Pardabisks.ucoz.lv - 2014. gada horoskops aunam
Meklēšana
Kategorijas
Partneri
Atslēgvārdi
Šodienas Jubilāri
Kas par nebēdu. Šodien Jubilāru Nav.
Profils


Viesi, mēs priecājamies tevi redzēt! Lūdzu reģistrējies vai ienāc kā lietotājs, lai pilnvērtība izmantotu saita dotās iespējas!
Ienāc forumā
Aptauja
Vai Jūs varētu sevi nosaukt par Indigo bērnu?
Visas atbildes: 15
make money
Statistika


EASY.LV Interneta resursu reitings

Google PageRank Checker

Free counters!
Onlainā esošie 2
Viesi 2
Lietotāji 0

Pašlaik neviens Lietotājs nav pieslēdzies.
Šodien šeit bija
Your Ad Here

Sākums » 2013 » Novembris » 15 » 2014. gada horoskops aunam
2014. gada horoskops aunam

2014. gada horoskops aunam sola aizraujošu un neparedzamu gadu. 2014. gadā aunu gaida gan vilšanās, gan panākumi un tieši smagāka būs pirmā gada puse, kad aunam būs jāstājas pretī visdažādākajam situācijām. Bet aunam būs jāatrod spēks un enerģija, kura viņam jau tāpat piemīt, lai visu nokārtotu. Galvenais būs nenolaist rokas un nepadoties. Otrā gada puse nāks ar lielām un radikālām izmaiņām, kuras beidzot spēs ievēst noteiktu stabilitāti auna dzīvē. Daudzi auni ieraudzīs, ka viņi varēs sākt jaunu dzīvi un beidzot sekot savai sirdij.

2014. gadā aunam darba un karjeras jomā sola pirmajā gada pusē aunu gaida daudz konfliktu ar saviem darba kolēģiem, šie konflikti lielākoties ievilksies un nesīs liekas problēmas un stresu. Lai gan gada otrajā pusē aunam būs iespēja atrast jaunu, labāku un patīkamāku darbu. Kā arī aunam prāta ienāks daudz jaunas idejas, kuras viņš varēs veiksmīgi realizēt. Pirmajā gada pusē aunu gaida finansiālas grūtības, bet tas tiks izrisinātas otrajā gada pusē.

2014. gads aunam attiecību un mīlestības ziņā lielākoties būs diez gan mierīgs. Lai gan ir iespējams, ka daudzās attiecībās parādīsies šaubas un konflikti, tad aunam būs jācenšas vairāk ieklausīties savā otrā pusīte un izrādīt savas rūpes. Daudzus aunus nākamgad gaida bērna vai mazbērna dzimšana, kura palīdzes nostiprināt attiecības ģimenē.

Vientuļajiem auniem gaida jaunas tikšanās un iepazīšanās ar interesantiem, patīkamiem cilvēkiem. Vislielākā iespēja aunam satikt savu otru pusīti būs pavasaris. Otrā gada pusē auns jutīs vai esošās attiecības ir tikai aizraušanās vai kas vairāk un ir jēga šīs attiecības turpināt.

2014. gads veselības ziņā aunam būs diez gan nepatīkams paša gada sākumā, kad aunam būs jāuzmana sava veselība un imunitāte labāk. Lai gan veselība stipri uzlabosies otrā gada pusē un viss iestāsies savā ritmā.

Kopumā, aunam būs diez gan smaga pirmā gada puse, kurā būs jāiegulda daudz spēka un pacietības, lai ar visu tiktu galā. Bet veiksme un stabilitāte atgriezīsies otrā gada pusē atpakaļ. Galvenais aunam būs saglabāt pozitīvu domāšanu un iet uz priekšu.

Komentāri: 2 | Pievienoja: Laura | Kategorija: | Skatījumi: 3668 | Datums: 15.11.2013
Komentāru kopskaits: 2
0   Spam
1 Salduminsh:*   (30.12.2013 16.48)
Forshi,tikai negribu gada 1.pusi tik smagu:)

0   Spam
2 Laura   (09.01.2014 22.46)
Gavenais domāt pozitīvi, viss būs labi, ja mēs to paši sagribēsim smile

Vārds *:
Email:
Kods *: