[Acimredzamais neticamais ]
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Laura  
Forums » Acimredzamais neticamais » Cilvēka spējas » Numeraloģija (kāpēc viss ir tik nepieejams?)
Numeraloģija (kāpēc viss ir tik nepieejams?)
LauraDatums: Piektdiena, 30.07.2010, 23.22 | Ziņas# 1
Administrātore
Grupa: Administrātori
Ziņas: 221
Balvas: 9
Reputācija: 18
Status:
Tautas apbalvojumi : 9 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par labu reputāciju Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem Par 75 ziņojumiem Par 100 ziņojumiem
Vai jūs esat kādreiz meklējuši informāciju par savu skaitli (ja protams to zinat).
Vai pamācību numeraloģijā, piem. par pitagora kvadrātu.
Ja godīgi informācijas nav!
Kāpēc visa ši informācija ir tik nepieejama, vai tiek slēpta?
Vai tas tāpēc, lai to nemācētu katrs civēks?
Vai tomēr šis zināšanas var nodot no cilvēka cilvēkam, kā es tās ieguvu?
Numeroloģija nav nekas viegls, tomēr es vēletos, lai tās būtu vairāk Latviešu valoda, jo krievu vai angļu val. tu patiešām esi sev numeralogs...


I like the way you feel today,
Knowing that this world will fade.
Living one day without hate,
Like there’s nothing to regret.
 
Use-lessFearDatums: Pirmdiena, 26.03.2012, 22.34 | Ziņas# 2
Rangs 3
Grupa: Parbaudītie lietotāji
Ziņas: 72
Balvas: 2
Reputācija: 2
Aizrādījums: 0%
Status:
Tautas apbalvojumi : 2 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem
Viss ir pieejams, atkarīgs kur tu meklē. Ja meklē Latviešu saitēs, neatradīsi. Angļu saitēs arī nekā diža nebūs. Bet lūk Krievu saites, tā ir pareizā vieta kur smelties zināšanas par numeroloģiju. Numeroloģija ir vienkārša lieta balstīta uz matemātiku un neko citu, kā teikt, milzīgs % apjoms, ka viņi aprēķinot trāpīs pareizi tikai dēļ stereotipiem, jebkuru skaitli var attiecināt uz jebkuru cilvēku, tur tas āķis slēpjas. Numeroloģija dod tikai virspusēju ieskatu tevī un lietās, neko vairāk, skaitļi nekad nespēs ieurbties tavā prātā un dziļākajos nostūros. Praktiski sanāk tas pats, kas ar Tarotu kārtīm. Pārsvarā pilnīgi bezjēdzīgi vidusmēra cilvēkam.

'...They told me I could be anything I want, but in the end I became nobody...'
 
LauraDatums: Otrdiena, 27.03.2012, 00.17 | Ziņas# 3
Administrātore
Grupa: Administrātori
Ziņas: 221
Balvas: 9
Reputācija: 18
Status:
Tautas apbalvojumi : 9 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par labu reputāciju Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem Par 75 ziņojumiem Par 100 ziņojumiem
Quote (Use-lessFear)
Viss ir pieejams, atkarīgs kur tu meklē. Ja meklē Latviešu saitēs, neatradīsi. Angļu saitēs arī nekā diža nebūs. Bet lūk Krievu saites, tā ir pareizā vieta kur smelties zināšanas par numeroloģiju. Numeroloģija ir vienkārša lieta balstīta uz matemātiku un neko citu, kā teikt, milzīgs % apjoms, ka viņi aprēķinot trāpīs pareizi tikai dēļ stereotipiem, jebkuru skaitli var attiecināt uz jebkuru cilvēku, tur tas āķis slēpjas. Numeroloģija dod tikai virspusēju ieskatu tevī un lietās, neko vairāk, skaitļi nekad nespēs ieurbties tavā prātā un dziļākajos nostūros. Praktiski sanāk tas pats, kas ar Tarotu kārtīm. Pārsvarā pilnīgi bezjēdzīgi vidusmēra cilvēkam.


Ja godīgi pati esmu atbildējusi uz savu jautājumu, jo zināšanas tiek nodotas... mani arī mācija.
Piekrītu, ka numeroloģija apraksta diez gan virspusēji, bet trāpīt var diez gan labi un ne pēc steriotipiem, jo nevar izveidot vispārīgu rezultātu, piemēram pēc skaitļa var pateikt vai cilvēks ir līderis, egoists, nav viņam līdera dotības vai viņš vienkārši ir lupata...
Numeroloģija ir viens no sevis izziņas veidiem.


I like the way you feel today,
Knowing that this world will fade.
Living one day without hate,
Like there’s nothing to regret.
 
Use-lessFearDatums: Otrdiena, 27.03.2012, 17.50 | Ziņas# 4
Rangs 3
Grupa: Parbaudītie lietotāji
Ziņas: 72
Balvas: 2
Reputācija: 2
Aizrādījums: 0%
Status:
Tautas apbalvojumi : 2 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem
Es teiktu, ka katrs cilvēks ir spējīgs būt gan līderis gan lupata vienā un tajā pašā brīdī. Tādēļ arī saku, ka ļoti jel ļoti virspusēji tur viss ir. Es piemēram sevi varu asociēt ar katru no tiem skaitļiem, katrā no tiem ir vismaz mazumiņš tevis, ja ne vairāk. Esmu arī pamanījis, ka pie tevis var veikt numeroloģijas pakalpojumus, interesanti.

'...They told me I could be anything I want, but in the end I became nobody...'
 
Forums » Acimredzamais neticamais » Cilvēka spējas » Numeraloģija (kāpēc viss ir tik nepieejams?)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: