[Acimredzamais neticamais ]

Galvenie » 2012 » Februāris » 10 » Daži simboli
12.41
Daži simboli

Pentagramms ir viens no... Autors: EsReinis Daži simboli
1.

Pentagramms ir viens no vecākajiem simboliem . Tas ir atrasts akmens alās, maiju apdzīvotajās vietās, kā arī Ķīnā, Indijā un arī Ēģiptē. Tas tiek aprakstīts kā spēcīgs simbols, kas pasargā no ļaunuma, sātana, nelaimēm, un dēmoniem. Tā ir piecstaru zvaigzne, kuras stari simbolizē uguni, ūdeni, zemi, vēju un garu. Tas tika plaši izmantots, Grieķijā un Babilonijā. Grieķi ticēja ka tam piemīt maģisks spēks un sauca to par pentalfu. Babiloniesi ticēja ka šai zvaigznei ir sakars ar Venēru un tās ceļu cauri debesīm. Kādu laiku Jeruzalemē pentagrams tika oficiāli pārdots. Tie kuri valkāja pentagrammu uz apģērba tie atklāti demonstrēja ka nodarbojas ar maģiju. Šis simbols tika arī izmantots kā laimes, veselības, aizsardzības, un veiksmes piešķiršanas talismans. Viduslaikos šī zīme tika zīmēta uz māju durvīm un logiem, lai nelaistu mājā ļaunumu. Ar šo simbolu viņi vēstija arī vai ir ziema vai vasara.

Ja ap pentagrammu apvelk... Autors: EsReinis Daži simboli
2.

Ja ap pentagrammu apvelk apli, tad to sauc par pentaklu. To sauc arī par raganu zvaigzni. To sauc arī par nepārtraukto saiti, jo to zīmē ar vienu nepārtrauktu līniju. Šo zīmi izmanto arī rituālos, un lai piešķirtu spējas. Izmanto kā spēka, un varas piešķiršanu garam. Lielākajai daļai pagānu tas simbolizē elemntu zeme. Tas ir arī kā raganu otrā ranga zīme. Dažos rituālos tas apzīmē dzimšanu un atdzimšanu. Ja šie amuleti tiek veidoti no koka tad tie ir veltīti dabai. Tie kas ir gatavoti no sudraba, tie simbolizē mēness enerģiju, bet tie kas no zelta, tie savukārt, simbolizē saules enerģiju. Raganas, amuletus ar šo simbolu, veidoja no visdažādākajiem materiāliem, un rotāja ar akmeņiem, dārgakmeņiem, stikla lauskām un zīmēja uz tiem speciālas zīmes, jo tā šie amuleti, kalpoja viņu konkrēti domātajam mērķim.

apgrieztais pentakls ir tas... Autors: EsReinis Daži simboli
3.

apgrieztais pentakls ir tas pats pentakls tikai apgriezsts kājām gaisā. Tas parasti tiek saistīts ar ļaunumu un sātanu. Ja vertikālā versija saistās ar dievu, tad apgrieztā ir velns, sātans. Abi apakšējie stari pagriezti uz augšu, simbolizē ragus. Tas atspoguļo mūsu ēnu pusi, par kuru iespējams pat mēs paši nenojaušam, vai cenšamies noslēpt. Pat Pitagors esot uzskatijis, ka pentakls, vai pentalfa ir perfektā dieva bilde, jo savienojot stūrus tiek iegūti citi pentakli, un citi piecstūri, līdz tie kļūst aizvien mazāki, līdz tie ir pielīdzināmi nullei.

19 gadsimtā Elifass Levi... Autors: EsReinis Daži simboli
4.

19. gadsimtā Elifass Levi attēloja šo simbolu ar āzi, kurš ir pacēlis ragus un ir gatavs cīnīties ar debesīm. Tas ir minēts grāmatā "The Key Of Great Mysteries". 1966. gadā arī tika atklāta sātana baznīca Sanfransiko. Uzsākot rituālus šajā baznīcā šis simbols tiek pacelts virs altāra. Šo simbolu izmanto arī daudzas citas organizācijas, kuras pārsvarā nodarbojas ar sātanismu. Dažās kopienās ar so simbolu apzīmē nākamā ranga burvijus un raganas melnajā maģijā, taču ar laiku tika tam ieviesti arī citi simboli, piemēram, trijstūris. Simboli kas ir ap āža galvu kabalistiski simboli, kurus izrunā pekles čuska, jeb Levitiāns, kas tiek saistīta ar sātanu.

Solomona pentakls ir zināms... Autors: EsReinis Daži simboli
5.

Solomona pentakls ir zināms kā burvju pentakls. Tā mērķis ir dievišķā maģija. Šis ir dievišķā spēka simbols. Var pārstāvēt dievu vai cilvēku, kopā ar piecām maņām, piecas brūces uz krusta no kristus, un pieci punkti no cilvēka, kuri ir izstiepti( galva, rokas, kājas). Pārsvarā tas tomēr tiek apzīmēts kā spēka simbols. Pasargā no tā kas var uzbrukt, un ļauj kontrolēt ļaunos spēkus, kas grasās uzbrukt.

Scaronie simboli ir... Autors: EsReinis Daži simboli
6.

Šie simboli ir gājuši cauri vēsturei un uzskati laika gaitā ir mainījušies, viss ir dokumentēts un izsekots. Viedokļu ir daudz un dažādu, ir pareizi ir nepareizi, ir labi un ir ļauni. Ir daudz mediji caur kuriem tiek jaukts prāts, TV un filmas. Notiek cīņas par simboliem ar kristiešiem, un ir daudz un dažādu viedokļu. Ir gadījumi ka par pentagramma nēsāšanu bērnus izslēdz no skolām, jo skolotājiem tas iedveš šausmas un saistās ar kautko ļaunu vai sātanisku. Taču citi skolotāji kuri ir pagāni, baidās nēsāt šīs rotaslietas skolā, jo baidās no citu skolotāju attieksmes. Cilvēki saistībā ar šiem simboliem un to stereotipiem ir cietuši un ir tikuši nogalināti. Neviens nevar zināt, kā laika gaitā mainīsies šo simbolu nozīme.

Avots - http://www.spoki.lv/mistika/Dazi-simboli/448164

Kategorija: Simboli, rūnas, krāsu, lietu nozīmes | Skatījumu skaits: 4967 | Pievienoja: Laura | Atslēgvārdi: Symbols, vēsture, pentakla, aizsardzība, Pentagramma, Simboli, Magic, veselība, maģija

Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email:
Visi smaidiņi
Kods *: