[Acimredzamais neticamais ]
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forums » Brīva telpa » Spams » Kāds būs jūsu ierocis zombiju apokalipses laikā? :D
Kāds būs jūsu ierocis zombiju apokalipses laikā? :D
LauraDatums: Sestdiena, 31.03.2012, 19.21 | Ziņas# 1
Administrātore
Grupa: Administrātori
Ziņas: 221
Balvas: 9
Reputācija: 18
Status:
Tautas apbalvojumi : 9 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par labu reputāciju Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem Par 75 ziņojumiem Par 100 ziņojumiem
Vispār pirmais ierocis ar kuru jūs nogalināsiet zombiju.
Atradu spokos.lv - interesanti uztaisīts.
Mans ierocis - molotova kokteilis biggrin


I like the way you feel today,
Knowing that this world will fade.
Living one day without hate,
Like there’s nothing to regret.
 
Use-lessFearDatums: Svētdiena, 01.04.2012, 17.08 | Ziņas# 2
Rangs 3
Grupa: Parbaudītie lietotāji
Ziņas: 72
Balvas: 2
Reputācija: 2
Aizrādījums: 0%
Status:
Tautas apbalvojumi : 2 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem
Pēc zinātniskā un bioloģiskā viedokļa zombiji neeksistē un nekad neeksistēs. Miroņi nestaigā, viņi ir beigti, beigts nozīmē miris, miris nozīmē nedzīvs, tātad, ja tie staigā, tie nav miruši, bet ir dzīvi, jo kā jau teicu iepriekš, miroņi nestaigā. Dzelžaina loģika.

Pats es tur dabūju suni, esmu vīlies, ko lai es ar to suni darītu? Paņemtu viņu aiz astes uz zvetētu pa tiem nezvēriem? Tavs ierocis arī tāds nekāds patrāpījies, vismaz iedzert būtu ko.


'...They told me I could be anything I want, but in the end I became nobody...'
 
LauraDatums: Svētdiena, 01.04.2012, 17.26 | Ziņas# 3
Administrātore
Grupa: Administrātori
Ziņas: 221
Balvas: 9
Reputācija: 18
Status:
Tautas apbalvojumi : 9 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par labu reputāciju Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem Par 75 ziņojumiem Par 100 ziņojumiem
Quote (Use-lessFear)
Pēc zinātniskā un bioloģiskā viedokļa zombiji neeksistē un nekad neeksistēs. Miroņi nestaigā, viņi ir beigti, beigts nozīmē miris, miris nozīmē nedzīvs, tātad, ja tie staigā, tie nav miruši, bet ir dzīvi, jo kā jau teicu iepriekš, miroņi nestaigā. Dzelžaina loģika.

Jā burtiski zombiji, kā miroņi neeksistē.
Bet vispārīgi - vai tad zombiji neeksistē - cilvēki bez savas gribas un domām, kurus vada citi "augstāki" prāti, šādu nozombētu cilvēku ir daudz...

Quote (Use-lessFear)
Pats es tur dabūju suni, esmu vīlies, ko lai es ar to suni darītu? Paņemtu viņu aiz astes uz zvetētu pa tiem nezvēriem? Tavs ierocis arī tāds nekāds patrāpījies, vismaz iedzert būtu ko.

Par to zvetēšanu happy
Tādu VAS kāds uz bildes var arī uzrīdīt virsū.

Molotova kokteilis deg labi, tā kā no zombijiem varētu šašliku uzcept biggrin


I like the way you feel today,
Knowing that this world will fade.
Living one day without hate,
Like there’s nothing to regret.
 
Use-lessFearDatums: Svētdiena, 01.04.2012, 18.57 | Ziņas# 4
Rangs 3
Grupa: Parbaudītie lietotāji
Ziņas: 72
Balvas: 2
Reputācija: 2
Aizrādījums: 0%
Status:
Tautas apbalvojumi : 2 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem
Es neteiktu nozombētu, bet gan nohipnotizētu.

Uzrīdīt virsū un tad tas suns sarijoties infekciju pats pārvērtīsies par vienu no viņiem, bet pieņemsim, tā teikt, 1 lietošanas reizei, haha.

Cik filmās redzēts, tad uguns nu nekādi nepalīdz pret 'dzīvajiem miroņiem'. Tā arī degoši staigā apkārt.


'...They told me I could be anything I want, but in the end I became nobody...'
 
LauraDatums: Pirmdiena, 02.04.2012, 08.59 | Ziņas# 5
Administrātore
Grupa: Administrātori
Ziņas: 221
Balvas: 9
Reputācija: 18
Status:
Tautas apbalvojumi : 9 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par labu reputāciju Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem Par 75 ziņojumiem Par 100 ziņojumiem
Quote (Use-lessFear)
Es neteiktu nozombētu, bet gan nohipnotizētu.

Hipnoze - ir tīri cilvēka prāta pārņemšana, zombēšana ir vairāk kā noteiktu domu ieviešana cilvēka prāta, 25 kadrs, agrāk vecākas paaudzes uzskatīja, ka televizors zombē - liek pirkt to, liek aiziet tur... tālu no patiesības nav, reklāmās ir tādi āķi, kas palēnām ievieš domu cilvēka zemapziņā, viņam to nezinot...

Quote (Use-lessFear)
Uzrīdīt virsū un tad tas suns sarijoties infekciju pats pārvērtīsies par vienu no viņiem, bet pieņemsim, tā teikt, 1 lietošanas reizei, haha.

Cik filmās redzēts, tad uguns nu nekādi nepalīdz pret 'dzīvajiem miroņiem'. Tā arī degoši staigā apkārt.

Es arī kaut kā neatceros, ka zombijus kaut kādā filmā dedzinātu, lai gan neesmu zombiju filmu fane...


I like the way you feel today,
Knowing that this world will fade.
Living one day without hate,
Like there’s nothing to regret.
 
Use-lessFearDatums: Pirmdiena, 02.04.2012, 12.39 | Ziņas# 6
Rangs 3
Grupa: Parbaudītie lietotāji
Ziņas: 72
Balvas: 2
Reputācija: 2
Aizrādījums: 0%
Status:
Tautas apbalvojumi : 2 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem
Labi, piekrītu tev tur. Vecākās paaudzes arī pareizi domāja, tā ir viss tīrākā patiesība, prātu 'zombēšana' notiek milzīgos apmēros. Tādēļ es personīgi nonāku pie secinājumiem pats, nevis iespaidojies no TV, interneta vai vēl kaut kam. Viņi rāda un saka to, kas viņiem ir izdevīgi. Piemērs, lasot Amerikāņu un Krievu ziņas, abās par 1 un to pašu tēmu ir vairākas variācijas un patiesības, kas beigu beigās noved pie naida kurināšanas starp nācijām, kaut gan tur abi viņi ir aplami, bet vidusmēra cilvēks jau tic visam ko saka un rāda. Pats TV neskatos un ziņas reti lasu, nejūtos, ka es būtu kaut ko palaidis garām, pasaule vēljoprojām ir tā pati.

Neesi 'dzīvo miroņu' fane, bet murgi rādās, kā tad tā?


'...They told me I could be anything I want, but in the end I became nobody...'
 
LauraDatums: Pirmdiena, 02.04.2012, 19.44 | Ziņas# 7
Administrātore
Grupa: Administrātori
Ziņas: 221
Balvas: 9
Reputācija: 18
Status:
Tautas apbalvojumi : 9 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par labu reputāciju Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem Par 75 ziņojumiem Par 100 ziņojumiem
Quote (Use-lessFear)
Labi, piekrītu tev tur. Vecākās paaudzes arī pareizi domāja, tā ir viss tīrākā patiesība, prātu 'zombēšana' notiek milzīgos apmēros. Tādēļ es personīgi nonāku pie secinājumiem pats, nevis iespaidojies no TV, interneta vai vēl kaut kam. Viņi rāda un saka to, kas viņiem ir izdevīgi. Piemērs, lasot Amerikāņu un Krievu ziņas, abās par 1 un to pašu tēmu ir vairākas variācijas un patiesības, kas beigu beigās noved pie naida kurināšanas starp nācijām, kaut gan tur abi viņi ir aplami, bet vidusmēra cilvēks jau tic visam ko saka un rāda. Pats TV neskatos un ziņas reti lasu, nejūtos, ka es būtu kaut ko palaidis garām, pasaule vēljoprojām ir tā pati.

