[Acimredzamais neticamais ]
Galvenie » 2013 » Novembris » 26

2014. gada horoskops strēlniekam sola visu vai neko. Zirga gadā strēlnieku gaida daudz izaicinājumu, negaidītu notikumu, riskantu piedāvājumu, darījumu. 2014. gads būs ļoti neparasts, tas izsitīs daudzus strēlniekus no viņu ikdienas un ierindas. Galvenais strēlniekam būs nepadoties panikai un stāties tam visam pretī, jo tas būs tā vērts. Kā arī strēlnieks nedrīkstēs aizmirst, ka viņu atbalsta gan ģimene, gan viņu tuvinieki, draugi un strēlnieks varēs uz viņiem paļauties pašos grūtākos momentos.

2014. gadā strēlniekam darba un karjeras jomā sola daudz neparedzamu notikumu. Pirmajā gada pusē strēlnieki jutīs, ka viņi ir ļoti atkarīgi no saviem darba partneriem, kolēģiem, kuru rīcības būs neprognozējamas un nepārdomātas. Dēļ šīm rīcībām apstāsies visi projekti un plāni, visa veida palīdzība, kuru sniegs un saņems strēlnieks nepalīdzēs tikt ārā no strupceļā. Jauni un riskanti, bet ienesīgi darba piedāvājumi un projekti gaidāmi strēlniekam otrā gada pusē, pats galvenais būs izkustēties no iesēdētās vietas un pieņemt tos. Zvaigznes sola veiksmi 2014. gadā visos strēlnieka darbos, kā arī būs cilvēki, paziņas gatavi palīdzēt strēlniekam. Naudas ziņā pirmā gada puse būs diez gan sarežģīta, peļņa būs nestabila, bet otra gada pusē naudas būs gana visam.

2014. gads strēlniekam attiecību un mīlestības ziņā daudz pārbaudījumu. It īpaši tas skars strēlniekus, kuru attiecības ir tikai sākušās un strēlnieks nav pārliecināts par savām jūtām, iespējams, strēlnieka sirdī būs vel kāds cilvēks un strēlniekam nāksies izvēlēties vieno vai otru. Strēlniekiem, kuriem ir ģimenes būs daudz problēmu ar bērniem un viņu uzvedību, kura bieži izraisīs materiālus zaudējumus. Lai gan ar otrā gada pusē strēlniekam mājās ienāks miers un labvēlība.

Vientuļajiem strēlniekiem savas otras pusītes meklējumos būs veiksmīga vasara, strēlniekiem būs jāmeklē kāds ar kuru viņi patiešām jutīs saikni, kuru viņi nekad nevēlēsies pārraut.

2014. gads veselības ziņā strēlniekam būs diez gan smags. Uztraukumi un stress slikti ietekmēs strēlnieku pašsajūtu, radīsies problēmas ar nervu sistēmu, bezmiegs, galvas sāpēs.

Kopumā, strēlniekam būs jātiek galā ar zirga gadu kā izaicinājumu, kura beigās viņu gaidīs balva, bet ja strēlnieks padosies, tad viņu pa zirga gads nesīs kā vienmuļa straume pa viņa vienmuļo dzīvi.

Kategorija: Horoskopi 2014. gadam | Skatijumi: 5537 | Pievienoja: Laura | Datums: 26.11.2013 | Komentāri (2)

2014. gada horoskops sola skorpionam daudz jaunas iespējas, ja tik skorpions atbrīvosies no savu nepabeigto darbu astes. Skorpionam būs jāsaplāno nākošais darbs un jāpabeidz viss iesāktais, jāatdod parādi, savādāk visas viņa pūles būs bezjēdzīgas. Skorpions zirga gadā būs pats savas laimes kalējs, bet arī veiksme stāvēs skorpionam blakus. Īpaši veiksmīgs zirga gads būs skorpionam, kuri vēlās attīstīt savus talantus un prasmes. 

2014. gadā skorpionam darba un karjeras jomā iesāksies jauns cikls. Daudzi skorpioni atskatīsies uz darbiem, ko viņi ir veikuši un apdomās cik liela perspektīva viņus būs turpināt. Zirga gads būs tas laiks, kad būs jāpamet viss, kas ir bezcerīgs un neizdevies. Daudziem skorpioniem sagādās problēmas viņu darba kolēģi ar savām baumām un aprunāšanu, iespējams šo iemeslu dēļ skorpioni pametīs vai pazaudēs savu darbu. Otrā gada pusē skorpionu gaida jauni darbi un plāni, kuri būs daudz ienesīgāki un radošāki. Finansiālā situācija krietni uzlabosies gada otrā pusē, saistībā ar izdevīgajiem darba piedāvājumiem.

2014. gads skorpionam attiecību un mīlestības ziņā būs mierīgs. Visas problēmas, kas gadīsies skorpionu attiecību, ģimenes ceļā, viņi mierīgi, kopīgi izrisinās. Lai gan daudzi skorpioni, kuri ienāks zirga gadā ar jaunām attiecībām, gaidīs gan strīdi, gan konflikti, bet tas vai nu nostiprinās jaunās attiecības vai nu satricinās. Daudzus skorpionus gada otrā pusē sagaidīs problēmas ar radiniekiem, kuri centīsies līst skorpionu attiecībās vai biznesā, skorpionam būs jāpierāda, ka viņiem tur nav vietas.

Vientuļajiem skorpioniem būs daudz piekritēju, kuri ātri uzradīsies un tik pat ātri pazudīs, tāpēc skorpionam būs jābūt uzmanīgam ar savas simpātijas un uzmanības izdaiļāšanu, visiem tās nepietiks. Vislielākā iespēja skorpionam atrast savu īsto pusīti būs ziema, skorpions ātri vien sapratīs, ka ar šo cilvēku viņš vēlās būt kopā un tās nav tikai mirkļa iespaids.

2014. gads veselības ziņā skorpionam būs labs, nekādas slimības viņu netraucēs. Vienīgi skorpioniem, kuri vada mašīnu vai nodarbojās ar ekstremālajiem sporta veidiem, vajadzēs būt daudz piesardzīgākiem un uzmanīgākiem.

Kopumā, skorpionam būs mazliet jāpacīnās par savu laimi zilā zirga gadā, bet ar laiku viņi sapratīs, ka viss nav tik slikti vai grūti cik viņiem likās sākumā, galvenais ir tik kustēties uz priekšu.

Kategorija: Horoskopi 2014. gadam | Skatijumi: 5800 | Pievienoja: Laura | Datums: 26.11.2013 | Komentāri (1)