[Acimredzamais neticamais ]

Galvenie » 2011 » Novembris » 22 » Kristāliskie bērni
22.13
Kristāliskie bērni


Pirmais ko kristālikajos... Autors: Ascension Kristāliskie bērni.
1. Pirmais, ko kristālikajos bērnos pamanām, ir viņu lielās, dziļās, savam vecumam neatbilstoši viedās acis. Skatoties kristālisko bērnu acīs, rodas sajūta, ir kā mūsu dvēsele būtu pilnībā atvērta šo bērnu priekšā un viņi spētu saredzēt tieši tādu, kāda tā ir. Un tā nav tikai sajūta tā patiešām ir.
Iespējams ka jūs jau esat... Autors: Ascension Kristāliskie bērni.
2. Iespējams, ka jūs jau esat sastapuši kādu no šīs jaunās paaudzes bērniem. Uz mūsu planētas viņu kļūst arvien vairāk. Viņi ir laimīgi, apburoši un prot piedot. Šie jaunās paaudzes bērni, no tikko dzimusiem līdz apmēram 7 gadus veciem, ir pavisam citadi nekā agrāk dzimušie. Daudzējādā ziņā ideāli, viņi norāda ceļu, pa kuru cilvēcei iet... un tas ir pozitīvs virziens.
Kristāliskajiem bērniem ir... Autors: Ascension Kristāliskie bērni.
3. Kristāliskajiem bērniem ir dažas kopīgas iezīmes ar gados vecākiem bērniem un jauniešiem (apmēram no 7 līdz 25 gadiem), kurus dēvē par indigo bērniem. Abām šīm paaudzēm ir augsti attīstīta intuīcija un garrīgās spējas, un abu paaudžu bērni ir nākuši šai pasaulē ar svarīgiem dzīves uzdevumiem. Galvenās atsķirības ir viņu temperamentā.Indigo bērniem ir cīnītāja gars, jo viņu kolektīvais uzdevums ir iznīcināt vecās pieejas, kas mums vairs nekalpo. Viņu uzdevums ir atcelt valsts pārvaldes, izglītības un likumdošanas sistēmas, kurām pietrūkst veseluma.Lai šo mērķi sasniegtu, indigo bērniem nepeiciešams dedzīgs temperaments un nelokāma mērķtiecība.
Pieaugušie kuri pretojas... Autors: Ascension Kristāliskie bērni.
4. Pieaugušie, kuri pretojas pārmaiņām un pieprasa pakļaušanos, var pārprast indigo bērnus. Šiem bērniem bieži kļūdīgi tiek piedēvētas dažādas psihiatrijas diagnozes, kā uzmanības deficīta un hiperaktīvais sindroms. Skumji ir tas, ka tad, kad šie bērni tiek ''ārstēti'' ar medikamentiem, viņi zaudē savu brīnišķīgo jūtigumu, garīgās dāvanas un cīnītāja enerģiju.
Pretstatā indigo bērniem... Autors: Ascension Kristāliskie bērni.
5. Pretstatā indigo bērniem kristāliskie bērni ir liksmi un ar līdzsvarotu temperamentu. Protams, arī kristāliskajiem bērniem dažkārt var būt dusmu lēkmes, taču viņi viegli piedod un nesarežģī lietas. Kristāliskei bērni ir tā paaudze, kura var pildīt savu uzdevumu, pateicoties indigo bērnu paveiktajam. Vispirms Indigo bērni kā ar mačeti izcērt visu, kam pietrūkst godīguma. Pa attīrīto laiku viņiem seko kristāliskie bērni, ienākot drošākā, nekaitīgākā pasaulē.
Termini indigo un ... Autors: Ascension Kristāliskie bērni.
6. Termini ''indigo'' un '' kristāliskie'' tiek lietoti tādēļ, ka tie vizprecīzāk raksturo šo bērnu auras krāsas un enerģētisko uzbūvi. Indigo bērnu aurā ir daudz indigo zilās krāsas. Kristālisko bērnu auras ir brīnišķīgi skaistas, daudz krāsainas un lāsmojošas, pasteļtoņos ar kvarca kristāla prizmas efektu. Kristāliskajiem bērniem patīk akmeņi un kristāli. Tādēļ arī šie bērni tika nosaukti par kristāliskajiem bērniem.

Kategorija: Cilvēka spējas | Skatījumu skaits: 4014 | Pievienoja: Laura | Atslēgvārdi: kristāliskie bērni, indigo bērni, indigo
Citi līdzīgi raksti:

Komentāru kopskaits: 4
4 Tia   (22.03.2012 06.46)
All of these articles have saved me a lot of heaadches.

3 UnknowNDUDE   (26.11.2011 18.13)
Biju dzirdējis tikai par indīgo

1 Markus   (23.11.2011 13.36)
Otras bildes meica mani biede.

2 Laura   (23.11.2011 22.05)
Nu nevajag smukas actiņas smile

Vārds *:
Email:
Visi smaidiņi
Kods *: