[Acimredzamais neticamais ]
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Laura  
Forums » Acimredzamais neticamais » Dabas paradības » Bezspēcīgi pret dabu
Bezspēcīgi pret dabu
Use-lessFearDatums: Svētdiena, 01.04.2012, 18.28 | Ziņas# 21
Rangs 3
Grupa: Parbaudītie lietotāji
Ziņas: 72
Balvas: 2
Reputācija: 2
Aizrādījums: 0%
Status:
Tautas apbalvojumi : 2 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem
Stereotipi ir tādēļ, ka kā jau es teicu, cilvēki ir vienādi, tikai mazas detaļas atšķiras. Vieglāk ir iedalīt kādu kaut kur, nevis attiekties pret to kā ar īpašu indivīdu.

Jā, ir reta, es vienkārši to teicu, lai cilvēki varētu justies tuvāki viens otram. Patiesībā pat tik reta, ka liekas, ka tā nevar būt.


'...They told me I could be anything I want, but in the end I became nobody...'
 
LauraDatums: Pirmdiena, 02.04.2012, 09.55 | Ziņas# 22
Administrātore
Grupa: Administrātori
Ziņas: 221
Balvas: 9
Reputācija: 18
Status:
Tautas apbalvojumi : 9 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par labu reputāciju Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem Par 75 ziņojumiem Par 100 ziņojumiem
Quote (Use-lessFear)
Stereotipi ir tādēļ, ka kā jau es teicu, cilvēki ir vienādi, tikai mazas detaļas atšķiras. Vieglāk ir iedalīt kādu kaut kur, nevis attiekties pret to kā ar īpašu indivīdu.

Atvainojos - bet sist tādus vajag kuriem vieglāk ir sadalīt, iedalīt un diskriminēt dēļ tā...

Quote (Use-lessFear)
Jā, ir reta, es vienkārši to teicu, lai cilvēki varētu justies tuvāki viens otram. Patiesībā pat tik reta, ka liekas, ka tā nevar būt.

Kāpēc nevar? Šajā pasaulē viss ir iespējams, tikai tas ir atkarīgs no paša cilvēka vai viņš ļauj tam notikt...


I like the way you feel today,
Knowing that this world will fade.
Living one day without hate,
Like there’s nothing to regret.
 
Use-lessFearDatums: Pirmdiena, 02.04.2012, 12.10 | Ziņas# 23
Rangs 3
Grupa: Parbaudītie lietotāji
Ziņas: 72
Balvas: 2
Reputācija: 2
Aizrādījums: 0%
Status:
Tautas apbalvojumi : 2 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem
Tāda ir cilvēka daba, visi mēs iedalām kaut ko, kaut kur. Pasaulē ir pārāk daudz cilvēku lai pret katru attieksme būtu kā personība.

Viss ir iespējams dotajās robežās, nevar akli ticēt, ka nolecot no jumta tu pēkšņi sāksi lidot, ja saprati domu.


'...They told me I could be anything I want, but in the end I became nobody...'
 
LauraDatums: Pirmdiena, 02.04.2012, 20.42 | Ziņas# 24
Administrātore
Grupa: Administrātori
Ziņas: 221
Balvas: 9
Reputācija: 18
Status:
Tautas apbalvojumi : 9 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par labu reputāciju Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem Par 75 ziņojumiem Par 100 ziņojumiem
Quote (Use-lessFear)
Tāda ir cilvēka daba, visi mēs iedalām kaut ko, kaut kur. Pasaulē ir pārāk daudz cilvēku lai pret katru attieksme būtu kā personība.

Ja ne pret visiem, tad vismaz pret tuviniekiem, paziņām, tiem kas mums ir apkārt...

Quote (Use-lessFear)
Viss ir iespējams dotajās robežās, nevar akli ticēt, ka nolecot no jumta tu pēkšņi sāksi lidot, ja saprati domu.

Bet ja tev ir tādas drēbes, ka aerodinamikas likums ļauj lidot? biggrin
Sapratu, sapratu, vienkārši ir tādi cilvēki, kas saka tas nav iespējams un pat nemēģina to darīt... atceros, kad manam vienam radiniekam bija 7 gadi viņš neticēja, ka peldot var redzēt zem ūdens, līdz jau pēc vairākiem gadiem viņš atvēra acis zem ūdens... tāds vienkāršs un smieklīgs piemērs biggrin


I like the way you feel today,
Knowing that this world will fade.
Living one day without hate,
Like there’s nothing to regret.
 
Use-lessFearDatums: Otrdiena, 03.04.2012, 22.10 | Ziņas# 25
Rangs 3
Grupa: Parbaudītie lietotāji
Ziņas: 72
Balvas: 2
Reputācija: 2
Aizrādījums: 0%
Status:
Tautas apbalvojumi : 2 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem
Es teiktu, 'Tu saņem tādu attieksmi, kādu tu dod', tas ir mans likums, nav svarīgi radinieks, tuvinieks, draugs, paziņa vai vienkāršs garāmgājējs. Iedalu visus un visu. Nesaskatu tur neko nepareizu, jo galu galā, mani arī iedala.

Viss ir iespējams tikai cilvēciskajās robežās, nekas nav neiespējams tikai sapņos.


'...They told me I could be anything I want, but in the end I became nobody...'
 
LauraDatums: Trešdiena, 04.04.2012, 17.20 | Ziņas# 26
Administrātore
Grupa: Administrātori
Ziņas: 221
Balvas: 9
Reputācija: 18
Status:
Tautas apbalvojumi : 9 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par labu reputāciju Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem Par 75 ziņojumiem Par 100 ziņojumiem
Quote (Use-lessFear)
Tu saņem tādu attieksmi, kādu tu dod

Dzīves patiesība...

Quote (Use-lessFear)
Es teiktu, 'Tu saņem tādu attieksmi, kādu tu dod', tas ir mans likums, nav svarīgi radinieks, tuvinieks, draugs, paziņa vai vienkāršs garāmgājējs. Iedalu visus un visu. Nesaskatu tur neko nepareizu, jo galu galā, mani arī iedala.

Man vienalga, ka mani kāds iedala, agrāk tas kaut kā vel rūpēja, bet tagad...
Es nevienu neiedalu... neredzu jēgu, man katrs cilvēks, kas ienāk manā dzīvē ir unikāls un interesants... iedomājies es tevi iedalīti pie tiem tur ar kuriem vedu filozofiskas sarunās biggrin
Es nezinu, kas man šodien ir... tāda eiforijas sajūta ne no kā... neskatoties, kam tika uzkrautas milzu problēmas uz galvas šodien, gribas smieties un raudāt no laimes smile
Vēlu tevi visu, visu to labāko smile


I like the way you feel today,
Knowing that this world will fade.
Living one day without hate,
Like there’s nothing to regret.
 
Use-lessFearDatums: Svētdiena, 08.04.2012, 17.22 | Ziņas# 27
Rangs 3
Grupa: Parbaudītie lietotāji
Ziņas: 72
Balvas: 2
Reputācija: 2
Aizrādījums: 0%
Status:
Tautas apbalvojumi : 2 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem
Protams ir gadījumi, ka tā nav.

Pasaule mainās, laiks rit uz priekšu, tagad daudz kas cilvēkiem ir vienalga, kas agrāk rūpēja. Ja tu mani iedalītu pie tiem, ar kuriem tu ved filozofiskas sarunas, tad melots un nepareizi iedalīts nebūs, vai tad ne tā?

Tev jāatrod iemesls kāpēc tev ir tāda sajūta, tad tu to varēsi piekopt katru dienu. Paldies par vēlējumiem, tev arī, lai tev viss izdodas un viss vienmēr ir labi.


'...They told me I could be anything I want, but in the end I became nobody...'
 
LauraDatums: Pirmdiena, 09.04.2012, 12.49 | Ziņas# 28
Administrātore
Grupa: Administrātori
Ziņas: 221
Balvas: 9
Reputācija: 18
Status:
Tautas apbalvojumi : 9 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par labu reputāciju Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem Par 75 ziņojumiem Par 100 ziņojumiem
Quote (Use-lessFear)
Pasaule mainās, laiks rit uz priekšu, tagad daudz kas cilvēkiem ir vienalga, kas agrāk rūpēja. Ja tu mani iedalītu pie tiem, ar kuriem tu ved filozofiskas sarunas, tad melots un nepareizi iedalīts nebūs, vai tad ne tā?

