[Acimredzamais neticamais ]
Galvenie » 2012 » Februāris » 13

Hertagrammu radijusi grupa... Autors: EsReinis Daži simboli 2. daļa
1.

Hertagrammu radijusi grupa H.I.M. ,tas ir pentagrama, kas itkā simbolizē metāla mūziku, un sirds, kas simbolizē mīlestību apvienojums. Šo simboli ir radijis grupas līderis Ville Valo. Šim simbolam nav nekāda sakara ar Bam Margera, jo viņam šis simbols un grupa H.I.M. vienkārši patīk, tādēļ arī viņš to izmanto savā apģērbā un TV šovā ( Viva La Bam ). Vēl šis simbols itkā simbolizē mīlestību un naidu, tas ir domāts arī kā sava veida iņ jaņ . Hertagrams simbolizē arī - labu un ļaunu, debesis un elli, gaismu un tumsu. Daudzi domā, ka tajā ir attēlota sirds un trijstūris, taču tad tas būtu jāsauc par heartangle. Ir arī uzskati, ka tas ir ļaunuma un sātana simbols, taču šie cilvēki maldās.


hexagram heksagrammma saukta... Autors: EsReinis Daži simboli 2. daļa
2.

hexagram, heksagrammma, saukta arī par Dāvida zvaigzni, Dāvida vairogs. Izmantota daudzās kultūrās un reliģijās. Izmantojuši, ebreji, hinduisti, okultisti, un islams. Kā ebreju identitātes zīme tika lietota viduslaikos, tomēr liecības par to ebreju kulturā jau bijušas agrāk  - 3, 4 gadsimtā Galilejas sinagogā. Jūdaismā tas tikai izmantots, pirms kristus dzimšanas.  Tibetā tā ir parādību izcelsme, parasti viņi to novieto mandalas centrā. Indiešu mācībā šie divi trijstūri nozīmē radīšanu, jeb dievišķo savienību - starp vīrieti un sievieti. Okulisti to simbolizē kā dzīves koku, bet kristiešu kabalistiem veseļošanās un Jēzus kā Dieva dēls. Vācijā tā tiek saukta par alus zvaigzni. Indiešiem, šis simbols arī nozīmē vīrieša stāvokli starp zemi un debesīm. Kā arī ir zināms, ka otrā pasaules kara laikā šo zīmi pavēlēja nēsāt ebrejiem, tā atdalot viņus no pārējās sabiedrības. Ja ebrejs tika notverts, nenēsājot šo simbolu, viņš tika sodīts. Melna dāvida zvaigzne simbolizē melnādaino populāciju. Tas ir viens no vecākajiem s ... Lasīt tālāk>>

Kategorija: Simboli, rūnas, krāsu, lietu nozīmes | Skatijumi: 4633 | Pievienoja: Laura | Datums: 13.02.2012 | Komentāri (0)