Neko tu neesi palaidis garām, tas vienkārši ir viens no veidiem kā nogalināt laiku un kā uzzināt, kas notiek pasaulē, ja pat no vienas puses skatījuma, bet tāpat cilvēks ir ziņkārīgs radījums.
Labi atceros divus rakstus - latviešu - Latvija tika apkaunota Krievijas vizītē (Stāsta par Krievijas vizīti ka ļaunuma sakni). otrs krievu - Krievijas vizītē Latvija parādīja sevi no labākās puses. (Stāsta par Latvijas pozitīvajām iezīmēm) un kam ticēt? biggrin
Tāpēc es parasti apskatu abu pušu viedokļus...

Quote (Use-lessFear)
Neesi 'dzīvo miroņu' fane, bet murgi rādās, kā tad tā?

Pāris filmas esmu redzējusi... viņi nerāda bailes, bet ir diezgan nepatīkami uz viņiem skatīties.
Tas, ka man kaut kas nepatīk neaizliedz prātam to parādīt sapnī... man pat dažreiz šķiet, ka prāts vai zemapziņa visu to speciāli dara...


I like the way you feel today,
Knowing that this world will fade.
Living one day without hate,
Like there’s nothing to regret.
 
Use-lessFearDatums: Otrdiena, 03.04.2012, 22.42 | Ziņas# 8
Rangs 3
Grupa: Parbaudītie lietotāji
Ziņas: 72
Balvas: 2
Reputācija: 2
Aizrādījums: 0%
Status:
Tautas apbalvojumi : 2 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem
Ziņkārība nogalina. Nekas neierasts, tā notiek visu laiku. TV un internets nav uzticības vērtas lietas. Jāmācās lasīt starp rindām.

Jā, prāts tā dara, biežāk nekā ar pozitīvajām lietām.


'...They told me I could be anything I want, but in the end I became nobody...'
 
LauraDatums: Trešdiena, 04.04.2012, 16.43 | Ziņas# 9
Administrātore
Grupa: Administrātori
Ziņas: 221
Balvas: 9
Reputācija: 18
Status:
Tautas apbalvojumi : 9 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par labu reputāciju Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem Par 75 ziņojumiem Par 100 ziņojumiem
Quote (Use-lessFear)
Ziņkārība nogalina. Nekas neierasts, tā notiek visu laiku. TV un internets nav uzticības vērtas lietas. Jāmācās lasīt starp rindām.

Viss ir relatīvs...

Quote (Use-lessFear)
Jā, prāts tā dara, biežāk nekā ar pozitīvajām lietām.

Tavs arī?
Lai gan nerodu iemeslu tam...


I like the way you feel today,
Knowing that this world will fade.
Living one day without hate,
Like there’s nothing to regret.
 
Use-lessFearDatums: Svētdiena, 08.04.2012, 18.20 | Ziņas# 10
Rangs 3
Grupa: Parbaudītie lietotāji
Ziņas: 72
Balvas: 2
Reputācija: 2
Aizrādījums: 0%
Status:
Tautas apbalvojumi : 2 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem
Jā, kādreiz tad kad man mani sapņi rūpēja, prāts darīja visu iespējamo un neiespējamo lai es pamostos vīlies. Tagad kad nepievērš tam uzmanību, tas nav tik svarīgi, vienkārša maza dzīves sastāvdaļa. Bailes pazūd, murgi aiziet. Ja jau reiz redzi viņus murgos, tad līdz zināmai skalai tu baidies.

'...They told me I could be anything I want, but in the end I became nobody...'
 
Forums » Brīva telpa » Spams » Kāds būs jūsu ierocis zombiju apokalipses laikā? :D
  • Lappuse 1 no 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Meklēšana: