[Acimredzamais neticamais ]
Galvenie » 2015 » Decembris » 16

2016. gada horoskops jaunavai sola notikumiem un pārbaudījumiem pilnu uguns pērtiķa gadu. Ir pienācis laiks daudzām jaunavām samanīt savas iekšējās vērtības un kritiski paskatīties uz sevi. Laiks izmantot jaunavai dotos talantus, jo lidojot pa mākoņiem, sapņojot jaunavas neko nesaņems. Jaunavām nebūs tik viegli pieņemt visu jauno, kas ienāks viņu dzīve 2016. gadā, bet tas noteikti izmanīs viņu dzīve uz 180 grādiem. Daudzas jaunavas gaida dzīves vietas maiņas, lielas izmaiņas darbā, pat ģimenes palielinājums. Nav jēgas kalt lielus plānus jaunavām uz pērtiķa gadu, jo tas pienesīs daudz pārsteigumu. Daudz veiksmīgāks gads jaunavām par diviem iepriekšējiem.

2016. gadā jaunavai darbā un karjeras jomā būs labs ķēriens, jaunava zinās ko darīt un kur kustēties. Daudzi pieklausīsies pie jaunavas padomiem, slavēs un cienīs viņu, kas liks jaunavai justies apmierinātai ar sevi un vel uzcītīgāk strādāt. Ja jaunavai darbs nes tikai stresu un ir slikti apmaksāts, tad jaunavai būtu ieteicams to mainīt, jo sliktāk nepaliks. Daudzas jaunavas sapratīs , ka viņā slēpjas vadītāja spējas un tas jaunavai patiks, pat radīs velmi ieņemt augstāku amatu. Pacelties pa karjerās pakāpieniem palīdzēs draugi, paziņas, kolēģi, partneri, jaunavas saņems palīdzību no negaidītām vietām un cilvēkiem, neskatoties cik labi, vai slikti ies jaunavai.

Finansiālā ziņā jaunavām nekas nedraud, ja jaunava ienāks pērtiķa gadā ar finansiālām grūtībām viņai izdosies tās nokārtot jau pirmajā gada pusē.

2016. gads jaunavai attiecību un mīlestības ziņā būs ļoti piesātināts ar ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Horoskopi | Skatijumi: 3443 | Pievienoja: Laura | Datums: 15.12.2015 | Komentāri (0)