[Acimredzamais neticamais ]

Galvenie » 2012 » Februāris » 8 » Koki mūsu ikdienā
10.41
Koki mūsu ikdienā

Augi, koki, dzīvnieki un cilvēki ir    savstarpēji saistīti. Tikai attīstības gaitā cilvēks ir zaudējis spēju saprast, sadzirdēt, izjust slimā ķermeņa daļas pašus pirmos signālus, saucienus pēc palīdzības un brīdinājumus par draudošo slimību. Toties saslimis suns, vadoties pēc savas intuīcijas, mežā vai pļavā atradīs sev nepieciešamo zālīti, kas nepieciešama viņa veselības uzlabošanai.
 Savas enerģijas attīrīšanai, enerģijas papildināšanai senie ķelti, Tibetas jogi bieži izmanto  koku enerģiju. Ķelti godāja kokus un katram jaundzimušajam piedēvēja savu koku. Koks sargāja cilvēku no dažādām slimībām, papildināja cilvēka dzīves enerģiju un pasargāja cilvēku no dažādiem negaidītiem dzīves pavērsieniem vai bīstamiem notikumiem. Druīdi uzskata, ka cilvēks un koks ir dabas sastāvdaļas. Tātad, fiziski un garīgi sagatavots cilvēks ir spējīgs smelties sev vajadzīgo enerģiju no kokiem. Garīgā sagatavošanās ir saistīta ar zināšanām par kokiem, par to enerģijām. Lai izmantotu koku enerģiju ir jāzina, kurš koks dod enerģiju, kurš samazina enerģiju.
 Kokam, no kura gribam smelties enerģiju, ir jābūt veselīgam. Vislielāko enerģiju var iegūt no koka, kuram līdzās nav citu koku. Attālumam starp kokiem ir jābūt vismaz 6 metriem.
 Kā iegūt enerģiju no kokiem. 
 Ja cilvēks ir noguris, viņu nomoka depresija vai viņš ir saslimis (izņemot iekaisuma procesus), tad, smeļoties koka enerģiju, ir jānostājas kokam dienvidu pusē. No sākuma sasveicinamies ar koku, piespiežam pieri pie koka stumbra, apskaujam to galvas augstumā un lūdzam kokam palīdzību, piespiežam visu ķermeni pie koka. 
 Ja cilvēks ir pārāk satraukts, iztukšots, ir iekaisuma procesi, tad jānostājas koka ziemeļu pusē. Jasasveicinās ar koku, jālūdz tam palīdzība un pie koka piespiežamies ar muguru, rokas ir nolaistas uz leju, bet plaukstas ir piespiestas pie koka stumbra. 
 Ja vienkārši gribam pasmelties koka enerģiju, tad apskaujam koku vienalga no kuras puses. Saņemot enerģiju no koka, cilvēku var pārņemt dažādas izjūtas. Citi izjūt, it kā kaut kas izplūst caur visu ķermeni, var būt viegls galvas reibonis, siltuma sajūta. Daži izjūt dīvainu vieglumu visā ķermenī, miegainību vai gluži pretēji - lielu enerģijas pieplūdumu. Katrs cilvēks savādāk izjūt koku enerģiju un ir arī cilvēki, kas vispār to neizjūt. Toties, ikviens, kas ir pietuvojies kokam, neatkarīgi no viņa izjūtām, saņem enerģiju no koka. Nav jāuztraucas, ja pirmajā reizē nespējāt kontaktēties ar koku un neizjutāt koku enerģiju. Varbūt tas izdosies otrajā, trešajā vai citās nākamajās reizēs. Jāatceras, ka pie koka ir jāiet tikai ir labām domām. 
 Ne visi koki ārstē vienādi. Vieni ir neitrāli, citi papildina cilvēka enerģiju, bet citi atņem enerģiju ( "koki-vampīri" ).
 Kad cilvēkam ir jāatbrīvojas no negatīvās enerģijas, kad viņš grib attīrīt savus enerģētiskos kanālos, izmainīt savu biolauku, viņam ir jāiet tieši pie "kokiem-vampīriem", kas atņem lieko enerģiju. 
 "Koki-vampīri" ir : apse, papele, kastanis, kārkls, vītols, egle, ieva un kadiķis.
 Apse ļoti labi attīra no negatīvās enerģijas. Pieejot pie apses ir jābūt pilnībā "atvērtam" un ar katru elpas izelpu domās ir jāatbrīvojas no visa sliktā. Jau tālā senatnē tika uzskatīts, ka vislabākais ierocis cīņā pret spokiem, vampīriem, tumšajiem spēkiem ir apses miets.  Apsei piemīt brīnišķīga spēja pārveidot un jau attīrītā veidā novadīt visu negatīvo, tumšo enerģiju zemē, ūdenī. Attīroties no negatīvā, cilvēks sāk justies vieglāk un brīvāk. Ar apses palīdzību ir iespējams atbrīvoties un pasargāties no enerģētiskiem uzbrukumiem kabinetā, uz ielas un citās sabiedriskās vietās. Lai iegūtu apses aizsardzību, no apses zariņa ir jāizveido kāda rotaslieta vai vienkārši jānēsā līdzi mazs apses zariņš. 
 Lai mazinātu sāpes, ir jāpiespiežas pie apses. 
 Var pagatavot arī mazas apses zara ripiņas, vai plānus dēlīšus, kas labi palīdz galvassāpju gadījumā. Daudzi kaitnieki met lielu līkumu apsei, tāpēc agrākajos laikos, baznīcas kupolu iekšpuse tika veidota no apses.
 Kaut arī kadiķi vairāk var pieskaitīt pie krūmiem nevis kokiem, tomēr tam arī piemīt liels attīrīšanas potenciāls. Atšķirībā no apses, tas nevis attīra pašu cilvēku, bet gan cilvēka apkārtējo vidi. Ar kadiķa palīdzību (to dedzinot) var attīrīt cilvēka auru, dzīvokli, māju, mašīnu.
 Papelei ir vienmērīga, noteikta un spēcīga regulējoša enerģija. Tā palīdz psiholoģisko procesu korekcijā. Papeles enerģiju labāk ir vērst uz konkrētu vietu ķermenī, kur ir kāds iekaisuma process: uz galvu, ja ir galvassāpes vai piespiežot koka ripiņas vai dēlīti tieši pie sāpošās vietas ķermenī - pie locītavām vai uz mugurkaula.
 Kastaņa ripiņas vai dēlīši labi palīdz poliartrīta gadījumos.
Kārkliem un vītolam piemīt mierīga, nomierinoša, atbrīvojoša enerģija, tāpēc to ir labi izmantot psihisko traumu vai nervu sasprindzinājuma gadījumos, kā arī lai mazinātu un  noņemtu galvassāpes. 
 Pagatavotajiem dēlīšiem no kokiem ir jābūt apmēram 10-20 mm resnumā un  50-80 mm garumā. Tos liek pie sāpošās vietas pārdienās uz 20 - 30 minūtēm. 
 Nav vēlams pārāk ilgi uzturēties pie "kokiem-vampīriem", jo tie var atņemt pārāk daudz enerģijas. 

 Enerģiju dodošie koki ("koki - donori" )  ir: ozols, kļava, priede, akācija, bērzs un irbene.
 Visspēcīgākā enerģija ir ozolam. Tuvojoties ozolam vienlaicīgi var parādīties gan neliela baiļu sajūta, gan arī spēcīga pievilkšanās sajūta pie koka, kurš spējīgs dot daudz enerģijas un domu skaidrību. Senči uzskatīja, ja kāds par kaut ko nopietni gribēja padomāt, tad lai pastāv pie ozola. Cilvēks, kas pastāvējis pie ozola, iegūst domu apskaidrību. Droši tuvojieties ozolam un ozols padalīsies ar savu gaišo, spēcīgo enerģiju.
 Priede piepilda cilvēka ķermeni ar spēcīgu, impulsīvu enerģiju. Ar priedes enerģiju vislabāk ir uzlādēties tikai pirms izšķirošiem, dzīvei svarīgiem brīžiem.  Priedes enerģija paceļ tonusu, paaugstina arī imunitāti un zināmā mērā ir arī kā antidepresants. Priede ir spējīga mazināt cilvēka šaubas, uztraukumu. Priede ir labsirdīgs koks, pie kura ir jāiet ar atvērtu sirdi.  Bet jāatceras, ka cilvēkiem, kuriem ir slima sirds vai bieži moka migrēna, labāk būtu atturēties no pastaigām priežu mežos. 
 Ja gadījumā priede nevar palīdzēt, tad vērsieties pēc palīdzības pie kļavas.
 Kļava ir vienādi laba visiem cilvēkiem. Kļava palīdzēs ātrāk atbrīvoties no slimības vai atvieglos slimības gaitu. Kļava saprotoši uztver visus cilvēku emocionālos "sprādzienus" un saprot, ka tie nav vērsti pret viņu.  Apmaiņā kļava cilvēkam dot spēku, mieru un stabilitātes sajūtu. Ļoti veselīgi ir dzert kļavu sulu.
 Bērzs izdala maigu, nomierinošu enerģiju, kura plūst nepārtraukti un spēcīgi. Ne katrs cilvēks ir spējīgs saņemt bērza palīdzību. Palīdzību var saņemt tikai tāds cilvēks, kas mīl šo koku un pret to izturas ar maigumu. Pret tādiem cilvēkiem bērzs ir devīgs un dāvā savu enerģiju pārpārēm. Cilvēks, kuru bērzs iemīlēs, bērza klātbūtnē būs vesels un spēcīgs. Bērzs spēj sadziedēt gan garīgās, gan arī fiziskās rētas. 
 Akācija - tas ir universāls koks, kuras enerģija ir vērtīga visiem, bet it sevišķi sievietēm.
 Irbenes enerģija ir līdzīga akācijas enerģijai, tikai daudzuma ziņā tā ir mazāka.

 Lai papildinātu savu enerģiju ar koka enerģiju vajag kontaktēties ar koku personīgi un vienam pašam. 
 Lai pareizi papildinātu savu enerģiju ar koka gaišo enerģiju, pastāviet 40 - 50 cm attālumā no koka  2 - 5 minūtes, domās vērsieties pie koka ar lūgumu palīdzēt, pēc tam cieši pieejiet pie koka. Piespiediet pie koka stumbra seju, it kā to noskūpstot. Pēc tam atbrīvojieties un iedomājieties, ka ar katru elpas vilcienu jūsu ķermenī ieplūst sudrabota, gaiši zila vai violeta gaisma. Tā plūst pa jūsu rokām, mugurkaulu, kājām un sakoncentrējas saules pinumā. Pie koka-donora nevajadzētu stāvēt ilgāk par 3 - 5 minūtēm, citādi par paaugstināties asinsspiediens un tikt traucēts miegs.

 Ejot prom no koka, neaizmirstiet viņam pateikt paldies!

Kategorija: Enerģētika | Skatījumu skaits: 2125 | Pievienoja: Laura | Atslēgvārdi: enerģētika, enerģētiskie vampīri, veselība, koki, enerģija

Komentāru kopskaits: 2
2 Ted   (24.03.2012 05.37) [Materiāls]
Its like you read my mind! You seem to know so much about this, like you wrote the book in it or something. I think that you could do with a few pics to drive the mgsease home a little bit, but instead of that, this is great blog. A great read. I'll certainly be back.

1 Laura   (08.02.2012 10.42) [Materiāls]
Par katru koku atsevišķi - šeit

Vārds *:
Email:
Visi smaidiņi
Kods *: