[Acimredzamais neticamais ]
Galvenie » 2015 » Decembris » 17

2016. gada horoskops svariem sola ne tik viennozīmīgu sarkanā pērtiķa gadu, jo svariem abos kausos būs dažādas lietas, kas svārstīs viņus turp un atpakaļ. Ne viss būs tā kā liksies svariem sākumā, viņi mēģinās saskatīt cilvēkos sliktus nodomus, nebūs droši par savām izvēlēm un šaubīsies vai zem viņu kājām nav plāns ledus. Bet nekādas globālas izmaiņas ar svariem 2016. gadā nenotiks. Dzīve piesviedīs visādus notikumus, piedzīvojumus, izbraucienus, kas sāks iedvesmot svarus, ļaujot aizmirst par viņu iedomātajām problēmām. Daudzi svari satiks ļoti vecus draugus un paziņas, par kuru satikšanu pat nesapņoja. Ģimene būs ļoti svarīga un dārga svariem uguns pērtiķa gadā.

2016. gadā svari darbā un karjeras jomā virzīsies ar nelieliem soļiem uz priekšu. Svariem padosies viss viegli un viņi kustēsies nesteidzoties uz saviem izvirzītajiem mērķiem. Otrā gada pusē svaru dzīve ienāks cilvēks, kas palīdzes svariem iegūt labāku amatu vai vispār nomainīt esošo darbu, galvenais nebaidīties no izmaiņām. Ar darba kolēģiem svariem būs saspringtas attiecības, lielākoties dēļ pašiem svariem, kuri meklēs visur zemūdens akmeņus. Tāpēc svariem būs jāizvēlas – ieskatīties savos kolēģos ciešāk un saprast viņu nodomus, vai pilnība ignorēt savas iedomas un intrigas, kas pat nav ar viņiem saistītas.

Finansiāli labs gads svariem, galvenais neaizrauties ar lietu iegādi, lai pierādītu kādam, ka svari var un ir labāki, labāk investēt naudu īstu vērtslietu iegādē.

2016. gadā svarus attiecību un mīlestības ziņā gaida lielākoties ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Horoskopi | Skatijumi: 3052 | Pievienoja: Laura | Datums: 17.12.2015 | Komentāri (0)