[Acimredzamais neticamais ]
Galvenie » 2012 » Novembris » 07

2013. gada horoskops sola dvīņiem ļoti produktīvu, nozīmīgu gadu darba sfērā. Dvīņiem nāksies strādāt ļoti saspringti, jo būs daudz šķēršļu un problēmu viņu ceļā. Bet pirms sākt jaunus projektus un jaunu dzīvi 2013. gadā dvīņiem jānokārto visus vecos nepabeigtos darbus un problēmas.

Dvīņiem būs jābūt patiesiem ar apkārtesošiem cilvēkiem, jo vēlāk viņiem būs vajadzīgi šo cilvēku padomi un atbalsts. Dvīņiem būs jāplāno savs darbs un jāpieņem pie prātīgi lēmumi, jo darba rezultāti būs redzami tikai vēlāk. Dvīņiem nāksies iemācīties dzīvot ekonomiskāk, lai gan naudas pieplūdums būs patstāvīgs, viņi tāpat jutis tās trūkumu, it īpaši ja tērēs to neapdomāti. Labāk apdomāt jebkuru pirkumu, savādāk nauda tiks izsviesta vējā. Lai nauda nestu ienākumus, to labāk ieguldīt biznesā vai nekustamos īpašumus.

2013. gadā dvīņiem projektos var iet reizēm smagi, tad nevajag attiekties no palīdzības, vairāk jāuzticas cilvēkiem.

 

2013. gadā dvīņi attiecību, mīlestības ziņā būs daudz atvērtāki un meklēs mieru, stabilitāti, lai gan grūtības nesīs viņu pašu raksturs – nedrošība, nepastāvība, biežā garastāvokļa un interešu maiņa. Dvīņiem būs jācenšas pārvarēt sevi.

2013. gads dvīņiem sola daudz jaunu romantisku pazīšanos, viņu ar prieku ielaidīsies dēkās, būs vieglprātīgi un tieši vieglprātība var neatnest gaidīto tikšanos ar savu īsto cilvēku. Savu otro pusi dvīņiem ir lielāka iespēja satikt uz pavasara pusi, bet nav jāķer katrs pretim gājējs.

Lai padarītu savu ģimeni stiprāku dvīņiem ar savu mīļoto jāatrod kopējs hobijs, aizraušanās, jāpavada vairāk laika kopā. 2013 gadā dvīņus var gaidīt ģimenes pieaugums.

Precēti dvīņi nevajadzētu aizdomāties par romānu, mirkļa sajūtas nav tā vērtas, jo šādi var pazaudēt savu mīļoto cilvēku un vēlāk atliks to tik nožēlot.

Kategorija: Horoskopi 2013. gadam | Skatijumi: 3677 | Pievienoja: Laura | Datums: 07.11.2012 | Komentāri (0)

2013. gada horoskops vērsim sola ļoti piesātinātu darba grafiku. Šīs zīmes pārstāvji kļūs daudz pārliecinātāki par sevi un novērtēs sava darba augļus. Vērsi gaidīs daudz jaunas pazīšanās, kas pozitīvi ietekmēs viņu karjeru un turpmāko dzīvi.

2013. gads vērsim būs diez gan mierīgs, ar lēnu gājumu, veiksme pavadīs vērsi, bet vērsim būs jāuzmanās no skaudīgiem, ļaunprātīgiem cilvēkiem, jo viņi viegli iepīs vērsi slēptās intrigās un radīs problēmas. Īpaši uzmanīgi un apdomīgi ir jāparaksta dokumenti, jāizvēlas darba partneri.

2013. gadā vērsis varēs izpaust savu izdomu un oriģinalitāti jaunos projektos, šis ir gads, kurā kreatīvas idejas var gūt panākumus. Galvenais ir pozitīva domāšana un izvairīšanas no stresa.

 

2013. gads vērsim attiecību, mīlestības ziņā būs gads, kad vērsis spēs spert soli uz priekšu – atzīties mīlestībā, lūgt roku un varbūt pat aprēcieties.

Ja vērsim vel nav mīļotā cilvēka, tad šogad viņš viņu satiks, varbūt pat netīšam uz ielas, iemīlēsies no pirmā acu skata. Un vērsis atklās, ka viņš ir ļoti romantisks un jūtīgas dabas cilvēks. 2013. gads nesola vētrainas, kaislīgas attiecības, bet gan mierīgas un harmoniskas, kuras vērsis turēs lielā cieņā.

Vēršiem kam jau ir ģimene, paši vērši var būt ļoti stingri un censties ievest kārtību ģimenē, kas var slikti ietekmēt savstarpējās attiecības. Ja vērsis šādi izturas, tad viņam pašam ir jāmaina sava uzvedība un jāatceras, ka tas ko viņš vēlās mājās ir harmonija un laime un to nevar nodrošināt komandējot.

Kategorija: Horoskopi 2013. gadam | Skatijumi: 3803 | Pievienoja: Laura | Datums: 07.11.2012 | Komentāri (0)

2013. gada horoskops aunam sola lielas perspektīvas un daudz darba. Auns ķersies pie jebkura jauna darba un projekta ar lielu entuziasmu un pašatdevi, kas vedīs pie pozitīva iznākuma, tikai ja aunam pietiks pacietības un iztiks bez liekas stūrgalvības. Svarīga ir visu projektu izplānošana.

2013. gads būs ļoti labvēlīgs mākslinieciskajiem un kreatīvajiem auniem, viņi spēs izkopt savas spējas un talantus, kā arī viņu projekti tiks labi novērtēti.

Lielo lomu darbā un karjeras kāpumā nospēlēs attiecības ar apkārtesošiem cilvēkiem, labas attiecības, iespējams, var vest pie karjeras kāpuma, kamēr pat mazākie konflikti var novest līdz pat darba zaudējumiem. 2013. gadā aunam attiecības būs kā koks ar diviem galiem, tas attiecināms gan uz ģimeni, draugiem un darbu. Zelta vidus ceļu būs grūti atrast - tieši tādēļ ir jāizvairās no nevajadzīgiem konfliktiem un strīdiem par sīkumiem. 2013. gada aunam ir jāpievērš vairāk uzmanības savai ģimenei, draugiem, mīļotājam cilvēkam un mazāk jāuzsver savs ES.

2013. gadā aunu gaida daudz jaunu draugu un darba partneru, jo neskatoties uz auna smago raksturu, viņš tāpat pievelk cilvēkus.

2013. gads aunam attiecību, mīlestības ziņā būs ļoti svarīgs gads, jo šis būs gads kad ir vislielākā iespēja satikt savu īsto cilvēku. To zvaigznes sola vairāk uz pavasara vai rudens sākumu. Daudz romantisku piedzīvojumu.

Cilvēkiem kam ir mīļotais cilvēks un ģimene šajā gadā nostiprinās savas sajūtas un iegūs gaidīto harmoniju attiecības.

Galvenais aunam būt pacietīgam, ieklausīties citos, būt atvērtam, lieki neveidot konfliktus, Šis gads patiesi pārbaudīs auna attiecības un iespējams, emocijas ies pāri visam, bet aunam galvenais saglabāt savas prioritātes un nepieņemt muļķīgus, neapdomātus lēmumus.

Kategorija: Horoskopi 2013. gadam | Skatijumi: 3955 | Pievienoja: Laura | Datums: 07.11.2012 | Komentāri (0)