo spoguli sasist. Spoguļa lauskas nedrīkst atstāt mājās, tās ir jāizmet.

Kategorija: Maģija | Skatījumu skaits: 2869 | Pievienoja: Laura | Atslēgvārdi: maģija, Cilvēks, vampīrs, ticējumi, dvēsele, spogulis

Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email:
Visi smaidiņi
Kods *: