[Acimredzamais neticamais ]
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Foruma moderators: Laura  
Forums » Acimredzamais neticamais » Cilvēka spējas » Auras
Auras
LauraDatums: Trešdiena, 21.10.2009, 19.44 | Ziņas# 1
Administrātore
Grupa: Administrātori
Ziņas: 221
Balvas: 9
Reputācija: 18
Status:
Tautas apbalvojumi : 9 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par labu reputāciju Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem Par 75 ziņojumiem Par 100 ziņojumiem
Vai kāds ir redzējis kāda auru vai pat savu?

I like the way you feel today,
Knowing that this world will fade.
Living one day without hate,
Like there’s nothing to regret.
 
4epainisDatums: Svētdiena, 30.05.2010, 21.27 | Ziņas# 2
Rangs 1
Grupa: Lietotāji
Ziņas: 2
Balvas: 0
Reputācija: 0
Aizrādījums: 0%
Status:
Tautas apbalvojumi : 0 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
ir gadijies ari man redzet cita auru
 
LauraDatums: Otrdiena, 01.06.2010, 23.56 | Ziņas# 3
Administrātore
Grupa: Administrātori
Ziņas: 221
Balvas: 9
Reputācija: 18
Status:
Tautas apbalvojumi : 9 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par labu reputāciju Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem Par 75 ziņojumiem Par 100 ziņojumiem
Man arī ir gadijies, esmu redzējusi zilas, zaļas un pat sarkanas, bet lielakoties pamaniju, ka cilvēkai aurai piemīt vairākas krāsas...

I like the way you feel today,
Knowing that this world will fade.
Living one day without hate,
Like there’s nothing to regret.
 
[E]agleDatums: Ceturdiena, 24.06.2010, 17.54 | Ziņas# 4
Rangs 1
Grupa: Lietotāji
Ziņas: 1
Balvas: 0
Reputācija: 0
Aizrādījums: 0%
Status:
Tautas apbalvojumi : 0 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Aura ir krasas aizstaisi un aizmiedz acis un ta ir tava aura!
 
LauraDatums: Sestdiena, 26.06.2010, 22.25 | Ziņas# 5
Administrātore
Grupa: Administrātori
Ziņas: 221
Balvas: 9
Reputācija: 18
Status:
Tautas apbalvojumi : 9 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par labu reputāciju Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem Par 75 ziņojumiem Par 100 ziņojumiem
Quote (|E|agle)
Aura ir krasas aizstaisi un aizmiedz acis un ta ir tava aura!

Es ne īsti piekrītu, tikai retais redz savu auru, un to parasti redz ar acīm vaļā, aura ir kā apvelks (aura ir tas pats, kas bioenerģētiskais lauks), bet ja jūs varētu dot piemēru, es ar prieku uzklausītu.
Ar aurām man ir pieredze, bet pagaidām maza...


I like the way you feel today,
Knowing that this world will fade.
Living one day without hate,
Like there’s nothing to regret.
 
ARxxDatums: Otrdiena, 14.12.2010, 04.32 | Ziņas# 6
Rangs 1
Grupa: Lietotāji
Ziņas: 1
Balvas: 0
Reputācija: 0
Aizrādījums: 0%
Status:
Tautas apbalvojumi : 0 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Auru redzet gan sanacis lidz shim tikai reizi,tachu to sajust var,ja veelas.Nejaukt ar kjermenja izstaroto un uz objektiem atstato siltumu!Esmu ieverojis ka lai kur mees neietu atstajam aiz sevis ilgi gaistoshas peedas,megjiniet stadities priekshaa,ejot pa ielu visaa augumaa aiz sevis kaa viegla migla.Uz kuru veejsh-gaisa kustiba,todien neliels lietus,nekas no materijas atstato aiz sevis neietekmeja,tachu !!! takaa tas bija redzams,nozimee ka ar gaismu-fotoniem mijiedarbiba ir.Ja kadam ir sanaacis vienatnee nonaakt kaadaa telpaa kur jau kaadu laiku nav bijis un pat caur logu ieskatiijies cilveeks...Veicot sadu experimentu,divi no 3 cilvekiem aprakstiija atskirigas vietas vienvardis"Tiiras".Ejot taalaak,vismaz peec filmaam-poligraafs melu detektors,pareizaak dalja no taa straadaa meerot cilveeka aadas vadiitspeeju,pretestibu(omega)un protams mees visi esam dabuujushi reiz pa knagjiem))))tuvaak lietaj-cilveeks ir elektriskas stravas vadiitaajs,un taa kaa tam,tas ir mums piemiit massa-mums kaa kondensatoriem"Farad"piemiit elektriskaa kapacitaate(nav jasukaa batarejas lai uzladetos)pietiek ar biokimiskajiem processiem(atceramies skolu-kiimiju)gandriiz katra no kermenii esosajaam vielaam ir elektrolitiska-molekula pret molekulu-(fizika)berzes iespaidaa radiitaas straavas-mees generejam apmeram,katrs individuali no 0,02mV liidz 1,7V(!!!)ar peedeejaa sniegumu pietiek lai sviltu kadreiz tirguu tirgotas mirgojosas uzlimes uz mob.,tel. biggrin Limee uz pieri!Smiekligi nebija veicot experimentu ar IC NE555 un NE556h,elementara shema izmantojot pot.,rezistoru uz 5M(Om),pastiprinot signalu ar bipolaro tranzistoru iegustam aarkaartiigi juutiigu Touch switch-Manaj draudzenei ir jaapieskaras tam lai tas nostraadaatu,man... biggrin khmm,...Neierobezosim sevi,un neaizmirstam ka esam aarkaartiigi sarezgjiitas sisteemas dalja,dabas!
Jau ieprieksh jebkuram oponentam-Ja njemies apgalvot ka kautjebkas no saciitaa nav tiesa,pat nezinot mani...tu nezini pat sevi!
 
LauraDatums: Ceturdiena, 16.12.2010, 17.17 | Ziņas# 7
Administrātore
Grupa: Administrātori
Ziņas: 221
Balvas: 9
Reputācija: 18
Status:
Tautas apbalvojumi : 9 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par labu reputāciju Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem Par 75 ziņojumiem Par 100 ziņojumiem
Piedodiet, bet bez garumzīmēm mazliet neērti lasīt.
Bet galu galā es nesapratu, ko jūs no abiem aprakstijāt...
Vairāk tas man atgādināja par cilvēku radīto enerģiju, kas ir saistīta ar enerģētiku... Un, jā es varu pielikt roku pie pulksteņa, kas stājies deļ baterijas un tas atkal ies!

Bet auru visu mūžu esmu uzkatījusi par cilvēka imunitāti un veselības, sajūtu rādītāju. Tās nokrāsas mainās pat ne katru dienu, bet pat stundu, atkarībā no mūsu pašsajūtas un protams arī caurumo. Parasti aurā cilvēkam ir vairākas krāsas, mana zili-zaļa praktiski indīgo un bieži vien ieslīd citas krāsas. Bet ar to viss nebeidzās, pēc krāsas daļēji var pateikt kāds pats cilvēks ir...

Varbūt esmu vienkārši piekusisi no ceļa un neizprotu rakstu, bet jebkurā gadijumā - jā, cilvēks ir pielādēts lādiņš... Bet tomēr es uzskatu, ka ar fiziku auri īsti neizskaidrosi...


I like the way you feel today,
Knowing that this world will fade.
Living one day without hate,
Like there’s nothing to regret.
 
Use-lessFearDatums: Pirmdiena, 26.03.2012, 22.39 | Ziņas# 8
Rangs 3
Grupa: Parbaudītie lietotāji
Ziņas: 72
Balvas: 2
Reputācija: 2
Aizrādījums: 0%
Status:
Tautas apbalvojumi : 2 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem
Aura ir cilvēka enerģētika kura ir jāizjūt nevis jāredz.

'...They told me I could be anything I want, but in the end I became nobody...'
 
LauraDatums: Otrdiena, 27.03.2012, 00.23 | Ziņas# 9
Administrātore
Grupa: Administrātori
Ziņas: 221
Balvas: 9
Reputācija: 18
Status:
Tautas apbalvojumi : 9 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par labu reputāciju Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem Par 75 ziņojumiem Par 100 ziņojumiem
Quote (Use-lessFear)
Aura ir cilvēka enerģētika kura ir jāizjūt nevis jāredz.

Auru var izjust un redzēt, pēc Vebstera grāmatas - kā lasīt auru, esmu sākusi to daļēji redzēt, lai gan man ar sajušanu man ir problēmu, bet to es attiecinu uz manu citu kaiti.
Vispār pēc Vebstera grāmatas man viss sākās vērties vaļā, kaut kādas ēnas redzu un citus visādus brīnumus... jauki smile


I like the way you feel today,
Knowing that this world will fade.
Living one day without hate,
Like there’s nothing to regret.
 
Use-lessFearDatums: Otrdiena, 27.03.2012, 17.51 | Ziņas# 10
Rangs 3
Grupa: Parbaudītie lietotāji
Ziņas: 72
Balvas: 2
Reputācija: 2
Aizrādījums: 0%
Status:
Tautas apbalvojumi : 2 Balvu ielāde ...
Administrācijas apbalvojumi
Par 10 ziņojumiem Par 20 ziņojumiem Par 30 ziņojumiem Par 40 ziņojumiem Par 50 ziņojumiem
Nu ko, varu tevi tikai apskaust, man atkal viss iet uz otru pusi, redze jau mīnusos iebridusi. Kāda ir tava dominējošā auras krāsa?

'...They told me I could be anything I want, but in the end I became nobody...'
 
Forums » Acimredzamais neticamais » Cilvēka spējas » Auras
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Meklēšana: