[Acimredzamais neticamais ]
Galvenie » 2015 » Decembris » 03

2016. gads ir sarkanā uguns pērtiķa gads, kurš pēc ķīniešu horoskopa iestāsies 2016. gada 8. februārī. Uguns pērtiķa gada notikumus ir grūti paredzēt kā paša gada saimnieku pērtiķi, viss var mainīties ātri, neparedzami un šad tad pat neloģiski. 2016. gadā jums reti kur izdosies diktēt savus noteikumus, jums nāksies pielāgoties dzīves plūsmai un pārmaiņām.

Sarkanā uguns pērtiķa gadā nav ietiecams veidot nopietnus plānus uz tuvu vai tālu nākotni, jo pati dzīve var pienest viss visādus pārsteigums. 2016. gads ir tieši tas laiks, kad būtu jāsāk skatītes uz dzīvi mazliet vienkāršāk, jāuzticas vairāk savai intuīcijai un dažreiz jāatlaiž kontrole par tām lietām, kuras kontrolēt nav iespējams.

Šis gads ir ideāls priekš tiem, kas vēlās mainīties un manīt savu dzīvi, it īpaši uguns zīmēm šajā plānā uguns pērtiķa gads būs ļoti labvēlīgs.

2016. gads darba sfērā būs ļoti labvēlīgs tiem, kas izmanto savu prātu un talantus, daudzus gaida izaugsme, ja viņi ir mērķtiecīgi un neapstājas pusceļā. Riskanti projekti un ieguldījumi reti atmaksāsies pērtiķa gadā, Uguns pērtiķa gadā valdīs teiciens – skopais maksā divreiz.

Personiskajā dzīvē uguns pērtiķa gads solās būt visai ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Horoskopi | Skatijumi: 2008 | Pievienoja: Laura | Datums: 03.12.2015 | Komentāri (0)