[Acimredzamais neticamais ]
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Forums » Brīva telpa » Spams » Kāds būs jūsu ierocis zombiju apokalipses laikā? :D
Kāds būs jūsu ierocis zombiju apokalipses laikā? :D
LauraDatums: Pirmdiena, 09.04.2012, 12.41 | Ziņas# 11
Administrātore
Grupa: Administrātori
Ziņas: 221
Balvas: 9
Reputācija: 18
Status:
Tautas apbalvojumi : 9 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par labu reputāciju Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem Par 75 ziņojumiem Par 100 ziņojumiem
Quote (Use-lessFear)
Jā, kādreiz tad kad man mani sapņi rūpēja, prāts darīja visu iespējamo un neiespējamo lai es pamostos vīlies. Tagad kad nepievērš tam uzmanību, tas nav tik svarīgi, vienkārša maza dzīves sastāvdaļa. Bailes pazūd, murgi aiziet. Ja jau reiz redzi viņus murgos, tad līdz zināmai skalai tu baidies

Vispār atceros, kāds teica - neviens cits, ka tavs paša prāts nezin labāk lietas no kurām tu baidies... kaut kā tā bija...
Baidīties ir dabiski, cilvēciski... es pat sapņos no viņiem nebaidos, jau samierinājos ar to, vienkārši situ nost ar to kas pa rokai, dzīvē nav ko baidīties, nepastāv dzīvie miroņi...
Tagad laikam sapratu kāpēc man viņi sapņojas... dēļ spēlēm, bieži rpg spēlēs ir šie jaukumiņi...


I like the way you feel today,
Knowing that this world will fade.
Living one day without hate,
Like there’s nothing to regret.
 
Use-lessFearDatums: Pirmdiena, 09.04.2012, 15.55 | Ziņas# 12
Rangs 3
Grupa: Parbaudītie lietotāji
Ziņas: 72
Balvas: 2
Reputācija: 2
Aizrādījums: 0%
Status:
Tautas apbalvojumi : 2 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem
Jā, es piekrītu, tā tas arī ir. Tu pamēģini viņus nesist, nepretojies, ļauj lai tevi apēd vai ko tamlīdzīgu, ar laiku viņi izzudīs.

Patīk spēlēt spēles?


'...They told me I could be anything I want, but in the end I became nobody...'
 
LauraDatums: Pirmdiena, 09.04.2012, 20.19 | Ziņas# 13
Administrātore
Grupa: Administrātori
Ziņas: 221
Balvas: 9
Reputācija: 18
Status:
Tautas apbalvojumi : 9 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par labu reputāciju Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem Par 75 ziņojumiem Par 100 ziņojumiem
Quote (Use-lessFear)
Jā, es piekrītu, tā tas arī ir. Tu pamēģini viņus nesist, nepretojies, ļauj lai tevi apēd vai ko tamlīdzīgu, ar laiku viņi izzudīs.

Nē paldies, ja es sapņos neko nejustu tad būtu vienalga, bet es diemžēl visu jūtu...

Quote (Use-lessFear)
Patīk spēlēt spēles?

Jā, parasti brīvajā laikā kaut ko spēlēju smile
Mīļākais žanrs ir RPG, lai gan dažreiz spēlēju Action, strategy, retāk kādu shooteri.
Nesen izgāju Divinity 2 - uz retumu laba spēle, vienīgā, kur var pārvērsties par pūķi un lidināties apkārt... a un Alan Wake - pat drīzāk ka filmu noskatījos smile
Agrāk vairāk spēlēju, tagad vairs īsti laika nav...
Pats arī varbūt spēlē?


I like the way you feel today,
Knowing that this world will fade.
Living one day without hate,
Like there’s nothing to regret.
 
Use-lessFearDatums: Otrdiena, 10.04.2012, 14.38 | Ziņas# 14
Rangs 3
Grupa: Parbaudītie lietotāji
Ziņas: 72
Balvas: 2
Reputācija: 2
Aizrādījums: 0%
Status:
Tautas apbalvojumi : 2 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem
Redzi nu, tev ir bail sapņos nomirt, jo tu jūti, pārvari bailes.

Pozitīvi, vismaz veids kā pavadīt brīvo laiku, kaut arī acīm tas nenāk par labu. Kādreiz pats spēlēju visu pēc kārtas, tagad nav ne resursu, ne varēšanas, ne gribēšanas to darīt. Visas tās spēles ir pilnīgi vienādas, tikai mazas detaļas atšķiras.

Nu re, tev patīk pārvērsties par pūķi un lidināties apkārt, tagad atliek to izdarīt dzīvē, sapnis tev atrasts. biggrin


'...They told me I could be anything I want, but in the end I became nobody...'
 
LauraDatums: Otrdiena, 10.04.2012, 21.21 | Ziņas# 15
Administrātore
Grupa: Administrātori
Ziņas: 221
Balvas: 9
Reputācija: 18
Status:
Tautas apbalvojumi : 9 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par labu reputāciju Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem Par 75 ziņojumiem Par 100 ziņojumiem
Quote (Use-lessFear)
Pozitīvi, vismaz veids kā pavadīt brīvo laiku, kaut arī acīm tas nenāk par labu. Kādreiz pats spēlēju visu pēc kārtas, tagad nav ne resursu, ne varēšanas, ne gribēšanas to darīt. Visas tās spēles ir pilnīgi vienādas, tikai mazas detaļas atšķiras.

Acīm tas nenāk par labu, bet ja tā padomā elpot un dzīvot arī ir kaitīgi biggrin
Jā tagad pēdējo gadu spēles ir vienādās, agrāk bija labākas, jo nebija tik spēcīgu žanru sadalījuma un veidotāji ļāva vaļu fantāzijai, tagad spēlēs taisa dēļ grafikas, agrāk dēļ stāsta un piedzīvojumiem, ko tā sniedza...

Varbūt tev bija kādas mīļākās spēles?

Quote (Use-lessFear)
Nu re, tev patīk pārvērsties par pūķi un lidināties apkārt, tagad atliek to izdarīt dzīvē, sapnis tev atrasts.

A ko, nav slikts sapnis biggrin


I like the way you feel today,
Knowing that this world will fade.
Living one day without hate,
Like there’s nothing to regret.
 
Use-lessFearDatums: Trešdiena, 11.04.2012, 12.11 | Ziņas# 16
Rangs 3
Grupa: Parbaudītie lietotāji
Ziņas: 72
Balvas: 2
Reputācija: 2
Aizrādījums: 0%
Status:
Tautas apbalvojumi : 2 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem
Jā, beigās sanāk, ka viss ir kaitīgs, tā tas ir.

Pilnībā piekrītu tev, tagad visu pārsvarā taisa lai nokāstu naudu no vidējā cilvēka kabatas.

Jā, bija kad es biju jaunāks, tagad es jau vairs neko neatceros, tad ar to aizrāvos, bet tagad man uz tām lietām nenes, var jau kādreiz kaut ko 2 uzspēlēt, ja kādreiz kāds piedāvā. Nosauc savas mīļākās spēles, iespējams kādu no tām esmu spēlējis vai pat izgājis.


'...They told me I could be anything I want, but in the end I became nobody...'
 
LauraDatums: Piektdiena, 13.04.2012, 09.03 | Ziņas# 17
Administrātore
Grupa: Administrātori
Ziņas: 221
Balvas: 9
Reputācija: 18
Status:
Tautas apbalvojumi : 9 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par labu reputāciju Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem Par 75 ziņojumiem Par 100 ziņojumiem
Quote (Use-lessFear)
Jā, bija kad es biju jaunāks, tagad es jau vairs neko neatceros, tad ar to aizrāvos, bet tagad man uz tām lietām nenes, var jau kādreiz kaut ko 2 uzspēlēt, ja kādreiz kāds piedāvā. Nosauc savas mīļākās spēles, iespējams kādu no tām esmu spēlējis vai pat izgājis.

Manas mīļākās spēles - Dungeon Siege 1 & 2, Dawn of Magic, Age of Empires, Zanzarah, Heroes of might and magic 3, Fable, Divinity 2 - esmu tagad vel kaut ko piemirsusi, bet kopumā - diez gan daudz.
Tagad man pusē izieta stāv spēle - Neverwinter Nights 2, arī laba spēle.


I like the way you feel today,
Knowing that this world will fade.
Living one day without hate,
Like there’s nothing to regret.
 
Use-lessFearDatums: Piektdiena, 13.04.2012, 20.54 | Ziņas# 18
Rangs 3
Grupa: Parbaudītie lietotāji
Ziņas: 72
Balvas: 2
Reputācija: 2
Aizrādījums: 0%
Status:
Tautas apbalvojumi : 2 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem
Jā, atceros būdams mazs zēns spēlēju 1. un 2. 'Age of Empires', tā arī es tur nekur netiku, stratēģis no manis slikts.
Atceros arī 'Heroes of Might and Magic III' no bērnības, nesen spēlēju vēl 2 mēnešus atpakaļ, bet tā spēle prasa milzīgu laika apjomu un enerģiju.
'Fable', vienīgā spēle kura man kaut cik simpatizē no visām šīm, tā bija diezgan interesanta, pat izgājis biju.
Es dodu priekšroku 'Neverwinter Nights' pirmajai daļai ar visiem papildinājumiem, pat vēl uz datora tagad stāv, kaut gan nespēju saņemties viņu paspēlēt, nav enerģijas, tur daudz jālasa vēl pie tam, acu bojāšana baigā.

Skatos pārsvarā tev tur ir RPG tipa spēles, būdams bērns ciest viņas nevarēju, neko tur nesapratu, viss bija pārāk sarežģīts, man bija vieglāk nošaut kādu kaut vai tajā pašā 'Quake' vai 'Doom'.

Spēlē kaut ko internetā?


'...They told me I could be anything I want, but in the end I became nobody...'
 
LauraDatums: Pirmdiena, 16.04.2012, 10.18 | Ziņas# 19
Administrātore
Grupa: Administrātori
Ziņas: 221
Balvas: 9
Reputācija: 18
Status:
Tautas apbalvojumi : 9 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par labu reputāciju Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem Par 75 ziņojumiem Par 100 ziņojumiem
Quote (Use-lessFear)
Jā, atceros būdams mazs zēns spēlēju 1. un 2. 'Age of Empires', tā arī es tur nekur netiku, stratēģis no manis slikts.
Atceros arī 'Heroes of Might and Magic III' no bērnības, nesen spēlēju vēl 2 mēnešus atpakaļ, bet tā spēle prasa milzīgu laika apjomu un enerģiju.

Man liekas ka šīs spēles visi ir spēlējuši bērnībā biggrin

Quote (Use-lessFear)
'Fable', vienīgā spēle kura man kaut cik simpatizē no visām šīm, tā bija diezgan interesanta, pat izgājis biju.

Jā, patiesi laba un interesanta spēle, žēl ka Fable 2 netika izlaista uz PC, Fable 3 bija izgāzšanās - sabojājuši bija labo spēli...
Izgāji kā labais vai ļaunais varonis?

Quote (Use-lessFear)
Es dodu priekšroku 'Neverwinter Nights' pirmajai daļai ar visiem papildinājumiem, pat vēl uz datora tagad stāv, kaut gan nespēju saņemties viņu paspēlēt, nav enerģijas, tur daudz jālasa vēl pie tam, acu bojāšana baigā.

Būs jāpaskatās uz pirmo daļu, kas zina varbūt kādreiz arī iziešu.

Quote (Use-lessFear)
Skatos pārsvarā tev tur ir RPG tipa spēles, būdams bērns ciest viņas nevarēju, neko tur nesapratu, viss bija pārāk sarežģīts, man bija vieglāk nošaut kādu kaut vai tajā pašā 'Quake' vai 'Doom'.

Mana pirmā RPG bija Dungeon Siege - no sākuma arī neko nesapratu, bet kaut kā viss aizgāja, kopumā pirmo DS izgāju reizes 3. biggrin

Protams Qauke 3 - kuru aizmirsu pieminēt, arī vairākas reizes izspēlēta no sākuma līdz beigām. Dažreiz uzspēlēju Quake live online.

A un aizmirsu - man vel patīk Need for speed un protams - GTA...

Quote (Use-lessFear)
Spēlē kaut ko internetā?

Nebūtu tādas MMORPG spēles kuras neesmu spēlējusi vai vismaz izmēģinājusi - nu varbūt ir pāris biggrin
Lai gan esmu spēlējusi diez gan daudz MMO gan RPG, FPS un Racing žanros - reti kura aizķēra ilgāk par mēnesi.

Vislabākās spēles manuprāt - Vindictus, DC Universe Online, Age of Empires Online, Need for Speed World, Atlantika Online... bet atkal kaut ko piemirsušu.

Viss ilgāk nospēlēju Runes of magic - pusgadu laikam, dēļ labajiem draugiem ar kuriem pļāpajām caur skypu. Bet es spēlēju tā - pāris stundas dienā un vel ne katru dienu... Nesaprotu tos kas var visu dienu spēlēt...


I like the way you feel today,
Knowing that this world will fade.
Living one day without hate,
Like there’s nothing to regret.
 
Use-lessFearDatums: Pirmdiena, 16.04.2012, 18.48 | Ziņas# 20
Rangs 3
Grupa: Parbaudītie lietotāji
Ziņas: 72
Balvas: 2
Reputācija: 2
Aizrādījums: 0%
Status:
Tautas apbalvojumi : 2 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem
Katrā ziņā nāk jaunas paaudzes, jaunas klasikas un jauni standarti.

Katra spēle kurai ir vairākas daļas ir izgāšanās, protams ir reti izņēmumi. 'Fable' biju izgājis gan kā 'labais', gan kā 'ļaunais' varonis, nekas tur nemainās, beigas visiem vienādas.

Skaidrs, pats nekad 'Dungeon Siege' neesmu spēlējis, cik pamanīju ir iznākusi laikam 3. daļa ar visādiem papildinājumiem, būs tev ko darīt.
Quake 3 jau tur nebija ko spēlēt, daži līmeņi kurus varēja iziet maksimums 30min laikā, ja galīgi neveicās.

Priekš manis 'Need for Speed' un 'Grand Theft Auto' ir tās spēles kuras ar gadiem tika sabojātas, viņi droši var mainīt nosaukumu tām spēlēm, tāpat nekādas atšķirības.

Tad jau tu agrāk sanāk daudz laika pavadīji pie datora? Pats ar interneta spēlēm neaizraujos, nekad nepatika, ja grib normāli spēlēt jāmaksā tur par katru sīkumu, visi tie 'Membership' un tā tālāk.


'...They told me I could be anything I want, but in the end I became nobody...'
 
Forums » Brīva telpa » Spams » Kāds būs jūsu ierocis zombiju apokalipses laikā? :D
Meklēšana: