[Acimredzamais neticamais ]
Galvenie » 2013 » Novembris » 19

2014. gada horoskops lauvai sola ļoti daudz darba, lauvām būs jāpieliek daudz pūļu lai sasniegtu, to ko viņi vēlās. Lauvām daudzās lietās nāksies pārkāpt sevi, nebūt tik lielīgam un neizrādīties ar saviem panākumiem, jo tas pievilinās tik skauģis un neveiksmi. Pieticība – būs lavām, kā zirga gada trumpis.

2014. gadā lauva darba un karjeras jomā būs pakļauti visāda veida pārbaudēm, it īpaši pirmā gada pusē. Lauvām nāksies pieskatieties pie saviem darba kolēģiem, daudzi speciāli radīs lavām problēmas un lieku darbu, kā arī mēģinās uzvelt visu vainu virsū. Daudzi lauvas kļūs par baumu, intrigu upuriem, būs jāuzmanās no liekas informācijas uzticēšanas kolēģiem, jo tie var sagrozīti izstāstīt darba devējam. Otrā gada puse būs daudz pozitīvāka, lauva varēs parādīt sevi no labākās puses. Daudzi kolēģi nomainīsies uz patīkamākiem cilvēkiem. Kā arī lauvu gaidīs izdevīgi darba piedāvājumi. Naudas ziņā lauvām zirga gads būs diez gan vidējs, nauda būs, bet ne pa daudz, ne pa maz.

2014. gads lauvai attiecību un mīlestības ziņā būs diez gan smags. Pirmajā gada pusē daudzām lauvām liksies, ka viņi ir atvēruši acis un ieraudzījuši rūgtu patiesību – otra pusīte viņu nesaprot un tie pārvērties par drāmu karalieni jeb karali, šādi pasliktinot visu un beigas izjaucot savas attiecības. Daudzām lauvām arī nāksies pierādīt savas rūpes un uzticību otrai pusītei un nepadoties visāda veida kārdinājumiem. Lauvām ar mieru un stabilitāti ģimenē nebūs par ko īpaši satraukties.

Visa gada garumā lauvām ieteicams pieklausīties pie saviem vēcākiem, iespējams viņiem ir vajadzīga Jūsu palīdzība un atbalsts vairāk nekā Jūs to domājiet.

Vientuļajiem lauvām zirga gadā būs daudz iespēju satikt daudz interesantu cilvēku, drīz vien lauvas kompānija atradīsies kāds, kurš būs sirdij īpaši tuvs. Visdrīzāk tas notiks vasarā vai rudens sākumā.

2014. gads veselības ziņā lauvām būs jāsaudzē sevi, it īpaši pirmā gada pusē lauvām būs jāpadomā par veselīgāku dzīves veidu. Vai tās būs diēta, nodarbošanās ar sportu vai kaitīgu ieradumu atmešana ir atkarīgs no pašas lauvas.

Kopumā, lauvām būs daudz kas jāpārvar, tajā skaitā pašiem sevi. Lauvas moto zirga gadā būs – Viss, kas notiek, notiek uz labu.

Kategorija: Horoskopi 2014. gadam | Skatijumi: 5814 | Pievienoja: Laura | Datums: 19.11.2013 | Komentāri (4)

2014. gada horoskops vēzim sola lielas izmaiņas. Zirga gads vēzim būs kā sākumpunkts jaunām iespējām, plāniem, ceļiem, veiksme un fortūna smaida vēzim. Izmaiņas nenāks ļoti viegli, bet viss ieguldītais darbs būs tā vērts. Vēža dzīvēs parādīsies jauni cilvēki, iespējams pat tie, kurus vēzis vēlāk spēs nosaukt par īstiem draugiem.

2014. gadā vēzis darba un karjeras jomā sola izmaiņas, kuras vēzis jau sen ir gaidījis. Pirmā gada pusē daudzi vēži sapratīs, ka viņi vairs nav spējīgi izstūrēt esošo situāciju darbā. Neapmierinātība ar darba nosacījumiem, algu, priekšniecību, piespiedīs vēžus risināt esošās problēmas ar priekšniecību vai meklēt jaunu, labāku darbu. Otrā gada puse atvērs vēzim jaunas iespējas, perspektīvas, kā arī vēzi gaidīs izdevīgi darba piedāvājumi. Būs cilvēki, kuri patiešām novērtēs vēža darbu un pieņems viņu darbā vai palīdzes iekārtoties. Vēža finansiālais stāvoklis krietni uzlabosies gada otrajā pusē, viss ko vēzis īstenos dzīvē būs ļoti veiksmīgs.

2014. gads vēzim attiecību un mīlestības ziņā būs diez gan neparasts, no vienas puses veiksmīgs, no otras nemierīgs. Pirmā gada pusē, līdz pavasarim, vēža attiecības ar savu otru pusīti it kā uzplauks no jauna, tās būs romantisks, aizraujošs laiks kopā. Diemžēl pavasaris un vasaras sākums ienāks ar konfliktiem un šaubām daudzu vēžu attiecībās un ģimenē, vēzis nespēs ilgāk paciest esošās problēmas, attieksmi, izstūrēšanos un mēģinās to visu mainīt uz labu. Ja vēzim izdosies, tad attiecības normalizēsies otrā gada pusē, daudzi vēži atradīs jaunus vaļas priekus, aizraušanās ar savu mīļoto.

Vientuļajiem vēžiem būs iespēja satikt kāda īpašu cilvēku, kurš iespējams arī būs tā īstā otrā pusīte, šī gada sākumā – ziemas beigās. Lai gan viss būs atkarīgs no paša vēža un viņa vēlmes veidot nopietnas un ilgstošas attiecības.

2014. gads veselības ziņā vēzim būs labs, veselība vēzi nepievils, galvenais vēzim nepārstrādāties un nepadoties stresam.

Kopumā, vēzim zirga gads būs salīdzinoši veiksmīgs, bet tā pat, neskatoties uz to ka veiksme būs viņa pusē, par daudz ko būs jāpacīnās. Zirga gads būs arī tas laiks, kad vēzis sevī atradīs jaunas kvalitātes – drosmi un spēku darīt to, ko viņi mūžā nebūtu paveikuši.

Kategorija: Horoskopi 2014. gadam | Skatijumi: 6243 | Pievienoja: Laura | Datums: 19.11.2013 | Komentāri (4)