[Acimredzamais neticamais ]
Galvenie » 2011 » Novembris » 21

Ticēt vai neticēt dažādām parunām? Un ko tās vēsta? Kas ar saplīsušu spoguli jādara? Apkopojam parunas un mītus par spoguļiem.

Jau gadsimtiem ilgi cilvēce pazīst spoguli un jau tik pat sen tas ir kļuvis par neatņemamu mitoloģijas sastāvdaļu. Tomēr kopumā pastāv uzskats, ka katram cilvēkam spoguļa otrā pusē - paralēlajā pasaulē - mīt dubultnieks un jo biežāk cilvēks skatās vienā un tajā pašā spogulī jo ciešāka saikne ar šo dubultnieku izveidojas. Tieši šīs īpašās enerģijas dēļ arī radušies mīti un parunas.

  • Viena no tām tad arī ir paruna par to, ka spogulis plīst uz nelaimi. Tomēr nelaimi iespējas arī novērst, ja saplīsušā spoguļa lauskas tiek savāktas un noraktas zemē vai arī noslīcinātas. Tas tāpēc, ka zeme un ūdens spēj uzņemt un pārstrādāt visas negatīvās enerģijas. Paši spoguļu ražotāji gan to, ka spogulis saplīst skaidro kā labu zīmi. Tas tāpēc, ka spogulim piemīt spēja uzkrāt negatīvo enerģiju un, kad tās ir kļuvis par daudz, tas izvēlas vienkāršāko veidu, kā atbrīvoties no nevēlamajiem krājumiem - tas saplīst.
  • Tomēr par spoguli der atcerēties arī citās dzīves situācijās. Vispār starp spoguli un cilvēku pastāv regulāra mijiedarbība. Proti, ja, skatoties spogulī, cilvēks izjūt patīkamas emocijas, spogulis uzņem pozitīvo enerģiju un sūta to atpakaļ ar divkāršu spēku. Ja spogulī cilvēks veras drūms un saīdzis, tādu pašu enerģiju viņš saņem atpakaļ. Tāpēc arī radusies paruna, ka slimības laikā nevajag skatīties spogulī, jo enerģija, kas paliks spogulī slimības laikā, vēl ilgi var negatīvi ietekmēt arī pēc atveseļošanās. Ja spogulis tomēr stāvējis telpā, kur notikušas nelaimes, kur spoguļojies kāds smagi slimais, to ieteicams ... Lasīt tālāk>>
Kategorija: Ezorētika | Skatijumi: 2458 | Pievienoja: Laura | Datums: 21.11.2011 | Komentāri (0)