Īsti nebūtu melots...

Quote (Use-lessFear)
Tev jāatrod iemesls kāpēc tev ir tāda sajūta, tad tu to varēsi piekopt katru dienu. Paldies par vēlējumiem, tev arī, lai tev viss izdodas un viss vienmēr ir labi.

Īsti iemesla nav... iespējams,dēļ tā, ka ārā uzspīdēja saule, iespējams dēļ tā, ka ārā putni dzied, iespējams, dēļ tā ka sarakstos ar tevi smile
Es nezinu.. tas ir tik vienkārši - nezinu... esmu vienkārši aizeju eiforijā...

Tev tā ir bijis?


I like the way you feel today,
Knowing that this world will fade.
Living one day without hate,
Like there’s nothing to regret.
 
Use-lessFearDatums: Pirmdiena, 09.04.2012, 15.07 | Ziņas# 29
Rangs 3
Grupa: Parbaudītie lietotāji
Ziņas: 72
Balvas: 2
Reputācija: 2
Aizrādījums: 0%
Status:
Tautas apbalvojumi : 2 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem
Vienmēr ir iemesls. Ja tagad ārā nespīd saule, atceries, ka aiz mākoņiem tā vienmēr ir. Ja tagad ārā putni nedzied, atceries, tie vienmēr dzied kaut kur citur. Apmākusies diena arī var būt saulaina, tev tikai jāredz cauri mākoņiem un drūmumam. Hahah, es noteikti neesmu iemesls, kā jau tu teici, es izklausos diezgan negatīvi.

Katrā ziņā novēlu tev biežāk būt eiforijā un smaidīt tad, kad iemeslu nav. Tā teikt, smaids rada smaidu.

Jā protams, ir bijis, es pārsvarā vienmēr esmu labā noskaņojumā, kaut arī to nevar no malas pateikt.


'...They told me I could be anything I want, but in the end I became nobody...'
 
LauraDatums: Pirmdiena, 09.04.2012, 20.51 | Ziņas# 30
Administrātore
Grupa: Administrātori
Ziņas: 221
Balvas: 9
Reputācija: 18
Status:
Tautas apbalvojumi : 9 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par labu reputāciju Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem Par 75 ziņojumiem Par 100 ziņojumiem
Quote (Use-lessFear)
Vienmēr ir iemesls. Ja tagad ārā nespīd saule, atceries, ka aiz mākoņiem tā vienmēr ir. Ja tagad ārā putni nedzied, atceries, tie vienmēr dzied kaut kur citur. Apmākusies diena arī var būt saulaina, tev tikai jāredz cauri mākoņiem un drūmumam. Hahah, es noteikti neesmu iemesls, kā jau tu teici, es izklausos diezgan negatīvi.

Mani iemesli var arī būt mazi un dažiem nepamanāmi... jā tas tiesa, aiz mākoņiem vienmēr būs saule, bet es varu priecāties arī dēļ šiem mākoņiem...
Kāpēc tu nevari būt? Es ļoti priecājos, ka tu atbildēji smile

Quote (Use-lessFear)
Katrā ziņā novēlu tev biežāk būt eiforijā un smaidīt tad, kad iemeslu nav. Tā teikt, smaids rada smaidu.

Paldies, novēlu tev to pašu smile

Quote (Use-lessFear)
Jā protams, ir bijis, es pārsvarā vienmēr esmu labā noskaņojumā, kaut arī to nevar no malas pateikt.

Man parasti to grūti noslēpt, dažiem laikam šķiet, ka jūdzos nost...
Es jau sapratu, ka tu esi inverts, tāpat ka es.


I like the way you feel today,
Knowing that this world will fade.
Living one day without hate,
Like there’s nothing to regret.
 
Forums » Acimredzamais neticamais » Dabas paradības » Bezspēcīgi pret dabu
Meklēšana: